gnomeicu 0.94 - en to no translation catalogue (492 entries)

en: 
    Reason:
no: 
    Årsak:

en:    to
no:    til

en:   Add To List
no:   Legg til på listen

en:   Authorize User
no:   Autoriser bruker

en:   Away
no:   borte

en:   Chat Request...
no:   Prateforespørsel...

en:   Contact List...
no:   Kontaktliste...

en:   Do Not Disturb
no:   Ikke forstyrr

en:   File Request...
no:   Filforespørsel...

en:   Free for Chat
no:   ledig for prat

en:   Hide shortcut
no:   Skjul snarvei

en:   History...
no:   Historikk...

en:   Invisible
no:   usynlig

en:   Lists
no:   Lister

en:   Message...
no:   Melding...

en:   Not Available
no:   ikke tilgjengelig

en:   Occupied
no:   opptatt

en:   Offline
no:   avlogget

en:   Online
no:   pålogget

en:   Read Away Message
no:   Les bortemelding

en:   Read Do not Disturb Message
no:   Les ikke-forstyrr beskjed

en:   Read N/A Message
no:   Les I/T-melding

en:   Read Occupied Message
no:   Les opptattbeskjed

en:   Remove User...
no:   Fjern bruker...

en:   Rename User...
no:   Gi nytt navn til bruker...

en:   Show shortcut
no:   Vis snarvei

en:   User Info...
no:   Brukerinfo...

en: %s has added you to her list
no: %s har lagt deg til på sin liste

en: %s has added you to his list
no: %s har lagt deg til på sin liste

en: %s has added you to his/her list
no: %s har lagt deg til på sin liste

en: %s has left the chat session.
no: %s har forlatt pratesesjonen.

en: %s is online
no: %s er pålogget

en: %s status
no: %s-status

en: %u: %u Users Online
    %s
no: %u: %u: Brukere pålogget
    %s

en: %u: 0 Users Online
no: %u: 0 Bruker(e) pålogget

en: %u: 0 Users Online
    %s
no: %u: 0 brukere pålogget
    %s

en: %u: 1 User Online
    %s
no: %u: 1 bruker pålogget
    %s

en: (C) 1999-2001 Jeremy Wise
no: © 1999-2001 Jeremy Wise

en: AWAY
no: BORTE

en: About
no: Om

en: About...
no: Om...

en: About:
no: Om:

en: Accept Chat Request from %s?
no: Aksepter prateforespørsel fra %s?

en: Accept file from %s?
no: Aksepter fil fra %s?

en: Add
no: Legg til

en: Add a contact to your list
no: Legg til en kontakt på listen din

en: Add all files in directory
no: Legg til alle filer i katalogen

en: Add files...
no: Legg til filer...

en: Add selected files
no: Legg til valgte filer

en: Add to List
no: Legg til på liste

en: Add/Remove contacts to/from your ignore list
no: Legg til/fjern en kontakt i/fra din overse-liste

en: Add/Remove contacts to/from your invisible list
no: Legg til/fjern en kontakt på/fra din usynlig-liste

en: Add/Remove contacts to/from your online notification list
no: Legg til/fjern en kontakt på/fra din pålogget-liste

en: Add/Remove contacts to/from your visible list
no: Legg til/fjern en kontakt på/fra din synlig-liste

en: Added to Users List
no: Lagt til i brukers liste

en: Afghanistan
no: Afganistan

en: Age
no: Alder

en: Age:
no: Alder:

en: Algeria
no: Algerie

en: Allow
no: Tillat

en: Allow others to see me on websites
no: La andre se meg på websteder

en: American Samoa
no: Amerikansk Samoa

en: Application will be run with 3 arguments:
    Your current status, contact's UIN, Contact's nickname
no: Applikasjonen vil kjøres med 3 argumenter:
    Din status, kontakts UIN, kontakts kallenavn

en: Are you sure you wish to remove
    %s from your contact list?
no: Er du sikker på at du ønsker å fjerne
    %s fra din kontaktliste?

