pan - en to sk translation catalogue (999 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
sk:   (Bez podmienok -- všetky príspevky vyhovejú)

en:   (No conditions -- no articles will match
sk:   (Bez podmienok -- žiadne príspevky nevyhovejú)

en:  (Moderated)
sk:  (Moderovaná)

en:  (Read-Only)
sk:  (len na čítanie)

en: "stay connected" sent to %s
sk: "ostaň spojený" poslané serveru %s

en: % Done
sk: % hotových

en: %.2f KB/s, %d:%02d:%02d remaining
sk: %.2f KB/s, zostáva %d:%02d:%02d

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
sk: %a - skrátený názov dňa v týždni
    %A - celý názov dňa v týždni
    %b - skrátený názov mesiaca
    %B - celý názov mesiaca
    %c - miestny dátum a čas
    %d - deň v mesiaci
    %H - hodina (24-hodinvý čas)
    %I - hodina (12-hodinový čas)
    %j - deň v roku (001-366)
    %m - mesiac (01-12)
    %M - minúta (00-59)
    %p - miestny ekvivalent skratiek AM/PM
    %S - sekunda (00-61)
    %x - miestny dátum
    %X - miestny čas
    %y - dvojciferný rok
    %Y - štvorciferný rok
    %% - %

en: %d @ %.1f KB/s
sk: %d pri %.1f KB/s

en: %d connections at %.1f KB per second
sk: %d spojení pri rýchlosti %.1f KB za sekundu

en: %d tasks still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
sk: Niekoľko úloh (%d) je ešte aktívnych alebo sú v rade.
    Ste si istý, že chcete ukončiť Pan?

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
sk: %s
    
    Vyhovuje: %u
    Skupina: %s
    Pravidlo: %s

en: %s (%d tries)
sk: %s (%d pokusov)

en: %u Tasks Running, %u Tasks Total
sk: %u bežiacich úloh, %u úloh celkom

en: %u articles match rule %s
sk: %u príspevkov vyhovuje pravidlu %s

en: (%lu lines in %lu articles)
sk: (%lu riadkov v %lu príspevkoch)

en: (%lu lines in 1 article)
sk: (%lu riadkov v 1 príspevku)

en: (%s for user-specified text)
sk: (%s pre používateľom definovaný text)

en: (No Group)
sk: (Bez skupiny)

en: (e.g., *anime*)
sk: (napr. *skus*)

en: .Newsrc Files
sk: Súbory .newsrc

en: .newsrc filename:
sk: Názov súboru .newsrc:

en: .newsrc files are used by many newsreaders to remember
    which articles you've read and which groups you're subscribed to.
    If you plan on using other newsreaders along with Pan,
    you can set Pan automatically import them on startup and
    export them on exit.
sk: Súbory .newsrc sú používané mnohými programami na čítanie diskusných skupín
    na zapamätanie si, ktoré príspevky ste čítali a ktoré diskusné skupiny máte
    prihlásené. Ak uvažujete o použití iných programov na čítanie diskusných
    skupín spolu s programom Pan, môžete nastaviť, aby Pan automaticky
    importoval tieto súbory pri štarte a exportoval ich pri ukončení.

en: 1 task still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
sk: 1 úloha je ešte aktívna alebo je v rade.
    Ste si istý, že chcete ukončiť Pan?

en: <More>
sk: <Viac>

en: > [quoted text muted]
sk: > [citovaný text potlačený]

en: A newsreader for GNOME
sk: Klient diskusných skupín pre GNOME

en: ALL OF:
sk: VŠETKY Z:

en: AND
sk: A

en: ANY OF:
sk: NEJAKÉ Z:

en: Aborting
sk: Prerušujem

en: About
sk: O programe

en: About %s
sk: O programe %s

en: Account name:
sk: Názov účtu:

en: Actions
sk: Akcie

en: Add Author to Bozo Filter
sk: Pridať autora do filtra šašov

en: Add Author to Spam Filter
sk: Pridať autora do filtra spamov

en: Add New
sk: Pridať nový

en: Add R_eplies to Selection
sk: Pridať odpov_ede medzi označené

en: Add Subject to Spam Filter
sk: Pridať Predmet do filtra spamov

en: Add Task to the Back of the Task Manager
sk: Pridať úlohu na koniec Správcu úloh

en: Add Task to the Front of the Task Manager
sk: Pridať úlohu na začiatok Správcu úloh

en: Add Thread to the Article List selection
sk: Pridať vlákno do zoznamu označených príspevkov

en: Add _Threads to Selection
sk: Pridať _vlákna do výberu

en: Add ``/%s'' to path
sk: Pridať "%s" do cesty

en: Add a File to the Attachment List
sk: Pridať súbor do zoznamu príloh

en: Add a new filter
sk: Pridať nový filter

en: Add a new profile
sk: Pridať nový profil

en: Add a new rule.
sk: Pridať nové pravidlo.

en: Add new Line to Filter
sk: Pridať nový riadok do filtra.

en: Add replies to the Article List selection
sk: Pridať odpovede do zoznamu označených príspevkov

en: Add to Bo_zo or Spam Filter
sk: Pridať do fi_ltra šašov alebo spamov

en: Add to Bozo or Spam Filter
sk: Pridať do filtra šašov alebo spamov

en: Adding groups to "%s"
sk: Pridávanie skupín k "%s"

en: Address
sk: Adresa

en: Address:
sk: Adresa:

en: Addresses and Subjects can be changed before being added
    to the Spam/Bozo filters.
    
    For example, a subject of `-->MAKE MONEY FAST<--' will
    likey find more spam if shortened to just `MAKE MONEY FAST'.
    
    Likewise, "Dudley Dursley" <ddursley@spambot.com>' could
    be shortened to `<ddurseley@spambot.com>' or even `<*@spambot.com>'.
    
    Wildcards are supported and comparisons are case-insensitive.
    For more complex pattern matching, enable the regular expression
    button.  http://pan.rebelbase.com/regexp.txt for a tutorial.
sk: Adresy a predmety môžu byť zmenené pred ich pridaním
    do filtrov spamu a šašov.
    
    Napríklad, predmet "-->AKO RÝCHLO ZAROBIŤ<--" odfiltruje
    viac spamu ak bude skrátený na "AKO RÝCHLO ZAROBIŤ".
    
    Podobne, '"Jožko Mrkvička" <jmrkvicka@spam.sk>' môže
    byť skrátené na '<jmrkvicka@spam.sk> alebo len '<*@spam.sk>'.
    
    Môžete použiť žolíky (? a *) a porovnania nie sú citlivé na veľkosť
    znakov. Úplnejšie vyhľadávanie môžete povoliť tlačidlom Regulárny
    výraz. Návod získate na adrese http://pan.rebelbase.com/regexp.txt.

en: All %lu of %lu
sk: Všetky %lu z %lu

en: All Groups
sk: Všetky skupiny

en: Also Download Article Bodies
sk: Stiahnuť tiež telá príspevkov

en: An error occurred writing to the server.
sk: Pri zápise na server sa vyskytla chyba.

en: Apply the Selected Rule to all Subscribed Groups.
sk: Použiť vybrané pravidlo na všetky prihlásené skupiny.

en: Apply the Selected Rule to the Selected Groups.
sk: Použiť vybrané pravidlo na vybrané skupiny.

en: Apply to
    Selected
    Groups
sk: Použiť na
    vybrané
    skupiny

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
sk: Použiť na
    prihlásené
    skupiny

en: Applying Rule to Selected Groups
sk: Aplikujem pravidlo na vybrané skupiny

en: Applying rule `%s' to Group `%s'
sk: Aplikujem pravidlo "%s" na skupinu "%s"

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť týchto %d skupín/priečinkov a ich príspevky?

en: Article "%s" not flagged for any particular server; using current
sk: Príspevok "%s" nie je označený pre žiaden prislúchajúci server; použijem aktuálny

en: Article %s (%s) cancelled
sk: Príspevok %s (%s) je zrušený

en: Article Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť príspevkov

en: Article Pane
sk: Panel príspevkov

en: Article Text
sk: Text príspevku

en: Article _is
sk: Príspevok _je

en: Article _score is at least
sk: Ohodnotenie prí_spevku je aspoň

en: Article _thread is
sk: _Vlákno príspevkov je

en: Article body is cached locally
sk: Telo príspevku je dočasne uložené lokálne

en: Article body isn't cached locally
sk: Telo príspevku nie je dočasne uložené lokálne

en: Article cache contains %.1f MB in %d files
sk: Vyrovnávacia pamäť príspevkov zaberá %.1f MB (%d súborov)

en: Article cache now has %.1f MB in %d articles
sk: Vyrovnávacia pamäť príspevkov má teraz %.1f MB (%d príspevkov)

en: Article date format:
sk: Formát dátumu príspevku:

en: Article does not have complete attachments
sk: Príspevok nemá úplné prílohy

en: Article does not have incomplete attachments
sk: Príspevok nemá neúplné prílohy

en: Article h_as
sk: Príspevok m_al

en: Article has at _least N lines:
sk: Príspevok má a_spoň N riadkov:

en: Article has been
sk: Príspevok bol

en: Article has been saved or decoded
sk: Príspevok bol uložený alebo dekódovaný

en: Article has complete attachments
sk: Príspevok má úplné prílohy

en: Article has complete or incomplete attachments
sk: Príspevok má úplné alebo neúplné prílohy

en: Article has incomplete attachments
sk: Príspevok má neúplné prílohy

en: Article has no attachments
sk: Príspevok nemá prílohy

en: Article has not been saved or decoded
sk: Príspevok nebol uložený ani dekódovaný

en: Article is %d or more lines long
sk: Príspevok má %d a viac riadkov

en: Article is at least N days _old
sk: Príspevok je starý aspoň N dní

en: Article is crossposted to at least %d groups
sk: Príspevok je poslaný do viac ako %d skupín

en: Article is crossposted to less than %d groups
sk: Príspevok je poslaný do menej ako %d skupín

en: Article is either saved or queued for saving
sk: Príspevok je uložený alebo v rade na uloženie

en: Article is less than %d lines long
sk: Príspevok je kratší ako %d riadkov

en: Article is more than %d days old
sk: Príspevok je starší viac ako %d dní

en: Article is neither saved nor queued for saving
sk: Príspevok nie je uložený ani nie je v rade na uloženie

en: Article is new
sk: Príspevok je nový

en: Article is not queued for saving or decoding
sk: Príspevok nie je v rade na uloženie alebo dekódovanie