en: Australian Antarctic Territory
no: Australsk antarktiske territorium

en: Austria
no: Østerike

en: Auth Request from %s:
no: Auth-forespørsel fra %s:

en: Authorization Request
no: Autorisasjonskontekst

en: Authorization notification received
no: Autorisasjonsmelding mottatt

en: Authorization request received
no: Autorisasjonsforespørsel mottatt

en: Authorized By User
no: Autorisert av bruker

en: Auto Away
no: Automatisk bortemelding

en: Auto N/A message:
no: Automatisk I/T melding:

en: Auto N/A time out is
no: Automatisk I/T tidsavbrudd er

en: Auto away message:
no: Automatisk bortemelding:

en: Auto away time out is
no: Tidsavbrudd før automatisk bortemelding er

en: Automatically Popup Message Windows
no: Vis frem meldingsvinduer automatisk

en: Automatically Show Entire Reply Dialog
no: Vis hele svardialogen automatisk

en: Automatically accept file transfers
no: Godta filoverføringer automatisk

en: Automatically hide main window after
no: Skjul hovedvindu automatisk etter

en: Automatically reconnect on forced disconnection
no: Koble til på nytt automatisk ved tvungen frakobling

en: Away
no: Borte

en: Away Message %d
no: Bortemelding %d

en: Away Messages
no: Bortemeldinger

en: Azerbaijan
no: Asserbadsjan

en: Background
no: Bakgrunn

en: Batch
no: Jobb

en: Before you can use this program, you must
    provide some information. You will not need
    to do this again, unless you remove your
    ~/.gnome/GnomeICU file.
no: Før du kan bruke dette programmet må du
    oppgi litt informasjon. Du vil ikke måtte
    gjøre dette igjen med mindre du fjerner din
    ~/.gnome/GnomeICU-fil.

en: Belgium
no: Belgia

en: Bhutan
no: Butan

en: Birthday:
no: Fødselsdag:

en: Bosnia and Herzegovina
no: Bosnia og Herzegovina

en: Brazil
no: Brasil

en: British Virgin Islands
no: Britiske Jomfruøyer

en: Browse...
no: Bla gjennom...

en: CP1250 <-> ISO-8859-2 translation
no: CP1251 <-> ISO-8859-2 oversettelse

en: Cambodia
no: Kabodsja

en: Cameroon
no: Kamerun

en: Can't connect to server
     Adding new user failed
no: Kan ikke koble til tjener
     Feil under tillegg av ny bruker

en: Canada
no: Kanada

en: Cancel
no: Avbryt

en: Cannot listen to socket, port %u
no: Kan ikke lytte på socket, port %u

en: Cape Verde Islands
no: Kapp Verde øyene

en: Cayman Islands
no: Kayman øyene

en: Cellular:
no: Mobil:

en: Central African Republic
no: Sentral-Afrikanske Republikk

en: Chad
no: Tsjad

en: Change Status
no: Endre status

en: Change User _Info...
no: Endre bruker _Info...

en: Change your personal information
no: Endre din personlige informasjon

en: Chat Request
no: Prateforespørsel

en: Chat Request Refused
no: Prateforespørsel nektet

en: Chat Session terminated
no: Pratesesjonen avsluttet

en: Chat beep sound
no: Pip for prating

en: Chat request received
no: Prateforespørsel mottatt

en: Check spelling in messages
no: Sjekk staving i meldinger

en: China
no: Kina

en: Christmas Island
no: Juleøya

en: City:
no: By:

en: Clear
no: Tøm

en: Clear all stored history?
no: Tøm lagret historikk?

en: Close
no: Lukk

en: Close Chat
no: Lukk prating

en: Cocos-Keeling Islands
no: Cocos-Keeling øyene

en: Colors
no: Farger

en: Company:
no: Firma:

en: Completed:
no: Fullført:

en: Configure GnomeICU
no: Konfuigurer GnomeICU

en: Congo
no: Kongo

en: Connect to server on startup
no: Koble til tjener ved oppstart

en: Connected for a session.
no: Tilkoblet for en sesjon.