en: Article is old
sk: Príspevok je starý

en: Article is queued for saving or decoding
sk: Príspevok je v rade na uloženie alebo dekódovanie

en: Article is read
sk: Príspevok je prečítaný

en: Article is unread
sk: Príspevok je neprečítaný

en: Article was _posted to at least N groups:
sk: Príspevok bol _poslaný aspoň do N diskusných skupín:

en: Article was not posted by me
sk: Príspevok nebol poslaný odo mňa

en: Article was posted by me
sk: Príspevok bol poslaný odo mňa

en: Article was posted in the last %d days
sk: Príspevok bol poslaný za posledných %d dní

en: Article's score is %d or higher
sk: Ohodnotenie príspevku je %d alebo viac

en: Article's score is less than %d
sk: Ohodnotenie príspevku je menšie ako %d

en: Articles
sk: Príspevky

en: Articles/Mail posted before
sk: Príspevky/pošta poslané pred

en: Articles/Mail queued for posting via the "Send Later" button
sk: Príspevky/pošta uložené do radu. Budú poslané po stlačení tlačidla "Poslať neskôr"

en: Assigned panes:
sk: Pridelené panely:

en: Attachment: %s - %s - %s
sk: Príloha: %s - %s - %s

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Attribution:
sk: Priradenie:

en: Authentication failed: %s
sk: Overenie totožnosti zlyhalo: %s

en: Authentication failed: bad handshake for SPA password
sk: Overenie totožnosti zlyhalo: chybné nadviazanie spojenia pre heslo SPA

en: Authentication failed: need a password
sk: Overenie totožnosti zlyhalo: potrebujete heslo

en: Author
sk: Autor

en: Author doesn't match phrase `%s'
sk: Autor nevyhovuje fráze "%s"

en: Author doesn't match regular expression `%s'
sk: Autor nevyhovuje regulárnemu výrazu "%s"

en: Author matches phrase `%s'
sk: Autor vyhovuje fráze "%s"

en: Author matches regular expression `%s'
sk: Autor vyhovuje regulárnemu výrazu "%s"

en: Author:
sk: Autor:

en: Authorization
sk: Oprávnenie

en: Authors
sk: Autori

en: Automatically guess which articles to decode 
    when duplicate parts appear in a multipart post
sk: Automaticky odhadnúť, ktoré príspevky dekódovať, 
    ak sa objavia duplicitné časti vo viacdielnom príspevku

en: BUG IN CODE
sk: CHYBA V KÓDE

en: BUG!!
sk: CHYBA!!

en: Bad SPA handshake: %s
sk: Chybné vytvorenie spojenia SPA: %s

en: Body Background
sk: Pozadie tela

en: Body Foreground
sk: Popredie tela

en: Bozos
sk: Šašovia

en: Bug in Code
sk: Chyba v kóde

en: C_ollapse Selected Threads
sk: Zbaliť _označené vlákna

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Cached Article "%s"
sk: Príspevok "%s" uložený do vyrovnávacej pamäte

en: Cached Locally
sk: Dočasne uložený lokálne

en: Cached article "%s" (%s) from group %s
sk: Príspevok "%s" (%s) uložený do vyrovnávacej pamäte zo skupiny %s

en: Can't connect to %s: %s
sk: Nemôžem sa spojiť s %s: %s

en: Can't create directory "%s"
sk: Nemôžem vytvoriť priečinok "%s"

en: Can't find filter `%s' needed by rule `%s', so no articles match.
sk: Nemôžem nájsť filter "%s" potrebný pre pravidlo "%s", a preto žiadne príspevky nevyhovujú.

en: Can't load the image.
sk: Namôžem načítať obrázok.

en: Can't open file `%s'
sk: Nemôžem otvoriť súbor "%s"

en: Can't parse the From: line; hope for the best.
sk: Nemôžem analyzovať riadok Od:; dúfam, že to dobre dopadne.

en: Can't resolve %s: %s
sk: Nemôžem zistiť adresu %s: %s

en: Can't write filters to `%s': %s
sk: Nemôžem zapísať filtre do "%s": %s

en: Can't write profiles to `%s': %s
sk: Nemôžem zapísať profily do "%s": %s

en: Can't write rules to `%s': %s
sk: Nemôžem zapísať pravidlá do "%s": %s

en: Cancel Selected Article which you Posted
sk: Stornovať vybraný príspevok, ktorý ste poslali

en: Cancel Selected Task(s)
sk: Zrušiť vybrané úlohy

en: Cancelling article
sk: Zrušovanie príspevkov

en: Cancelling message "%s"
sk: Zrušovanie správy "%s"

en: Case Sensitive
sk: Rozlišovať veľké a malé písmená

en: Characters which denote Quoted Text:
sk: Znaky, ktoré označujú citovaný text:

en: Checksum for `%s' failed - file may be corrupt
sk: Kontrolný súčet pre "%s" zlyhal - súbor môže byť poškodený

en: Checksum for `%s' part %d failed - file is corrupt
sk: Kontrolný súčet pre "%s" časť %d zlyhal - súbor je poškodený

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clear Disk Cache
sk: Vyčistiť diskovú vyrovnávacie pamäť

en: Clear Queue
sk: Vyprázdniť rad

en: Clear this log.
sk: Vyčistiť tieto záznamy.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close the Log Viewer.
sk: Zatvoriť Prehliadač záznamov.

en: Closing connection %p after %d seconds idle
sk: Zatvorenie spojenia %p po %d sekundách nečinnosti

en: Co_py Threads to Folder
sk: Ko_pírovať vlákna do priečink do priečinka

en: Colla_pse all Threads
sk: Z_baliť všetky vlákna

en: Collapse Names in Gro_up Pane
sk: Zbaliť mená v paneli sk_upín

en: Collapse Names in Group Pane
sk: Zbaliť mená v paneli skupín

en: Collapse Selected Threads
sk: Zbaliť označené vlákna

en: Collapse all Threads
sk: Zbaliť všetky vlákna

en: Colors
sk: Farby

en: Congratulations
sk: Gratulujeme

en: Connect Failure
sk: Spojenie zlyhalo

en: Connecting
sk: Pripájam

en: Connecting to a Remote News Server to Execute a Task
sk: Pripájam sa k vzdialnenému serveru diskusných skupín na vykonanie úlohy

en: Connecting to mail server
sk: Pripájam sa k poštovému serveru

en: Connection to %s, port %d failed: %s
sk: Spojenie s %s, port %d zlyhalo: %s

en: Cop_y to Folder
sk: Kopír_ovať do priečinka

en: Copy From
sk: Kopírovať z

en: Copy Threads to Folder
sk: Kopírovať vlákna do priečinka

en: Copy to Folder
sk: Kopírovať do priečinka

en: Copyright (C) 1999-2001, Pan Development Team
sk: Autorské práva (C) 1999-2001, Vývojový tím programu Pan

en: Corrupt header skipped: %s
sk: Preskočená poškodená hlavička: %s

en: Could not decode article - file may be corrupt/incomplete
sk: Nemôžem dekódovať príspevok - súbor môže byť poškodený/nekompletný

en: Couldn't create directory `%s': %s
sk: Nemôžem vytvoriť adresár "%s": %s

en: Couldn't create file `%s' to export newsrc file %s
sk: Nemôžem vytvoriť súbor "%s" pre exportovanie súboru newsrc %s

en: Couldn't exec external editor
sk: Nemôžem spustiť externý editor

en: Couldn't find body for message `%s' - decoding may be incomplete or incorrect
sk: Nemôžem nájsť telo správy "%s" - dekódovanie je možno nekompletné alebo nesprávne

en: Couldn't load font "%s"
sk: Nemôžem nahrať písmo "%s"

en: Couldn't open file `%s'
sk: Nemôžem otvoriť súbor "%s"

en: Couldn't parse a Message-ID from the raw message!
sk: Nemôžem analyzovať ID-správy z nespracovanej správy!

en: Couldn't select group "%s"
sk: Nemôžem vybrať skupinu "%s"

en: Couldn't write to file
sk: Nemôžem zapísať do súboru

en: Couldn't write to temporary file "%s" (is the disk full?)
sk: Nemôžem zapísať do dočasného súboru "%s" (je disk plný?)

en: Create a mail reply to the sender.
sk: Vytvoriť odpoveď pre odosielateľa elektronickou poštou.

en: Create a new folder.
sk: Vytvoriť nový priečinok.

en: Created folder pan.sendlater
sk: Vytvorený priečinok pan.poslaťneskôr

en: Created folder pan.sent
sk: Vytvorený priečinok pan.odoslané

en: Custom Filters
sk: Vlastné filtre

en: Custom Headers
sk: Prispôsobiť hlavičky

en: D_ownload Flagged
sk: Stiahnuť _označené

en: Data Directory
sk: Priečinok s údajmi

en: Data Directory:
sk: Priečinok s údajmi:

en: Date
sk: Dátum

en: Date:
sk: Dátum:

en: Decode can't access path "%s"
sk: Dekódovanie nemôže pristupovať k ceste "%s"

en: Decode unable to create file "%s" %s
sk: Dekódovanie nemohlo vytvoriť súbor "%s" %s

en: Decoded "%s" from group "%s", "%s" part #%d
sk: Dekódované "%s" zo skupiny "%s", "%s" časť č. %d

en: Decoding "%s"
sk: Dekódujem "%s"

en: Dele_te
sk: Vyma_zať

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete All
sk: Vymazať všetky

en: Delete All Articles
sk: Vymazať všetky príspevky

en: Delete Articles by Bozos
sk: Vymazať príspevky od šašov

en: Delete Cache when exiting Pan
sk: Vymazať vyrovnávaciu pamäť pri ukončení programu Pan

en: Delete Line
sk: Vymazať riadok

en: Delete Spam
sk: Vymazať spam

en: Delete Th_reads
sk: Vymazať vlá_kna

en: Delete Threads
sk: Vymazať vlákna

en: Delete the selected folder.
sk: Vymazať vybraný priečinok.

en: Delete the selected group(s) from Pan.
sk: Vymazať vybrané skupiny z programu Pan.