en: Contact Information
no: Kontaktinformasjon

en: Contact List
no: Kontaktliste

en: Contact List Received
no: Kontaktliste mottatt

en: Cook Islands
no: Cook øyene

en: Country:
no: Land:

en: Croatia
no: Kroatia

en: Cuba
no: Kuba

en: Current File
no: Aktiv fil

en: Current File:
no: Aktiv fil:

en: Cyprus
no: Kypros

en: Cyrillic CP1251<->KOI8-U translation
no: Kyrillisk CP1251<->Koi8-r oversettelse

en: Czech Republic
no: Tjekkiske Republikk

en: DELETED
no: SLETTET

en: Debug
no: Feilsøk

en: Default
no: Standard

en: Delete
no: Slett

en: Dem. Rep. of the Congo
no: Kongo demokratiske republikk

en: Denmark
no: Danmark

en: Department:
no: Avdeling:

en: Description:
no: Beskrivelse:

en: Do Not Disturb
no: Ike forstyrr

en: Do not Disturb
no: Ikke forstyrr

en: Dominican Republic
no: Dominikanske Republikk

en: Download Themes
no: Last ned tema

en: Drag the users you wish to add to your
    notify list into this window, and then click
    the "Apply" button below.
no: Dra brukere du ønsker å legge til på din
    meldingsliste til dette vinduet, klikk så
    "Bruk" knappen under.

en: Drag the users you wish to send
    to %s to this window, and then click the
    "Send" button below.
no: Dra brukere du ønsker å sende til
    %s til dette vinduet, klikk så "Send"
    knappen under.

en: E-Mail
no: E-post

en: E-Mail Address:
no: E-post adresse:

en: Email
no: E-post

en: Email:
no: E-post:

en: Enable beeps
no: Slå på pip

en: Enable sounds
no: Slå på lyder

en: Enable sounds only when online
no: Slå på lyder kun når pålogget

en: Enable/Disable Sound
no: Slå på/av lyd

en: Equatorial Guinea
no: Ekvatorial-Guinea

en: Error %x on connection:
     Too many clients from the same IP address
no: Feil %x ved tilkobling:
     For mange klienter fra samme IP-adresse

en: Error %x on connection: Bad UIN
no: Feill %x ved tilkobling: Ugyldig UIN

en: Error %x on connection: Rate exceeded
no: Feil %x ved tilkobling: Rate oversteget

en: Error %x on connection: Unknown
no: Feil %x ved tilkobling: Ukjent

en: Error %x on connection: Unknown UIN
no: Feil %x ved tilkobling: Ukjent UIN

en: Error %x on connection: Wrong password
no: Feil %x ved tilkobling: Feil passord

en: Error %x on connection: please try again
no: Feil %x ved tilkobling: vennligst prøv igjen

en: Estonia
no: Estland

en: Ethiopia
no: Etiopia

en: Existing ICQ # - Select this if you already
    have an account which you'd like to use with
    GnomeICU.
no: Eksisterende ICQ # - Velg denne hvis du allerede
    har en konto som du vil bruke med
    GnomeICU.

en: F. Name:
no: Fornavn:

en: F.Y.R.O.M. (Former Yugoslav Republic of Macedonia)
no: Makedonia

en: Faeroe Islands
no: Færøyene

en: Falkland Islands
no: Falklandsøyene

en: Fax:
no: Faks:

en: Female
no: Kvinne

en: Fiji Islands
no: Fiji-øyene

en: File Request
no: Filforespørsel

en: File Transfer
no: Filoverføring

en: File save error.
no: Feil ved lagring av fil.

en: File transfer completed: %s
no: Filoverføring fullført: %s

en: File transfer refused: %s
no: Filoverføring nektet: %s

en: File transfer terminated: %s
no: Filoverføring stoppet: %s

en: File transfer timed out.
no: Tidsavbrudd for filoverføring.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s from %s.
no: Filoverføring:
    Fullført overføring av %s fra %s.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s to %s.
no: Filoverføring:
    Fullført overføring av %s til %s.

en: Files recieved successfully
no: Filer mottatt

en: Files:
no: Filer:

en: First Name
no: Fornavn

en: First Name:
no: Fornavn:

en: Foreground
no: Forgrunn

en: France
no: Frankrike

en: Free For Chat
no: Ledig for prat

en: Free for Chat
no: Ledig for prat

en: French Antilles
no: Franske Antiller

en: French Guiana
no: Fransk Guiana

en: French Polynesia
no: Fransk Polynesia

en: Functions >>
no: Funksjoner >>

en: General
no: Generelt

en: Germany
no: Tyskland

en: Ghana
no: Gana

en: Gnome Internet Communication Utility
no: ICQ-nettverksgrensesnitt

en: GnomeICU Home...
no: GnomeICU hjemeside...