en: Delete the selected line
sk: Vymazať vybraný riadok

en: Deleted %u articles from `%s'
sk: Vymazaných %u príspevkov z `%s'

en: Description
sk: Popis

en: Deselect a_ll Articles
sk: Odznačiť vše_tky príspevky

en: Deselect all Articles in the Article List
sk: Odznačiť všetky príspevky v zozname príspevkov

en: Deselect all Groups in the Group List
sk: Odznačiť všetky skupiny v zozname skupín

en: Dialog to set how you want to save the selected articles
sk: Dialógové okno na nastavenie spôsobu, akým chcete ukladať označené príspevky

en: Directories
sk: Priečinky

en: Directory for saving attached files
sk: Priečinok pre ukladanie priložených súborov

en: Disconnecting
sk: Odpájanie

en: Disk Cache:
sk: Disková vyrovnávacia pamäť:

en: Display - Articles
sk: Zobraziť - Príspevky

en: Display - Groups
sk: Zobraziť - Skupiny

en: Display - Headers
sk: Zobraziť - Hlavičky

en: Display - Layout
sk: Zobraziť - Vzhľad

en: Display - Threads
sk: Zobraziť - Vlákna

en: Display Name:
sk: Zobrazované meno:

en: Display article dates in local time instead of UTC
sk: Zobraziť čas príspevku v miestnom čase namiesto v UTC

en: Don't Save Article Text
sk: Neuložiť text príspevku

en: Don't Save Attachments
sk: Neuložiť prílohy

en: Don't add the "User-Agent" identification header
sk: Nepridávať identifikačnú hlavičku "User-Agent"

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Download All Headers
sk: Stiahnuť všetky hlavičky

en: Download Directory
sk: Priečinok pre sťahovanie

en: Download Directory:
sk: Priečinok pre sťahovanie:

en: Download Flagged Articles
sk: Stiahnuť označené príspevky

en: Download New Headers
sk: Stiahnuť nové hlavičky

en: Download New Headers when the Group is Loaded
sk: Stiahnuť nové hlavičky keď je skupina načítaná

en: Download Selected Articles
sk: Stiahnuť vybrané príspevky

en: Download Selected Threads
sk: Stiahnuť označené vlákna

en: Download Threads
sk: Stiahnuť vlákna

en: Download a list of new groups from the selected servers.
sk: Stiahnuť zoznam nových skupín z vybraných serverov.

en: Downloading %d articles from group %s
sk: Sťahujem %d príspevkov zo skupiny %s

en: Downloading article "%s" failed.
sk: Sťahovanie príspevku "%s" zlyhalo.

en: Downloading body of "%s" (%s) from group %s
sk: Sťahujem telo príspevku "%s" (%s) zo skupiny %s

en: E-Mail send failed.
sk: Poslanie elektronickej pošty zlyhalo.

en: E-mail
sk: Adresa elektronickej pošty

en: E-mail Message "%s" not sent.
sk: Správa elektronickej pošty "%s" neodoslaná.

en: E-mail Message "%s" sent.
sk: Správa elektronickej pošty "%s" odoslaná.

en: E-mail address:
sk: Adresa elektronickej pošty:

en: ERROR: Message appears to have no new content.
sk: CHYBA: Zdá sa, že správa nemá žiaden nový obsah.

en: ERROR: Message is empty.
sk: CHYBA: Správa je prázdna.

en: ERROR: Must have one author in From: line
sk: CHYBA: Musíte zadať jedného autora v riadku Od:

en: ERROR: No recipients specified.
sk: CHYBA: Neboli zadaní príjemcovia.

en: ERROR: No subject specified.
sk: CHYBA: Nebol zadaný predmet.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
sk: CHYBA: Posielate do veľmi veľkého počtu skupín.

en: ERROR: invalid address ``%s''
sk: CHYBA: neplatná adresa "%s"

en: E_xpand Selected Threads
sk: Ro_zbaliť označené vlákna

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit "%s" Filter
sk: Upraviť filter "%s"

en: Edit Filters
sk: Upraviť filtre

en: Edit Other Filters...
sk: Upraviť ostatné filtre...

en: Edit Selected Article in Folder
sk: Upraviť vybraný príspevok v priečinku

en: Edit the selected filter
sk: Upraviť vybraný filter

en: Edit the selected profile
sk: Upraviť vybraný profil

en: Edit the selected rule.
sk: Upraviť označené pravidlo.

en: Edit with E_xternal Editor
sk: Upraviť e_xterným editorom

en: Edit with External Editor
sk: Upraviť externým editorom

en: Edit...
sk: Upraviť...

en: Email Address:
sk: Adresa elektronickej pošty:

en: Empty %u groups
sk: Vyprázdniť %u skupín

en: Empty group "%s"
sk: Vyprázdniť skupinu "%s"

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: Error
sk: Chyba

en: Error reading "%s".
sk: Chyba pri čítaní "%s".

en: Error reading "%s": %s.
sk: Chyba pri čítaní "%s": %s.

en: Error reading file `%s'
sk: Chyba pri čítaní súboru "%s"

en: Error reading from socket.
sk: Chyba pri čítaní zo zásuvky.

en: Error renaming `%s' as `%s': %s.
sk: Chyba pri premenovaní "%s" na "%s": %s.

en: Error saving article "%s" (is %s full?)
sk: Chyba pri ukladaní príspevku "%s" (%s je plný?)

en: Error writing to socket.
sk: Chyba pri zápise do zásuvky.

en: Error: reading from socket returned %d.
sk: Chyba: čítanie zo zásuvky vrátilo %d.

en: Expand Selected Threads
sk: Rozbaliť označené vlákna

en: Expand all Thread_s
sk: Rozbaliť všetk_y vlákna

en: Expand all Threads
sk: Rozbaliť všetky vlákna

en: Expand all threads by default
sk: Štandardne rozbaliť všetky vlákna

en: Expired %u articles from `%s'
sk: Vypršala platnosť %u príspevkom z "%s"

en: Export .newsrc...
sk: Exportovať .newsrc...

en: Exported %d groups (%d subscribed) to `%s'
sk: Exportovaných %d skupín (%d prihlásených) do "%s"

en: External Editor
sk: Externý editor

en: External Editor (%t will be replaced with filename)
sk: Externý editor (%t bude nahradené názvom súboru)

en: External Web Browser (%s will be replaced with URL)
sk: Externý prehliadač www stránok (%s bude nahradené linkou - URL)

en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Fetched %u headers for `%s'
sk: Získaných %u hlavičiek pre "%s"

en: Fil_l/Wrap Article Body
sk: Vyp_lniť/zalomiť telo príspevku

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Files to Attach
sk: Súbory na pripojenie

en: Fill articles for reading at column
sk: Zalomiť príspevky pri čítaní na stĺpci

en: Fill/Wrap Article Body
sk: Vyplniť/zalomiť telo príspevku

en: Filter Name:
sk: Názov filtra:

en: Filter Tool.
sk: Filtrovací nástroj.

en: Filter_s...
sk: Filtr_e...

en: Filtering Articles
sk: Filtrovanie príspevkov

en: Filters
sk: Filtre

en: Find:
sk: Hľadať:

en: Flag Selected Articles
sk: Označiť vybrané príspevky

en: Flag Selected Threads
sk: Označiť vybrané vlákna

en: Flag T_hreads
sk: Označiť v_lákna

en: Folder "%s" already exists.
sk: Priečinok "%s" už existuje.

en: Folders
sk: Priečinky

en: Follow-Up _and Reply
sk: Prisieť _a odpovedať

en: Followup-To
sk: Prispieť-do

en: Followup-To:
sk: Prispieť-do:

en: Followup-To:
sk: Prispieť-do:

en: Fonts
sk: Typy písma

en: For example: John Doe
sk: Napríklad: Jožko Mrkvička

en: For example: UUNET Server
sk: Napríklad: UUNET server

en: For example: user@host.com
sk: Napríklad: meno@firma.sk

en: For_ward article by E-mail
sk: Poslať ďale_j príspevok elektronickou poštou

en: Forward article by E-mail
sk: Poslať ďalej príspevok elektronickou poštou

en: From:
sk: Od:

en: From:
sk: Od:

en: Full User Name:
sk: Celé meno používateľa:

en: GEOMETRY
sk: ROZMERY

en: General
sk: Všeobecné

en: Generate Message-ID
sk: Generovať ID-správy

en: Get A_ll Articles
sk: Získať vše_tky príspevky

en: Get All Articles
sk: Získať všetky príspevky

en: Get Bodies along _with Articles:
sk: Získať telá spolu _s príspevkami:

en: Get Bodies along with Articles
sk: Získať telá spolu s príspevkami

en: Get List of _All Groups
sk: Získ_ať zoznam všetkých skupín

en: Get List of _New Groups
sk: Získať zoznam _nových skupín

en: Get New Articles
sk: Získať nové príspevky

en: Get New Articles in all Su_bscribed Groups
sk: Získať nové príspevky vo všetkých pri_hlásených skupinách

en: Get New Articles in all Subscribed Groups
sk: Získať nové príspevky vo všetkých prihlásených skupinách

en: Get _New Articles
sk: Získať _nové príspevky

en: Getting %d of %d: "%s"
sk: Získavam %d z %d: "%s"

en: Getting %s for "%s"
sk: Získavam %s pre "%s"

en: Getting %s from %s
sk: Získavam %s z %s

en: Getting article `%s' (Message-ID: %s) body failed: %s
sk: Získavanie tela správy "%s" (ID-správy: %s) zlyhalo: %s

en: Getting header list failed: %s
sk: Získavanie zoznamu hlavičiek zlyhalo: %s

en: Global Settings
sk: Globálne nastavenia

en: Go Online for Server "%s"?
sk: Pripojiť sa pre server "%s"?

en: Got %d groups for server `%s'
sk: Získaných %d skupín pre server "%s"

en: Got %d new groups
sk: Získaných %d nových skupín

en: Got %d news groups for "%s"
sk: Získaných %d nových skupín pre "%s"

en: Got %s descriptions for "%s"
sk: Získaných %s popisov pre "%s"

en: Got %s groups for "%s"
sk: Získaných %s skupín pre "%s"

en: Got %u groups for "%s"
sk: Získaných %u skupín pre "%s"

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
sk: Prijatá neočakávaná odpoveď z poštového servera: očakávané %d; prijaté %s

en: Group Name
sk: Názov skupiny

en: Group Properties
sk: Vlastnosti skupiny

en: Group list font
sk: Typ písma zoznamu skupín

en: Grouplist Pane
sk: Panel zoznamu skupín

en: Groups
sk: Skupiny

en: HEY you forgot to put a message here! :)
sk: HALÓ zabudli ste sem zadať správu! :)

en: Handshake failed: %s
sk: Vytvorenie spojenia zlyhalo: %s

en: Handshake: %s
sk: Vytvoranie spojenia: %s

en: Handshaking with mail server
sk: Nadväzovanie spojenia s poštovým serverom

en: Headers to Show
sk: Zobraziť hlavičky

en: Help
sk: Pomocník

en: Hit Ratio
sk: Pomer zásahov

en: I have no idea what I'm doing with Article ``%s''
sk: Neviem čo mám robiť s príspevkom "%s"

en: INFORMATION: Please be aware that posts to "%s" will not appear until approved by the group's moderator.
sk: INFORMÁCIA: Uvedomte si, prosím, že príspevky sa v "%s" neobjavia, kým nebudú povolené moderátorom skupiny.

en: Idle Seconds Before Timeout:
sk: Počet sekúnd nečinnosti pred vypršaním časového limitu:

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
sk: Toto pravidlo, ak je povolené, sa použije na hlavičky pri ich sťahovaní.

en: If this disabled, the user will be prompted in a dialog to choose which posts to use.
sk: Ak toto nie je povolené, používateľ bude musieť vybrať v dialógovom okne príspevok, ktorý chce použiť.

en: If this field contains the string "%s", the URL to be viewed is substituted there.
     
    If this field is left blank, then your $BROWSER environmental variable will be used (see http://www.tuxedo.org/~esr/BROWSER/).  If that isn't set either, then the default Gnome setting will be used.
sk: Ak toto pole obsahuje reťazec "%s", tento bude nahradený prezeranou linkou (URL).
     
    Ak toto pole ostane prázdne, potom sa použije premenná prostredia $BROWSER (viď. http://www.tuxedo.org/~esr/BROWSER/). Ak táto nie je nastavená, použije sa štandardnénastavenie Gnome.

en: If this is disabled, Pan will not wrap the original message when creating the reply.
sk: Ak toto nie je povolené, Pan nebude zalamovať originálnu správu pri vytváraní odpovede.

en: If this is disabled, failed tasks will remain in the Task Manager until requeued, or explicitely cancelled.
sk: Ak je toto neaktívne, zlyhané úlohy ostanú v Správcovi úloh, kým nebudú opätovne zaradené do radu alebo explicitne zrušené.

en: If you belong to an organization and would like for your organization's name to appear with your posts, type in your organization name below.  This information is optional, you may leave it blank.
sk: Ak ste členom nejakej organizácie a chcete, aby sa názov vašej organizácie zobrazovalo vo vašich príspevkoch, zadajte názov vašej organizácie. Táto položka je nepovinná a nemusíte ju vyplniť.

en: If you must log on to your news (NNTP) server, then select the check box below.
sk: Ak sa musíte k vášmu serveru diskusných skupín (NNTP) prihlásiť, označte zaškrtávacie pole nižšie.

en: Ignore Selected Threads
sk: Ignorovať vybrané vlákna

en: Ignored
sk: Ignorované

en: Ignored Threads
sk: Ignorované vlákna

en: Import .newsrc...
sk: Importovať .newsrc...

en: Import/Export .newsrc files automatically
sk: Importovať/exportovať súbor .newsrc automaticky

en: Imported %d groups (%d new) from `%s'
sk: Importovaných %d skupín (%d nových) z "%s"

en: Incomplete Attachments
sk: Neúplné prílohy

en: Incomplete Profile.
sk: Nekompletný profil.

en: Invalid folder name: "%s"
sk: Neplatný názov priečinka: "%s"

en: Kilobytes
sk: Kilobajty

en: Layout
sk: Vzhľad

en: Lead Programmer
sk: Vedúci programátor

en: Left Mouse Button:
sk: Ľavé tlačítko myši:

en: License
sk: Licencia

en: Lines
sk: Riadkov

en: Lines Per Article:
sk: Riadkov v príspevku:

en: List Newsgroups failed: %s
sk: Získanie zoznamu diskusných skupín zlyhalo: %s

en: Lo_g Viewer...
sk: Pre_hliadač záznamov...

en: Load Articles When Selected:
sk: Načítať príspevky pri označení:

en: Loaded %d articles for group `%s' in %.1f seconds (%.0f art/sec)
sk: Načítaných %d príspevkov pre skupinu "%s" za %.1f sekúnd (%.0f prísp/s)

en: Loaded %d groups for server `%s' in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
sk: Načítaných %d skupín pre server "%s" za %.1f sekúnd (%.0f skupín/s)

en: Loaded %d of %d articles
sk: Načítaných %d z %d príspevkov

en: Loading %s
sk: Načítavam %s

en: Loading %u of %d groups
sk: Načítavam %u z %d skupín

en: Loading Group "%s"
sk: Nahrávam skupinu "%s"

en: Loading group `%s'
sk: Nahrávam skupinu "%s"

en: Loads Article
sk: Nahrá príspevky

en: Loads Group
sk: Nahrá skupiny

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Log Entry
sk: Položka záznamov

en: Lost connection to server
sk: Stratené spojenie na server

en: MODE READER check failed: %s
sk: Kontrola MODE READER zlyhala: %s

en: Mail Feedback to the Pan Authors
sk: Poslať spätnú väzbu autorom programu Pan elektronickou poštou

en: Mail Sent!
sk: Pošta odoslaná!

en: Mail Server
sk: Poštový server

en: Mail Server Not Ready
sk: Poštový server nie je pripravený

en: Mail To:
sk: Pošta pre:

en: Mailing Article ``%s''
sk: Posielam príspevok elektornickou poštou "%s"

en: Make this the default profile for mail
sk: Spraviť tento profil predvolený pre elektronickú poštu

en: Make this the default profile for news
sk: Spraviť tento profil predvolený pre diskusné skupiny

en: Many thanks to the following people, whose contributions
    are a large part of why Open Source software development
    is so fun.
    
    Pan %s Translations
    %s
    
    Pan %s Code or Patches
    %s
    
    Pan %s Suggestions and Testing
    %s
    
    If you should have been in this list but you're not,
    send us mail and we'll add you next time.
    
    Contributors to previous versions are listed at
    http://pan.rebelbase.com/CREDITS
sk: Veľká vďaka patrí nasledujúcim ľuďom, ktorých príspevky
    sú príčinou toho, že vývoj softvéru s otvoreným zdrojovým
    kódom je taký zábavný.
    
    Pan %s preklady
    %s
    
    Pan %s kód a opravy
    %s
    
    Pan %s nápady a testovanie
    %s
    
    Ak by ste mali byť v tomto zozname, ale nie ste,
    pošlite nám poštu a my vás pridáme.
    
    Prispievatelia do predchádzajúcich verzií su v zozname
    na adrese http://pan.rebelbase.com/CREDITS

en: Many users prefer to save memory and disk space by only keeping subscribed groups in their .newsrc file.
sk: Veľa používateľov uprednostňuje šetrenie pamäte a diskového priestoru tak, že si uchovávajú vo svojom súbore .newsrc len prihlásené diskusné skupiny.

en: Mark All Articles in Selected Groups as Read
sk: Označiť všetky príspevky vo vybraných skupinách ako prečítané

en: Mark Selected Articles as Read
sk: Označiť vybrané príspevky ako prečítané

en: Mark Threads as Read
sk: Označiť vlákna ako prečítané

en: Mark Threads as U_nread
sk: Označiť vlákna ako _neprečítané

en: Mark Threads as Unread
sk: Označiť vlákna ako neprečítané

en: Mark _Threads as Read
sk: Označiť vlákna ako prečí_tané

en: Mark as
sk: Označiť ako

en: Mark as Unread
sk: Označiť ako neprečítané

en: Mark as _Unread
sk: Označiť ako _neprečítané

en: Maximum
    Connections
sk: Maximum
    spojení

en: Maximum Number of Task Retries before Giving Up
sk: Maximálny počet pokusov o vykonanie úlohy pred vzdaním

en: Maximum Total Number of Connections
sk: Maximálny celkový počet spojení

en: Megs
sk: Mega

en: Message
sk: Správa

en: Message Body
sk: Telo správy

en: Message Body (Monospace)
sk: Telo správy (neproporcionálne)

en: Message ID FQDN:
sk: ID-správy FQDN:

en: Message-ID
sk: ID-správy

en: Message-ID doesn't match phrase `%s'
sk: ID-správy nevyhovuje fráze "%s"

en: Message-ID doesn't match regular expression `%s'
sk: ID-správy nevyhovuje regulárnemu výrazu "%s"

en: Message-ID matches phrase `%s'
sk: ID-správy vyhovuje fráze "%s"

en: Message-ID matches regular expression `%s'
sk: ID-správy vyhovuje regulárnemu výrazu "%s"

en: Message-ID:
sk: ID-správy:

en: Message-Id
sk: Id-správy

en: Message-Id:
sk: Id-správy:

en: Middle Mouse Button:
sk: Stredné tlačítko myši:

en: Mime (single-part posts only)
sk: Mime (len jednodielne príspevky)

en: Mime BASE64 Encoding - Single Articles Only
sk: Kódovanie Mime BASE64 - len jednoduché príspevky

en: Misc
sk: Rôzne

en: Mo_ve to Folder
sk: Pre_sunúť do priečinka

en: More Headers
sk: Viac hlavičiek

en: Most Recent Headers
sk: Najnovšie hlavičky

en: Move Down
sk: Presunúť nižšie

en: Move Selected Task(s) Down
sk: Presunúť vybrané úlohy nižšie

en: Move Selected Task(s) To Bottom
sk: Presunúť vybrané úlohy na koniec

en: Move Selected Task(s) To Top
sk: Presunúť vybrané úlohy dopredu

en: Move Selected Task(s) Up
sk: Presunúť vybrané úlohy vyššie

en: Move Thread to Folder
sk: Presunúť vlákno do priečinka

en: Move Up
sk: Presunúť vyššie

en: Move the selected line down one line
sk: Presunúť vybraný riadok o jeden nižšie

en: Move the selected line up one line
sk: Presunúť vybraný riadok o jeden vyššie

en: Move to Folder
sk: Presunúť do priečinka

en: Move to the Next Group with Unread Messages.
sk: Presunúť na nasledujúcu skupinu s neprečítanými správami.

en: Move to the Next Group.
sk: Presunúť do nasledujúcej skupiny.

en: Mute Quoted Text
sk: Potlačiť citovaný text

en: Mute _Quoted Text
sk: Potlačiť _citovaný text

en: My server requires a password.
sk: Môj server vyžaduje heslo.

en: My server requires my username and password
sk: Môj server vyžaduje moje prihlasovacie meno a heslo

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) not posted.
sk: NNTP príspevok "%s" (%d z %d) nebol poslaný.