en: GnomeICU Homepage
no: GnomeICU Hjemmeside

en: GnomeICU Updates
no: GnomeICU Oppdateringer

en: GnomeICU Updates...
no: GnomeICU Oppdateringer...

en: GnomeICU is a small, fast and functional clone of Mirabilis' ICQ program, specifically designed for Linux and X.
no: GnomeICU er en liten, rask og funksjonell klone av Mirabilis' ICQ-program, spesielt laget for Linux og X.

en: GnomeICU: Add Contact
no: GnomeICU: Legg til kontakt

en: GnomeICU: Authorization Request
no: GnomeICU: Autoriseringsforespørsel

en: GnomeICU: Away Color
no: GnomeICU: Borte farge

en: GnomeICU: Away Message
no: GnomeICU: Bortemelding

en: GnomeICU: Away message
no: GnomeICU: Bortemelding

en: GnomeICU: Chat Request
no: GnomeICU: Prateforespørsel

en: GnomeICU: Do not Disturb Color
no: GnomeICU: Ikke forstyrr farge

en: GnomeICU: File Offer
no: GnomeICU: Filtilbud

en: GnomeICU: File Transfer
no: GnomeICU: Filoverføring

en: GnomeICU: Free for Chat Color
no: GnomeICU: Ledig for prat farge

en: GnomeICU: Ignore List
no: GnomeICU: Ignorer-liste

en: GnomeICU: Invisible Color
no: GnomeICU: Usynlig farge

en: GnomeICU: Invisible List
no: GnomeICU: Usynlig-liste

en: GnomeICU: Message History: %s
no: GnomeICU: Beskjedhistorikk: %s

en: GnomeICU: Msgs
no: GnomeICU: Meldinger

en: GnomeICU: New User
no: GnomeICU: Ny bruker

en: GnomeICU: Not Available Color
no: GnomeICU: Ikke tilgjengelig farge

en: GnomeICU: Occupied Color
no: GnomeICU: Opptatt farge

en: GnomeICU: Offline Color
no: GnomeICU: Avlogget farge

en: GnomeICU: Online Color
no: GnomeICU: Pålogget farge

en: GnomeICU: Online Notify List
no: GnomeICU: Melding-hvis-pålogget liste

en: GnomeICU: Preferences
no: GnomeICU: Brukervalg

en: GnomeICU: Question
no: GnomeICU: Spørsmål

en: GnomeICU: Received Contact List
no: GnomeICU: Mottatt kontaktliste

en: GnomeICU: Remove Contact
no: GnomeICU: Fjern kontakt

en: GnomeICU: Rename User
no: GnomeICU: Gi nytt navn til bruker

en: GnomeICU: Save Chat Session
no: GnomeICU: Lagre pratesesjon

en: GnomeICU: Send Contact List
no: GnomeICU: Send kontaktliste

en: GnomeICU: Send File
no: GnomeICU: Send fil

en: GnomeICU: User Info
no: GnomeICU: Brukerinformasjon

en: GnomeICU: User Information
no: GnomeICU: Brukerinformasjon

en: GnomeICU: Visible List
no: GnomeICU: Synlig-liste

en: Go To
no: Gå til

en: Greece
no: Hellas

en: Greenland
no: Grønnland

en: Guadeloupe
no: Guadelope

en: Hide Email
no: Skjul e-post

en: Hide Main Window
no: Skjul hovedvindu

en: Hide Tooltips
no: Skjul verktøytips

en: Hide/Show Main Window
no: Skjul/Vis hovedvindu

en: Home Page:
no: Hjemmeside:

en: Hungary
no: Ungarn

en: ICQ No.:
no: ICQ nr.:

en: ICQ Server:
no: ICQ-tjener:

en: INMARSAT (Atlantic-East)
no: INMARSAT (Øst-Atlanteren)

en: INMARSAT (Atlantic-West)
no: INMARSAT (Vest-Atlanteren)

en: INMARSAT (Indian)
no: INMARSAT (indisk)

en: INMARSAT (Pacific)
no: INMARSAT (Stillehavet)

en: Iceland
no: Island

en: Icon Theme
no: Ikontema

en: Incoming
no: Innkommende

en: Incoming File
no: Innkommende fil

en: Incoming message received
no: Innkommende melding mottatt

en: International Freephone Service
no: Den internasjonale Freephone tjenesten

en: Internet
no: Internett

en: Invi_sible List...
no: Usynlig-liste...