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) posted.
sk: NNTP príspevok "%s" (%d z %d) poslaný.

en: NNTP handshake failed: %s
sk: Vytvorenie NNTP spojenia zlyhalo: %s

en: NONE OF:
sk: NIČ Z:

en: NOT ANY OF:
sk: ŽIADNE Z:

en: Name
sk: Meno

en: Negate
sk: Negovať

en: Negate the selected line
sk: Negovať vybraný riadok

en: Neither Saved nor Queued
sk: Ani uložený, ani v rade

en: Neither Watched nor Ignored
sk: Ani sledované ani ignorované

en: New
sk: Nový

en: New %lu of %lu
sk: Nových %lu z %lu

en: New Articles / Articles with New Replies
sk: Nové príspevky / príspevky s novými odpoveďami

en: New Filter Line
sk: Nový riadok filtra

en: New Folder Name:
sk: Názov nového priečinka:

en: New Groups
sk: Nové skupiny

en: New Profile
sk: Nový profil

en: New Rule
sk: Nové pravidlo

en: New connection %p for %s, port %d, sockfd %d
sk: Nové spojenie %p s %s, port %d, sockfd %d

en: New groups retrieval failed: %s
sk: Získavanie nových skupín zlyhalo: %s

en: New...
sk: Nový...

en: News (NNTP) server:
sk: Server diskusných skupín (NNTP):

en: News Server
sk: Server diskusných skupín

en: News server connection count: %d
sk: Počet spojení na server diskusných skupín: %d

en: Newsgroups
sk: Diskusné skupiny

en: Newsgroups (if more than one group)
sk: Diskusné skupiny (ak ich je viac ako jedna)

en: Newsgroups:
sk: Diskusné-skupiny:

en: Newsreader
sk: Klient diskusných skupín

en: Newsreader:
sk: Klient-diskusných-skupín:

en: Next Article
sk: Nasledujúci príspevok

en: Next G_roup
sk: Nasled_ujúca skupina

en: Next Threa_d
sk: Nasle_dujúce vlákno

en: Next Thread
sk: Nasledujúce vlákno

en: Next Unread Article
sk: Nasledujúci neprečítaný príspevok

en: Next Unread Thread
sk: Nasledujúce neprečítané vlákno

en: Next Unread _Group
sk: Nasledujúca _neprečítaná skupina

en: Next Unread _Thread
sk: Nasledujúce neprečí_tané vlákno

en: Next _Article
sk: N_asledujúci príspevok

en: No Address
sk: Bez adresy

en: No Attachments
sk: Bez príloh

en: No Connections
sk: Bez spojení

en: No Custom Filter
sk: Žiaden vlastný filter

en: No Filename
sk: Bez mena súboru

en: No Known Recipients
sk: Nie su známi príjemcovia

en: No Recipients!
sk: Nie sú zadaní príjemcovia!

en: No Sender Specified!
sk: Nebol zadaný odosielateľ!

en: No Servers Defined
sk: Neboli zadefinované servery

en: No Tasks
sk: Bez úloh

en: No articles found for group "%s"
sk: Neboli nájdené žiadne príspevky pre skupinu "%s"

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
sk: Nebola poskytnutá adresa elektronickej pošty; generujem message-id s doménou "%s"

en: No new articles in group "%s"
sk: V skupine "%s" nie sú nové príspevky

en: No server address specified in the Preferences
sk: V Predvoľbách nebola zadaná adresa servera

en: No supported authentication mechanism
sk: Nie je podporovaný mechanizmus overenia totožnosti

en: Not Named
sk: Nepomenovaný

en: Not Queued
sk: Nie je v rade

en: OR
sk: ALEBO

en: Old Articles with no New Replies
sk: Staré príspevky bez nových odpovedí

en: On %d, %n wrote:
sk: V %d, %n napísal(a):

en: On the Fly
sk: Za behu

en: Online Settings
sk: Nastavenia online

en: Online Status
sk: Stav online

en: Online Users _Manual
sk: Online používateľský _manuál

en: Online Users _Manual...
sk: Online používateľský _manuál...

en: Online/Offline Settings...
sk: Nastavenia online/offline...

en: Open Attachment...
sk: Otvoriť prílohu...

en: Open the Connection Manager
sk: Otvoriť manažeára spojení

en: Open the Log Viewer
sk: Otvoriť Prehliadač záznamov

en: Open the Status Log
sk: Otvoriť Záznamy stavu

en: Open the Task Manager
sk: Otvoriť správcu úloh

en: Optional Information
sk: Voliteľné informácie

en: Options
sk: Voľby

en: Organization:
sk: Organizácia:

en: Pan %s Started
sk: Pan %s spustený

en: Pan %s Task Manager
sk: Správca úloh programu Pan %s

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
sk: Správca úloh programu Pan %s (%d v rade, %d beží)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Failed)
sk: Správca úloh programu Pan %s (%d v rade, %d beží, %d zlyhalo)

en: Pan - Log Viewer
sk: Pan - Prehliadač záznamov

en: Pan - Task Manager
sk: Pan - Manažér úloh

en: Pan Setup Wizard
sk: Sprievodca nastavením programu Pan

en: Pan _Homepage
sk: Domo_vská stránka programu Pan

en: Pan _Homepage...
sk: Domo_vská stránka programu Pan...

en: Pan found multiple copies of some of the parts of this post.
    Please select the parts to use for this save.
sk: Pan našiel viac kópií niektorých častí tohto príspevku.
    Vyberte, prosím, časti, ktoré mám uložiť.

en: Pan should ask before going online
sk: Pan sa má opýtať pred pripájaním

en: Pan should go online as needed without asking
sk: Pan sa má pripojiť podľa potreby bez pýtania

en: Pan should quietly stay offline until told otherwise
sk: Pan má ostať offline, pokiaľ neurčíte inak

en: Pan skipped %d corrupt headers from the local cache for group %s.
    You may want to empty this group and download fresh headers.
sk: Pan preskočil %d poškodených hlavičiek v lokálnej vyrovnávacej pamäti pre skupinu %s.
    Asi by ste mali vyprázdniť túto skupinu a stiahnuť hlavičky znovu.

en: Pan: Download Headers for group `%s'
sk: Pan: Stiahnuť hlavičky pre skupinu "%s"

en: Pan: Edit Filter
sk: Pan: Upraviť filter

en: Pan: Edit Profile
sk: Pan: Upraviť profil

en: Pan: Edit Rule
sk: Pan: Upraviť pravidlo

en: Pan: Export .newsrc File
sk: Pan: Exportovať súbor .newsrc

en: Pan: Filter Out Articles
sk: Pan: Filtrovanie príspevkov

en: Pan: Filters
sk: Pan: Filtre

en: Pan: Find Message
sk: Pan: Nájsť správu

en: Pan: Import .newsrc File
sk: Pan: Importovať súbor .newsrc

en: Pan: New/Edit Server
sk: Pan: Nový/upraviť server

en: Pan: Preferences
sk: Pan: Predvoľby

en: Pan: Print
sk: Pan: Tlačiť

en: Pan: Profile
sk: Pan: Profil

en: Pan: Rules
sk: Pan: Pravidlá

en: Pan: Save Articles As
sk: Pan: Uložiť príspevky ako

en: Pan: Save Multipart Message
sk: Pan: Uložiť viacdielnu správu

en: Parent Article
sk: Rodičovský príspevok

en: Parts
sk: Časti

en: Password
sk: Heslo

en: Password:
sk: Heslo:

en: People can reply to your posts by sending you an e-mail message at the following address.
sk: Niekto môže odpovedať na vaše príspevky elektronickou poštou na uvedenú adresu.

en: Per-Server Settings
sk: Nastavenia pre jednotlivé servery

en: Pipe read failed
sk: Čítanie z rúry zlyhalo

en: Please Select a Folder from the Group list.
sk: Vyberte si prosím priečinok zo zoznamu skupín.

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me terribly.
sk: Prosím nezačínajte názov priečinkov s "pan.". Strašne ma to mätie.

en: Please enter the name of the mail server to use when sending e-mail messages.
sk: Zadajte, prosím, názov poštového servera, ktorý bude použitý pri posielaní správ elektronickou poštou.

en: Post To Groups:
sk: Poslať do skupín:

en: Post a new message to the current group.
sk: Poslať novú správu do aktuálnej diskusnej skupiny.

en: Post a reply to the message on the news server.
sk: Poslať odpoveď na túto správu na server diskusných skupín.

en: Post anyway, despite these problems?
sk: Poslať aj napriek týmto problémom?

en: Post anyway, despite this problem?
sk: Poslať aj napriek tomuto problému?

en: Posted by Me
sk: Poslaný odo mňa

en: Posting Article ``%s''
sk: Posielam príspevok "%s"

en: Posting and Mailing Article ``%s''
sk: Posielam príspevok do diskusnej skupiny aj elektronickou poštou "%s"

en: Posting article "%s" part %d of %d.
sk: Posielam príspevok "%s" časť %d z %d.

en: Posting complete: %s
sk: Posielanie ukončené: %s

en: Posting failed: %s
sk: Posielanie zlyhalo: %s

en: Pr_ofiles...
sk: Pr_ofily...

en: Pre_vious Article
sk: Pre_dchádzajúci príspevok

en: Preparing to Send Mail
sk: Príprava na poslanie pošty

en: Previo_us Thread
sk: Predchádza_júce vlákno

en: Previous Article
sk: Predchádzajúci príspevok

en: Previous Thread
sk: Predchádzajúce vlákno

en: Previous _read article
sk: Predchádzajúci p_rečítaný príspevok

en: Previous read article
sk: Predchádzajúci prečítaný príspevok

en: Print
sk: Vytlačiť

en: Print Command:
sk: Príkaz na tlač:

en: Priority
sk: Priorita

en: Processing "%s"
sk: Spracúvam "%s"

en: Profile
sk: profil

en: Profile Information
sk: Informácie o profile

en: Profile Name
sk: Názov profilu

en: Profile Name:
sk: Názov profilu:

en: Profiles Tool.
sk: Nástroj profilov.

en: Programmer
sk: Programátor

en: Programmer & Documentation
sk: Programátor a dokumentácia

en: Programmer, 0.6 - 0.7
sk: Programátor, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
sk: Pôvodca projektu, programátor

en: QUIT failed: %s
sk: QUIT zlyhalo: %s

en: Queued
sk: V rade

en: Queued for Saving
sk: V rade na uloženie

en: Quoted Text 1
sk: Citovaný text 1

en: Quoted Text 2
sk: Citovaný text 2

en: Quoted Text 3
sk: Citovaný text 3

en: Read
sk: Čítať

en: Read Articles with no Unread Replies
sk: Prečítať príspevky bez neprečítaných odpovedí

en: Read the selected article.
sk: Prečítať označený príspevok.