en: Invisible
no: Usynlig

en: Invite to session:
no: Inviter til sesjonen:

en: Iraq
no: Irak

en: Ireland
no: Irland

en: Italy
no: Italia

en: Ivory Coast
no: Elfenbenskysten

en: Kanji Locale<->SJIS translation
no: Kanji Locale<->SJIS oversetting

en: Kiribati Republic
no: Republikken Kiribati

en: Korea (North)
no: Nord-Korea

en: Korea (Republic of)
no: Den koreanske republikk

en: Kyrgyz Republic
no: Republikken Kyrgyz

en: L. Name:
no: Etternavn:

en: Last Name
no: Etternavn

en: Last Name:
no: Etternavn:

en: Lebanon
no: Libanon

en: Lithuania
no: Litauen

en: Local File Name:
no: Lokalt filnavn:

en: Location
no: Plassering

en: Madagascar
no: Madagaskar

en: Maldives
no: Maldivene

en: Male
no: Mann

en: Marshall Islands
no: Marshalløyene

en: Mauritania
no: Mauretania

en: Mayotte Island
no: Mayotte-øyene

en: Message windows start in chat mode
no: Meldingsvinduet starter i pratemodus

en: Micronesia, Federated States of
no: Føderasjonsstatene Mikronesia

en: Miscellaneous
no: Forskjellig

en: Morocco
no: Marokko

en: Mozambique
no: Mosambik

en: Multi-party session:  %s?
no: Sesjon for flere deltakere: %s?

en: N/A
no: I/T

en: NA
no: I/T

en: Name:
no: Navn:

en: Netherlands
no: Nederland

en: Netherlands Antilles
no: Nederlanske antiller

en: New Caledonia
no: Ny Kaledonia

en: New ICQ # - Select this if you've never used
    ICQ before, or if you don't remember your
    UIN or password.
no: Nytt ICQ # - Velg dette hvis du aldri har brukt
    ICQ før, eller hvis du ikke husker ditt UIN
    eller passord.

en: New Zealand
no: Ny Zeeland

en: Next message from %s
no: Neste melding fra %s

en: Nick:
no: Kallenavn:

en: Nickname
no: Kallenavn

en: Nickname:
no: Kallenavn:

en: Nigeria
no: Niger

en: No history to save.
no: Ingen historikk å lagre.

en: No matches found.
no: Ingen treff.

en: No message history available.
no: Ingen meldingshistorikk tilgjengelig.

en: No messages available.
no: Ingen meldinger tilgjengelig.

en: No more occurrences found.
no: Ikke flere treff.

en: No reason given
no: Ingen grunn gitt

en: Norfolk Island
no: Norfolk-øyene

en: Norway
no: Norge

en: Not Available
no: Ikke tilgjengelig

en: Not In List
no: Ikke på listen

en: Not entered
no: Ikke oppgitt

en: Not specified
no: Ikke spesifisert

en: Notify of being added to foreign contact list
no: Gi beskjed når jeg blir lagt til i andres kontaktliste

en: OFF
no: AV

en: ON
no: PÅ

en: Occupied
no: Opptatt

en: Offline
no: Frakoblet

en: Offline
no: Frakoblet

en: Old Email:
no: Gammel e-post:

en: On Invisible List
no: På usynlig-listen

en: On Notify List
no: På meldingslisten

en: On Visible List
no: På s_ynlig-listen

en: Online
no: Pålogget

en: Online
no: Pålogget

en: Online Notify Includes Returning from Away and N/A
no: Pålogget-varsel inkluderer retur fra borte og I/T

en: Open File
no: Åpne fil

en: Other Email:
no: Annen e-post:

en: Other emails:
no: Annen e-post:

en: Outgoing
no: Utgående

en: Packets
no: Pakker

en: Papua New Guinea
no: Papua Ny Guinea

en: Password:
no: Passord:

en: Philippines
no: Filippinene

en: Phone:
no: Telefon:

en: Please authorize my request and add me to your Contact List. %s (%d).
no: Vennligst autoriser min forespørsel og legg meg til i din kontaktliste. %s (%d).

en: Please enter a new alias for %s:
no: Vennligst oppgi ett nytt alias for %s:

en: Please enter a password
    for your new account
no: Vennligst oppgi et passord
    for din nye konto

en: Please enter your UIN
no: Vennligst oppgi din UIN

en: Please enter your password
no: Vennligst oppgi ditt passord

en: Poland
no: Polen

en: Port Number:
no: Portnummer:

en: Position:
no: Stilling:

en: Preferences...
no: Brukervalg...

en: Protocol Version:
no: Protokollversjon:

en: Range: From
no: Område: Fra

en: Reason:
no: Årsak:

en: Receive Message
no: Motta melding

en: Receive URL
no: Mottatt URL

en: Received
no: Mottatt

en: Received URL from %s:
no: Mottatt URL fra %s:

en: Refuse
no: Avvis

en: Refuse packets from unknown contacts
no: Nekt pakker fra ukjente kontakter

en: Remove
no: Fjern

en: Remove User
no: Fjern bruker

en: Remove User's History file
no: Fjern brukers historikkfil

en: Remove files
no: Fjern filer

en: Require Auth
no: Krev auth

en: Retry
no: Prøv på nytt

en: Reunion Island
no: Reunion-øya

en: Rota Island
no: Rota-øya

en: Run Program On Event
no: Kjør program ved hendelse

en: Russia
no: Russland

en: Saipan Island
no: Saipan-øya

en: Sao Tome and Principe
no: Sao Tome og Principe

en: Save
no: Lagre

en: Save As
no: Lagre som

en: Save Chat
no: Lagre prat

en: Save History
no: Lagre historikk

en: Save files to:
no: Lagre filer til:

en: Search
no: Søk

en: Search Again
no: Søk igjen

en: Search complete.
no: Søk fullført.

en: Select Auto-Accept Directory
no: Velg katalog for automatisk godtatt overføring

en: Select destination directory
no: Velg destinasjonskatalog

en: Send "User is Away" Messages
no: Send "Bruker er borte" meldinger

en: Send Chat Request to %s:
    
    Reason:
no: Send prateforespørsel til %s:
    
    Årsak:

en: Send File to %s:
no: Send fil til: %s:

en: Send Focus
no: Send fokus

en: Send Through Server
no: Send gjennom tjener

en: Send URL to: %s
no: Send URL til: %s

en: Send file(s)
no: Send fil(er)

en: Senegal Republic
no: Republikken Senegal

en: Sent
no: Sendt

en: Server
no: Tjener

en: Server forced disconnect.
no: Tjener utførte tvungen frakobling.

en: Set Away Message:
no: Sett bortemelding:

en: Set Background Color
no: Sett bakgrunnsfarge

en: Set Foreground Color
no: Sett forgrunnsfarge

en: Set IP address to send to ICQ
no: Set IP-adresse som skal sendes til ICQ

en: Sex
no: Kjønn

en: Sex:
no: Kjønn:

en: Seychelle Islands
no: Seychellene

en: Show Again
no: Vis igjen

en: Show Border Around Applet
no: Vis kant rundt appleten

en: Show Main Window on Startup
no: Vis hovedvindu ved oppstart

en: Size:
no: Størrelse:

en: Slovak Republic
no: Republikken Slovakia

en: Solomon Islands
no: Solomon-øyene

en: Sort the online contact list
no: Sorter kontaktlisten

en: Sound
no: Lyd

en: Sounds
no: Lyder

en: South Africa
no: Sør-Afrika

en: Spain
no: Spania

en: Speed:
no: Hastighet:

en: Split
no: Del

en: St. Pierre and Miquelon
no: St. Pierre og Miquelon

en: St. Vincent and the Grenadines
no: St. Vincent og Grenadine

en: Startup without applet support
no: Start opp uten applet støtte

en: State:
no: Stat:

en: Street:
no: Gate:

en: Suriname
no: Surinam

en: Sweden
no: Sverige

en: Switzerland
no: Sveits

en: TCP Port Range
no: TCP-portområde

en: Taiwan, Republic of China
no: Taiwan, den kinesiske republikk

en: Tajikistan
no: Tadsjikistan

en: The following contact list was sent by %s.
    Please remove the users you don't want to add
     and then click the "Add to List"
     button below.
no: Følgende kontaktliste ble sendt av %s.
    Vennligst fjern brukere du ikke ønsker å legge til
    og klikk så "Legg til i liste"-knappen
    under.