en: Rebuilding Header Pane...
sk: Znova vytváram panel hlavičiek...

en: References (if article is a reply)
sk: Odkazy (ak príspevok je odpoveď)

en: References:
sk: Odkazy:

en: Refiltering Articles
sk: Znova filtrujem príspevky

en: Refresh Article Counts
sk: Obnoviť počty príspevkov

en: Refresh Article _Counts
sk: Obnoviť počty príspevko_v

en: Refresh a list of groups from the selected servers.
sk: Obnoviť zoznam skupín z vybraných serverov.

en: Refreshing Group "%s"
sk: Obnovujem skupinu "%s"

en: Refreshing group `%s'
sk: Obnovujem skupinu `%s'

en: Regular Expression
sk: Regulárny výraz

en: Reloading Group
sk: Znova nahrávam skupiny

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove a File from the Attachment List
sk: Odstrániť súbor zo zoznamu príloh

en: Remove all Articles from Selected Groups
sk: Odstrániť všetky príspevky z vybraných skupín

en: Remove all messages from "%s"?
sk: Odstrániť všetky správy zo skupiny "%s"?

en: Remove all messages from these %u groups?
sk: Odstrániť všetky správy z týchto %u skupín?

en: Remove failed tasks from the Task Manager
sk: Odstrániť zlyhané úlohy zo Správcu úloh

en: Remove the selected filter
sk: Odstrániť vybraný filter

en: Remove the selected profile
sk: Odstrániť vybraný profil

en: Remove the selected rule.
sk: Odstrániť označené pravidlo.

en: Removed %d articles from local cache
sk: Vymazaných %d príspevkov z lokálnej vyrovnávacej pamäte

en: Reply To:
sk: Odpoveď pre:

en: Reply-To (if different from Author)
sk: Odpoveď-pre (ak je rozdielne ako autor)

en: Reply-To:
sk: Odpoveď-pre:

en: Reply-To:
sk: Odpoveď-pre:

en: Report a _Bug...
sk: Oznámiť chy_bu...

en: Requeue selected failed Task(s)
sk: Vybrané zlyhané úlohy zaradiť znova do radu

en: Required Information
sk: Povinné informácie

en: Reserve
sk: Rezervovať

en: Reserve a connection
    for reading articles
sk: Vyhradiť spojenie
    pre čítanie príspevkov

en: Reset "new message" counter
sk: Vynulovať počítadlo nových správ

en: Reset "new message" counters
sk: Vynulovať počítadlá nových správ

en: Resorting Articles
sk: Znova triedim príspevky

en: Retrieving %d new groups for "%s"
sk: Získavam %d nových skupín pre "%s"

en: Retrieving 0 new groups for "%s"
sk: Získavam 0 nových skupín pre "%s"

en: Rewrap
sk: Znovu zalomiť

en: Rewrap all the text in the Message Body.
sk: Znovu zalomiť celý text v tele správy.

en: Rot13 Article Body
sk: Rot13 telo príspevku

en: Rot13 Selected Text
sk: Rot13 označený text

en: Rule Name:
sk: Názov pravidla:

en: Rule applies to all newsgroups
sk: Pravidlo sa použije na všetky diskusné skupiny

en: Rule applies to specific newsgroups:
sk: Pravidlo sa použije na vybrané diskusné skupiny:

en: Rule applies to:
sk: Pravidlo použité na:

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Rules Tool.
sk: Nástroj pravidiel.

en: Running
sk: Beží

en: SMTP Port:
sk: Port SMTP:

en: SMTP Server:
sk: Server SMTP:

en: S_kip Uncached Articles:
sk: Pres_kočiť príspevky neuložené vo vyrovnávacej pamäti:

en: Same as --debug-socket
sk: To isté ako --debug-socket

en: Sampling %d articles
sk: Vzorkujem %d príspevkov

en: Sampling %lu of %lu
sk: Vzorkujem %lu z %lu

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Articles (A_ttachments only)
sk: Uložiť príspevky (_len prílohy)

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save Profile
sk: Uložiť profil

en: Save _Articles
sk: Uložiť prí_spevky

en: Save attchments in:
sk: Uložiť prílohy do:

en: Save message to file
sk: Uložiť správu do súboru

en: Save the log to file
sk: Uložiť záznamy do súboru

en: Save the selected articles and their attachments.
sk: Uložiť vybrané príspevky a ich prílohy.

en: Save the selected articles' attachments.
sk: Uložiť prílohy vybraných príspevkov.

en: Save this log to a file.
sk: Uložiť tieto záznamy do súboru.

en: Saved
sk: Uložené

en: Saved "%s"
sk: Uložené "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
sk: Uložených %d príspevkov v "%s" za za %.1f sekúnd (%.0f prísp/s)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
sk: Uložených %d skupín v "%s" za %.1f sekúnd (%.0f skupín/s)

en: Saved %d of %u groups
sk: Uložených %d z %u skupín

en: Saved article body to `%s'
sk: Telo príspevku uložené v "%s"

en: Saving "%s"
sk: Ukladám "%s"

en: Saving group `%s'
sk: Ukladám skupinu `%s'

en: See http://pan.rebelbase.com/regexp.txt for a tutorial on how to use regular expressions.  If regular expressions are turned off, a simple case-insensitive wildcard match is used.
sk: Návod na použitie regulárnych výrazov môžete získať na adrese http://pan.rebelbase.com/regexp.txt.  Ak sú regulárne výrazy vypnuté, bude použité jednoduché vyhľadávanie.  Pri tomto vyhľadávaní je možné použiť žolíky (? a *) a nie je citlivé na veľkosť písmen.

en: Select .newsrc File to Read:
sk: Vybrať súbor .newsrc na načítanie:

en: Select .newsrc File to Write:
sk: Vybrať súbor .newsrc na zápis:

en: Select Article _Body
sk: Vy_brať telo príspevku

en: Select Filter:
sk: Vybrať filter:

en: Select all Arti_cles
sk: Označiť všetky príspe_vky

en: Select all Articles in the Article List
sk: Označiť všetky príspevky v zozname príspevkov

en: Select all Groups in the Group List
sk: Vyberať všetky skupiny v zozname skupín

en: Select all _Groups
sk: Vybrať všetky _skupiny

en: Select the file to attach.
sk: Vybrať súbor na pripojenie.

en: Selected layout:
sk: Vybraný vzhľad:

en: Selection
sk: Výber

en: Selects Article
sk: Vyberie príspevky

en: Selects Group
sk: Vyberie skupiny

en: Send Later
sk: Poslať neskôr

en: Send Messages Queued in "pan.sendlater"
sk: Odoslať správy z radu "pan.poslaťneskôr"

en: Send Now
sk: Poslať teraz

en: Send Pending _Messages
sk: Poslať ulože_né správy

en: Send a reply both to the author in mail, and to the news server.
sk: Poslať odpoveď autorovi elektronickou poštou aj na server diskusných skupín.

en: Send outgoing messages to stdout instead of smtp/nntp servers for debugging purposes.
sk: Poslať odchádzajúce správy na štandardný výstup namiesto na smtp/nntp server pre ladiace účely.

en: Send this Message Later
sk: Poslať túto správu neskôr

en: Send this Message Now
sk: Poslať túto správu teraz

en: Sending 'stay connected' request
sk: Posielam požiadavku "ostaň pripojený"

en: Sending Mail
sk: Posielam poštu

en: Server "%s" is Offline; no new tasks will be processed
sk: Server "%s" je offline; žiadne nové úlohy nebudú spracované

en: Server "%s" is Online
sk: Server "%s" je online

en: Server Address
sk: Adresa servera

en: Server Information
sk: Informácie o serveri

en: Server Port
sk: Port servera

en: Servers
sk: Servery

en: Servers - Mail
sk: Servery - Pošta

en: Servers - News
sk: Servery - Diskusné skupiny

en: Set Per-Server Connection Limits
sk: Nastaviť maximálny počet spojení pre jednotlivé servery

en: Set the properties for the selected group.
sk: Nastaviť vlastnosti pre vybranú skupinu.

en: Sho_w Group Pane
sk: Zobra_ziť panel skupín

en: Show All Headers in Article Pane
sk: Zobraziť všetky hlavičky v paneli príspevkov

en: Show All _Headers in Article Pane
sk: Zobraziť všetky _hlavičky v paneli príspevkov

en: Show Art_icle Pane
sk: Zobraz_iť panel príspevkov

en: Show Article Pane
sk: Zobraziť panel príspevkov

en: Show Articles Neither Queued nor Saved
sk: Zobraziť príspevky, ktoré nie sú ani v rade ani nie sú uložené

en: Show Articles posted by Me
sk: Zobraziť príspevky poslané odo mňa

en: Show Articles posted by Others
sk: Zobraziť príspevky poslané ostatnými

en: Show Articles which are Cached Locally
sk: Zobraziť príspevky dočasne uložené lokálne

en: Show Articles which are not Cached Locally
sk: Zobraziť príspevky, ktoré nie sú dočasne uložené lokálne

en: Show Complete Binary Articles
sk: Zobraziť úplné binárne príspevky

en: Show Group Pane
sk: Zobraziť panel skupín

en: Show Hea_der Pane
sk: Zobraziť panel hla_vičiek

en: Show Header Pane
sk: Zobraziť panel hlavičiek

en: Show Ignored Threads
sk: Zobraziť ignorované vlákna

en: Show Incomplete Binary Articles
sk: Zobraziť neúplné binárne príspevky

en: Show Matching Articles
sk: Zobraziť zodpovedajúce príspevky

en: Show Matching Articles and References
sk: Zobraziť zodpovedajúce príspevky a odkazy

en: Show Matching Articles and Replies
sk: Zobraziť zodpovedajúce príspevky a odpovede

en: Show New Articles
sk: Zobraziť nové príspevky

en: Show Old Articles
sk: Zobraziť staré príspevky

en: Show Queued Articles
sk: Zobraziť príspevky v rade

en: Show Read Articles
sk: Zobraziť prečítané príspevky

en: Show Saved Articles
sk: Zobraziť uložené príspevky

en: Show Text Articles
sk: Zobraziť textové príspevky

en: Show Threads Neither Watched nor Ignored
sk: Zobraziť vlákna, ktoré nie sú ani sledované ani ignorované

en: Show Threads with Matching Articles
sk: Zobraziť vlákna so zodpovedajúcimi príspevkami

en: Show Unread Articles
sk: Zobraziť neprečítané príspevky

en: Show Watched Threads
sk: Zobraziť sledované vlákna

en: Show a_lert:
sk: Zobraziť up_ozornenie:

en: Show in Filter Menu
sk: Zobraziť v menu Filter

en: Show only the first part of complete multipart binary posts
sk: Zobraziť len prvú časť úplných binárnych príspevkov

en: Signature File:
sk: Súbor s podpisom:

en: Skip Uncached Articles:
sk: Preskočiť príspevky neuložené vo vyrovnávacej pamäti:

en: Smooth Scrolling at speed:
sk: Hladké posúvanie rýchlosťou:

en: Sorting Articles
sk: Triediť príspevky

en: Space Reading
sk: Čítať ďalej

en: Specify and Download Articles
sk: Určiť a stiahnuť príspevky

en: Specify the geometry of the window.
sk: Zadať rozmery okna.