en: The following files have been successfully retrieved.
no: Følgende filer er mottatt.

en: Time Left:
no: Gjenstående tid:

en: Time Zone:
no: Tidssone:

en: Time/Date:
no: Tid/Dato:

en: Tinian Island
no: Tinian-øya

en: Too many matches, not all have been retrieved
no: For mange treff. Hentet ikke ned alle

en: Trinidad and Tobago
no: Trinidad og Tobago

en: Tunisia
no: Tunis

en: Turkey
no: Tyrkia

en: Turks and Caicos Islands
no: Turks og Caicos-øyene

en: UNK
no: UKJ

en: URL received
no: URL mottatt

en: Ukraine
no: Ukraina

en: Unable to load Add Contact interface!
no: Kan ikke laste grensesnitt for å legge til kontakter!

en: Unable to load Message Dialog interface!
no: Kan ikke laste grensesnitt for meldingsdialog!

en: Unable to send a message directly to %s.
no: Kan ikke sende melding direkte til %s.

en: United Arab Emirates
no: Forente arabiske emirater

en: United Kingdom
no: Storbritania

en: United States Virgin Islands
no: Amerikanske Jomfruøyer

en: Unknown
no: Ukjent

en: Use the defined UIN
no: Bruk definert UIN

en: User
no: Bruker

en: User %s (%d) need authorization. GnomeICU is going to send an authorization message to your friend.
no: Bruker %s (%d) krever autorisasjon. GnomeICU vil sende en autorisasjonsmelding til din venn.

en: User %s cannot be disturbed:
no: Bruker %s kan ikke forstyrres:

en: User %s is Away:
no: Bruker %s er borte:

en: User %s is Free for Chat:
no: Bruker %s er ledig for prat:

en: User %s is Not Available:
no: Bruker %s er ikke tilgjengelig:

en: User %s is Occupied:
no: Bruker %s er opptatt:

en: User Information
no: Brukerinformasjon

en: User Offline
no: Bruker avlogget

en: User Online
no: Bruker pålogget

en: User asked for authorisation:
    %s
no: Bruker ba om autorisasjon:
    %s

en: User is in an unknown mode:
no: Bruker er i et ukjent modus

en: User logged off
no: Bruker logget av

en: User logged on
no: Bruker logget på

en: User's Info
no: Brukers informasjon

en: Uzbekistan
no: Usbekistan

en: Vatican City
no: Vatikan by

en: View
no: Vis

en: Visible
no: Synlig

en: Wallis and Futuna Islands
no: Wallis og Futuna-øyene

en: Web Message
no: Web-melding

en: Welcome to GnomeICU
no: Velkommen til GnomeICU

en: Western Samoa
no: Vest-Samoa

en: Work
no: Arbeid

en: You are authorized to add %s to your list
no: Du er autorisert til å legge %s til på din liste

en: _Add Contact...
no: _Legg til kontakt...

en: _Add User
no: _Legg til bruker

en: _Away Messages
no: _Bortemeldinger

en: _Clear
no: _Tøm

en: _Event feedback
no: Tilbakem_elding om hendelser

en: _Hide Main Window
no: _Skjul hovedvindu

en: _Ignore List...
no: _Ignorer-liste...

en: _Interface
no: _Grensesnitt

en: _Lists
no: _Lister

en: _Miscellaneous
no: _Forskjellig

en: _Networking
no: _Nettverk

en: _Online Notify List...
no: Pål_ogget-liste...

en: _Search
no: _Søk

en: _Visible List...
no: S_ynlig liste...

en: gnomeicu: broken pipe (saving configuration)
no: gnomeicu: brukket rør (lagrer konfigurasjonen)

en: minutes
no: minutter

en: secs
no: sekunder