en: Status
sk: Stav

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject doesn't match the phrase `%s'
sk: Predmet nevyhovuje fráze "%s"

en: Subject doesn't match the regex `%s'
sk: Predmet nevyhovuje regulárnemu výrazu "%s"

en: Subject matches the phrase `%s'
sk: Predmet vyhovuje fráze "%s"

en: Subject matches the regex `%s'
sk: Predmet vyhovuje regulárnemu výrazu "%s"

en: Subject:
sk: Predmet:

en: Subject:
sk: Predmet:

en: Submit a Pan Bug Report to the GNOME Bug Tracker
sk: Poslať hlásenie o chybe programu Pan do stopovača chýb GNOME

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: Subscribed Groups
sk: Prihlásené skupiny

en: Subscribed Newsgroups
sk: Prihlásené diskusné skupiny

en: Supersede Selected Article which you Posted
sk: Nahradiť vybraný príspevok, ktorý ste poslali

en: T_op of Thread
sk: Začiat_ok vlákna

en: Tasks: %u/%u
sk: Úlohy: %u/%u

en: Test Sound
sk: Testovať zvuk

en: Thank you for trying Pan!
     
    If you are new to Usenet,
    http://pan.rebelbase.com/intro.php
    is a starting point to see what Usenet is,
    where to find a free news server,
    and how to use Pan.
     
    Since this is your first time running Pan,
     we'll need to gather some information.
sk: Ďakujeme za vyskúšanie programu Pan!
     
    Ak ste nováčikom v Usenete, na adrese
    http://pan.rebelbase.com/intro.php si
    možete pozrieť čo Usenet je, kde nájsť
    voľne dostupný server diskusných skupín
    a ako používať program Pan.
     
    Pokiaľ je toto vaše prvé spustenie programu Pan,
    budeme potrebovať získať nejaké informácie.

en: Thanks
sk: Poďakovanie

en: Thanks to
sk: Poďakovanie pre

en: The Queue is Paused
sk: Rad je pozastavený

en: The Queue is not Paused
sk: Rad nie je pozastavený

en: The Task Manager is Empty
sk: Správca úloh je prázdny

en: The cache is used to keep local copies of articles
    to reduce the time connected to the network.
sk: Vyrovnávacia pamäť je použitá na uchovávanie lokálnych
    kópií príspevkov na zníženie času pripojenia k sieti.

en: The e-mail account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
sk: Adresa elektronickej pošty, na ktorú majú ísť poštové odpovede na vami poslané správy. Toto je potrebné len vtedy, ak sa to odlišuje od hlavičky "Od".

en: The group will not be saved -- can't create file "%s"
sk: Skupina nebude uložená -- nemôžem vytvoriť súbor "%s"

en: The group will not be saved -- can't move "%s" to "%s"
sk: Skupina nebude uožená -- nemôžem presunúť "%s" do "%s"

en: The newsgroup or newsgroups where replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
sk: Diskusná skupina alebo diskusné skupiny, kde majú ísť odpovede na vami odoslané správy. Toto je potrebné len vtedy, ak sa to odlišuje od hlavičky "Poslať do skupín". 
    Ak chcete nasmerovať všetky odpovede na vašu adresu elektronickej pošty, použite "Prispieť-do: prispievateľ"

en: The organization you're associated with.
sk: Organizácia, ktorej ste členom.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
sk: Tento filter je ešte použitý v týchto pravidlách:
    %s
    Najskôr, prosím, odstráňte tútu závislosť.

en: Thr_ead/Unthread Header Pane
sk: Vytvoriť/zrušiť vlákna v pan_eli hlavičiek

en: Thread Pane
sk: Panel vláken

en: Thread is ignored
sk: Vlákno je ignorované

en: Thread is neither watched nor ignored
sk: Vlákno nie je ani sledované ani ignorované

en: Thread is watched
sk: Vlákno je sledované

en: Thread is watched or ignored
sk: Vlákno je sledované alebo ignorované

en: Thread isn't ignored
sk: Vlákno nie je ignorované

en: Thread isn't watched
sk: Vlákno nie je sledované

en: Thread/Unthread Header Pane
sk: Vytvoriť/zrušiť vlákna v paneli hlavičiek

en: Time
sk: Čas

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server.
sk: Vypršal časový limit čakania na zápis na server.

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server: %s
sk: Vypršal časový limit čakania na zápis na server: %s

en: Timed out waiting to read from the server.
sk: Vypršal časový limit pre čítanie zo servera.

en: Toggling this and restarting Pan is a good idea if your fonts aren't being displayed properly.
sk: Ak vaše písmo nie je zobrazené korektne, je dobré toto prepnúť a reštartnúť Pan.

en: Top of Thread
sk: Začiatok vlákna

en: Total
sk: Celkom

en: Trace function calls
sk: Sledovať volania funkcií

en: Transfer Rate
sk: Prenosová rýchlosť

en: Trying to open URL `%s' with `%s'
sk: Skúšam otvoriť linku (URL) "%s" s "%s"

en: Turn line wrap on/off in the Message Body
sk: Zapnúť/vypnúť zalamovanie riadkov v tele správy

en: Turn on article cache debugging messages.
sk: Zapnúť ladiace správy vyrovnávacej pamäte príspevkov.

en: Turn on attachment decoding debugging messages.
sk: Zapnúť ladiace správy pri dekódovaní príloh.

en: Turn on debugging of GNKSA code.
sk: Zapnúť ladenie v kóde GNKSA.

en: Turn on gui thread lock debugging messages.
sk: Zapnúť ladiace správy vlákna zámkov gui.

en: Turn on most of the generally-useful debug flags.  A good first choice when preparing a bug report.
sk: Zapnúť väčšinu bežne použiteľných ladiacich príznakov. Toto je dobrá prvá možnosť pri príprave hlásenia o chybe.

en: Turn on newsrc decoding debugging messages.
sk: Zapnúť ladiace správy pri dekódovaní newsrc.

en: Turn on pan object system debugging messages.
sk: Zapnúť ladiace správy v systéme objektov pan.

en: Turn on socket input debugging messages.
sk: Zapnúť vstupné ladiace správy na zásuvke.

en: Turn on socket input/output debugging messages.
sk: Zapnúť vstupné a výstupné ladiace správy na zásuvke.

en: Turn on socket output debugging messages.
sk: Zapnúť výstupné ladiace správy na zásuvke.

en: Turn on task scheduler debugging messages.
sk: Zapnúť ladiace správy v plánovači úloh.

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
sk: Zadajte reťazec, ktorý chcete vyhľadať v skupinách a stlačte ENTER. Môžete použiť žolíky (? a *).

en: Type in a search string and press ENTER. Wildcards are allowed; see http://pan.rebelbase.com/wildmat.html for more information.
sk: Zadajte vyhľadávaný reťazec a stlačte ENTER. Môžete použiť žolíky (? a *). Viac informácií získate na http://pan.rebelbase.com/wildmat.html.

en: Type in the name you would like Pan to show when referring to this profile you have just setup.  You can name the profile anything you want to.
sk: Zadajte meno, ktoré chcete aby Pan zobrazil pri odkazovaní sa na tento profil, ktorý práve vytvárate.  Profil môžete pomenovať ľubovoľne.

en: Type the name of your Internet news server.
sk: Zadajte meno vášho internetového servera diskusných skupín.

en: UNKNOWN
sk: NEZNÁMY

en: URLs
sk: linky (URL)

en: UUEncoded (universally accepted)
sk: UU kódované (všeobecne používané)

en: UUEncoding - Universally Accepted
sk: UU kódovanie - všeobecne používané

en: Unable to access or create directory "%s"
sk: Nemôžem čítať alebo vytvoriť priečinok "%s"

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
sk: Nemôžem zrušiť príspevok: Nemôžem nájsť zodpovedajúci príspevok v priečinku `pan.odoslané'!

en: Unable to change file mode
sk: Nemôžem zmeniť mód súboru

en: Unable to connect to server %s:%d
sk: Nemôžem sa spojiť so serverom %s:%d

en: Unable to open connection to mail server "%s"
sk: Nemôžem vytvoriť spojenie s poštovým serverom "%s"

en: Unable to open file `%s'
sk: Nemôžem otvoriť súbor "%s"

en: Unable to open file `%s' %s
sk: Nemôžem otvoriť súbor "%s" %s

en: Unable to parse the geometry string "%s"
sk: Nemôžem spracovať reťazec s geometriou "%s"

en: Unable to save `%s': the article(s) couldn't be downloaded.
sk: Nemôžem uložiť "%s": príspevok/príspevky nemôžu byť stiahnuté.

en: Unable to set group `%s': %s
sk: Nemôžem nastaviť skupinu "%s": %s

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
sk: Nemôžem nahradiť príspevok: Nemôžem nájsť príslušný príspevok v priečinku "pan.odoslané"!

en: Unable to update counts for group `%s'
sk: Nemôžem aktualizovať počty pre skupinu "%s"

en: Unable to write to temp file
sk: Nemôžem zapísať do dočasného súboru

en: Unf_lag Selected Articles
sk: Od_značiť vybrané príspevky

en: Unflag
sk: Odznačiť

en: Unflag Selected Threads
sk: Odznačiť vybrané vlákna

en: Unflag Thr_eads
sk: Odznačiť vlá_kna

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown Content Type
sk: Neznámy typ obsahu

en: Unknown Encoding
sk: Neznáme kódovanie

en: Unparseable Subject
sk: Nepodarilo sa analyzovať predmet príspevku

en: Unread
sk: Neprečítané

en: Unread Articles / Articles with Unread Replies
sk: Neprečítané príspevky / príspevky s neprečítanými odpoveďami

en: Unread Only
sk: Len neprečítané

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Unsupported authentication mechanism: %s
sk: Nepodporovaný mechanizmus overenia totožnosti: %s

en: Unsupported data version %d for `%s' data file.
    Are you running an old version of Pan by accident?
sk: Nepodporovaná verzia dát %d pre dátový súbor "%s".
    Nemáte náhodou spustenú staršiu verziu programu Pan?

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
sk: Nepodporovaná verzia dát pre hlavičky %s: %d.
    Nemáte náhodou spustenú staršiu verziu programu Pan?

en: Updated counts for %u groups out of %u
sk: Aktualizované počty pre %u skupín z %u

en: Updating Header Pane...
sk: Aktualiyujem panel hlavičiek...

en: Updating article counts for %u groups from server `%s'
sk: Aktualizujem počty príspevkov pre %u skupín zo servera "%s"

en: Use Article Subject
sk: Použiť predmet príspevku

en: Use Custom Filename
sk: Použiť vlastné meno súboru

en: Use Encoded Filename
sk: Použiť kódované meno súboru

en: Use Message-ID
sk: Použiť ID-správy

en: Use Monospa_ce Font in Article Pane
sk: Použiť nepropor_cionálny typ písma v paneli príspevkov

en: Use Monospace Font in Article Pane
sk: Použiť nepropor_cionálny typ písma v paneli príspevkov

en: Use Subject
sk: Použiť predmet

en: Use System Background
sk: Použiť systémové pozadie

en: Use System Foreground
sk: Použiť systémové popredie

en: Use gdk_fontset_load instead of gdk_font_load
sk: Použiť gdk_fontset_load namiesto gdk_font_load

en: Use the selected profile to create a new profile
sk: Použiť vybraný profil na vytvorenie nového profilu

en: Usenet posting failed.
sk: Usenet posielanie zlyhalo.

en: User Profile
sk: Profil používateľa

en: Username
sk: Prihlasovacie meno

en: View Article Tab
sk: Zobraziť záložku príspevkov

en: View Group Tab
sk: Zobraziť záložku skupín

en: View Header Ta_b
sk: Zo_braziť záložku hlavičiek

en: View Header Tab
sk: Zobraziť záložku hlavičiek

en: View Pa_nes as Tabs
sk: Zobraziť pa_nely ako záložky

en: View _Article Tab
sk: Zobr_aziť záložku príspevkov

en: WARNING: %d lines >80 characters in the message.
sk: UPOZORNENIE: %d riadkov v správe je dlhších ako 80 znakov.

en: WARNING: %d lines too wide in signature
sk: UPOZORNENIE: %d príliš dlhých riadkov v podpise

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
sk: UPOZORNENIE: Posielanie do viacerých diskusných skupín bez nastavenia Prispieť-do.

en: WARNING: Following-Up to many groups.
sk: UPOZORNENIE: Prispievanie do veľa diskusných skupín.

en: WARNING: Group "%s" is read-only.
sk: UPOZORNENIE: Skupina "%s" je len na čítanie.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
sk: UPOZORNENIE: Posielate do veľkého počtu skupín.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
sk: UPOZORNENIE: Oddeľovač podpisu bez podpisu.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
sk: UPOZORNENIE: Správa obsahuje len citovaný text!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
sk: UPOZORNENIE: Väčšina správy je len citovaný text.

en: WARNING: Unknown group: "%s".
sk: UPOZORNENIE: Neznáma skupina: "%s".

en: WARNING: signature is more than 4 lines long
sk: UPOZORNENIE: podpis je dlhší ako 4 riadky

en: Waiting to decode "%s"
sk: Čakám na dekódovanie "%s"

en: Watch Selected Threads
sk: Sledovať vybrané vlákna

en: Watched
sk: Sledované

en: Watched Threads
sk: Sledované vlákna

en: We don't have a group list for server "%s".
    Shall we get one?
sk: Nemám zoznam diskusných skupín pre server "%s".
    Mám ho získať?

en: Welcome to Pan
sk: Víta vás Pan

en: When a followup changes the subject, show as new thread
sk: Keď je v príspevku zmenený predmet, zobraziť ako nové vlákno

en: When you post a message to a newsgroup, your display name will appear in the From field.  Type your name in as you would like it to appear.
sk: Keď pošlete správu do diskusnej skupiny, vaše zobrazované meno bude v poli Od. Zadajte vaše meno tak, ako chcete aby sa zobrazilo.

en: Which Articles to Show
sk: Ktoré príspevky zobraziť

en: Wildcard group specification:
sk: Určenie skupín pomocou žolíkov (? a *):

en: Wrap Text
sk: Zalomiť text

en: Wrap body of the original message when replying
sk: Pri odpovedi zalomiť telo originálnej správy

en: Wrote %d profiles to '%s'
sk: Zapísaných %d profilov do "%s"

en: Wrote filters to `%s'
sk: Filtre zapísané do "%s"

en: Wrote rules to `%s'
sk: Pravidlá zapísané do "%s"

en: Yenc (30 percent smaller than UUEnc but less universal)
sk: Yenc (o 30 percent menšie ako UU kódovanie, ale menej používané)

en: Yenc - Smaller files, less universal
sk: Yenc - menšie súbory, menej používané

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Finish.
sk: Úspešne ste zadali všetky informácie
    potrebné na nastavenie programu Pan.
    
    Tieto nastavenia uložíte stlačením "Hotovo".

en: You haven't loaded an article to print.
sk: Nemáte načítaný príspevok určený na tlač.

en: You need at least one profile
sk: Potrebujete aspoň jeden profil

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: Your message was saved in the folder ``pan.sendlater''
sk: Vaša správa bola uložená v priečinku "pan.poslaťneskôr"

en: Your real name contained double quotes.
    Converting into single quotes.
sk: Vaše reálne meno obsahuje úvodzovky.
    Mením ich na apostrofy.

en: Zoom/Unzoom
sk: Zväčšiť/zmenšiť

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
sk: [Táto správa je kópiou Usenet príspevku do "%s"]

en: _Article
sk: _Príspevok

en: _Articles
sk: _Príspevky

en: _Cancel...
sk: _Storno...

en: _Delete
sk: _Vymazať

en: _Delete Folder...
sk: Vyma_zať priečinok...

en: _Delete article
sk: _Vymazať príspevok

en: _Deselect all Groups
sk: O_dznačiť všetky skupiny

en: _Download Articles..
sk: _Stiahnuť príspevky..

en: _Edit Article in Folder
sk: Upraviť prísp_evok v priečinku

en: _Empty...
sk: _Vyprázdniť...

en: _Export .newsrc...
sk: _Exportovať .newsrc...

en: _Feedback...
sk: _Spätná väzba...

en: _Flag
sk: _Príznak

en: _Flag body for download
sk: _Označiť telo na stiahnutie

en: _Follow-Up to newsgroup
sk: _Prispieť do diskusnej skupiny

en: _Groups
sk: Skupin_y

en: _Ignore Threads
sk: _Ignorovať vlákna

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
sk: _Ignorovať vlákno (štandardne skryje vlákno)

en: _Import .newsrc...
sk: _Importovať .newsrc...

en: _Load Articles When Selected:
sk: N_ačítať príspevky pri označení:

en: _Mark Group as Read
sk: _Označiť skupinu ako prečítanú

en: _Mark as Read
sk: _Označiť ako prečítané

en: _Navigate
sk: _Navigovať

en: _New Folder...
sk: _Nový priečinok...

en: _Next Unread Article
sk: _Nasledujúci neprečítaný príspevok

en: _Online/Offline Settings...
sk: Nastavenia _online/offline...

en: _Open Attachments...
sk: _Otvoriť prílohy...

en: _Parent Article
sk: Rodičovský _príspevok

en: _Play a Sound:
sk: _Prehrať zvuk:

en: _Post
sk: _Poslať

en: _Post to newsgroup
sk: _Poslať do diskusnej skupiny

en: _Print Article...
sk: Vytlačiť príspevok...

en: _Properties...
sk: _Vlastnosti...

en: _Read Article
sk: P_rečítať príspevok

en: _Reply by E-mail
sk: Odpovedať elekt_ronickou poštou

en: _Retrieve body
sk: _Získať telo

en: _Rot13 Article Body
sk: _Rot13 telo príspevku

en: _Rot13 Selected Text
sk: _Rot13 označený text

en: _Rules...
sk: P_ravidlá...

en: _Save Articles As...
sk: Uložiť prí_spevky ako...

en: _Servers
sk: _Servery

en: _Subscribe
sk: Prihlá_siť

en: _Supersede...
sk: Na_hradiť...

en: _Task Manager...
sk: Správca úlo_h...

en: _Unsubscribe
sk: _Odhlásiť

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _View Group Tab
sk: Zobra_ziť záložku skupín

en: _Watch Threads
sk: _Sledovať vlákna

en: _Watch thread (highlights the thread)
sk: _Sledovať vlákno (zvýrazní vlákno)

en: ``Followup-To: poster'': sending email to author.
sk: "Prispieť-do: prispievateľ": posielať elektronickú poštu autorovi.

en: ``Followup-To:`` contains an email address: sending email to author.
sk: "Prispieť-do:": obsahuje adresu elektronickej pošty: posielam elektronickú poštu autorovi.

en: all groups
sk: všetky skupiny

en: all headers
sk: všetky hlavičky

en: backup previous .newsrc file before exporting
sk: zazálohovať predchádzajúci súbor .newsrc pred exportovaním

en: contains the phrase
sk: obsahuje frázu

en: default
sk: predvolené

en: new groups
sk: nové skupiny

en: new headers
sk: nové hlavičky

en: pan.sendlater
sk: pan.poslaťneskôr

en: pan.sent
sk: pan.odoslané

en: read/write subscribed groups only
sk: čítať/zapisovať len prihlásené skupiny

en: regexp
sk: reg. výraz

en: sample
sk: vzorka

en: socket [%p] failed its read
sk: zásuvka [%p] zlyhala pri čítaní

en: socket [%p] failed its read:
    %s
sk: zásuvka [%p] zlyhala pri čítaní:
    %s

en: thread %lu attempted double lock!
    first lock was in %s:%d (%s),
    now trying for another one from %s:%d (%s)
sk: vlákno %lu sa pokúsilo o dvojitý zámok!
    prvý zámok bol v %s:%d (%s,)
    teraz sa pokúša o ďalší na %s:%d (%s)

en: thread %lu attempted to remove a lock it didn't have from %s:%d (%s)
sk: vlákno %lu sa pokúsilo odstrániť zámok, ktorý nemá z %s:%d (%s)

en: unknown@spammesenseless.com
sk: neznamy@neotravuj.sk

en: unknown@spammesenseless.net
sk: neznamy@neotravuj.sk
