gdm 2.2 - en to nl translation catalogue (667 entries)

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
nl: 
    Kan de gebruikersgroep niet instellen, u zult niet kunnen aanmelden. Neem contact op met de systeembeheerder.

en: 
    Could not delete session %s
       Error: %s
nl: 
    Kan sessie %s niet verwijderen.
      Fout: %s

en: 
    Could not find a suitable name for the default session link
nl: 
    Kon geen goede naam vinden voor de standaard sessieverbinding

en: 
    Could not link new default session
       Error: %s
nl: 
    Kan nieuwe standaardsessie niet koppelen
       Fout: %s

en: 
    Could not remove session %s
       Error: %s
nl: 
    Kan sessie %s niet verwijderen.
       Fout: %s

en: 
    Could not unlink old default session
       Error: %s
nl: 
    Kan oude standaardsessie niet ontkoppelen
       Fout: %s

en: 
    Could not write contents to session %s
       Error: %s
nl: 
    Kan inhoud niet naar sessie %s wegschrijven
       Fout: %s

en: 
    Could not write session %s
       Error: %s
nl: 
    Kan sessie %s niet wegschrijven
       Fout: %s

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.  Please be sure the Caps Lock key is not enabled
nl: 
    Onjuiste gebruiker of onjuist wachtwoord. Let op dat namen en wachtwoorden hoofdlettergevoelig zijn. Controleer of de Caps-Lock niet aanstaat.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporary.
nl: 
    De systeembeheerder heeft tijdelijk de toegang tot het systeem uitgeschakeld.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
nl: 
    De systeembeheerder heeft uw account uitgeschakeld.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
nl: 
    De systeembeheerder mag niet aanmelden vanaf dit scherm.

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
nl:   (U kunt van console wisselen door op CTRL+ALT plus een functietoets te drukken, CTRL+ALT+F7 is bijvoorbeeld console 7. X draait gewoonlijk op console 7 en hoger.)

en: %a %b %d, %I:%M %p
nl: %A %d %B, %H:%M

en: %s language selected
nl: %s als taal geselecteerd

en: %s session selected
nl: %s sessie geselecteerd

en: %s: %s does not exist but must exist.
nl: %s: %s bestaat niet, maar moet wel bestaan.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
nl: %s: %s is groter dan door systeembeheer ingestelde maximum groottte.

en: %s: %s is not a regular file.
nl: %s: %s is geen regulier bestand.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
nl: %s: %s is niet van UID %d.

en: %s: %s is writable by group.
nl: %s: %s is schrijfbaar voor groep.

en: %s: %s is writable by group/other.
nl: %s: %s is schrijfbaar voor groep/anderen.

en: %s: %s is writable by other.
nl: %s: %s is schrijfbaar voor anderen.

en: %s: Can't open fifo!
nl: %s: Kan de FIFO niet openen!

en: %s: Cannot find a free display number
nl: %s: Kan geen beschikbaar schermnummer vinden

en: %s: Cannot get local addresses!
nl: %s: Kan geen lokale adressen vinden!

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
nl: %s: Chooser kan niet gevonden worden of kan niet worden uitgevoerd door de gdm-gebruiker

en: %s: Could not bind socket
nl: %s: Kan niet binden aan de socket!

en: %s: Could not get address from hostname!
nl: %s: Kan adres niet bepalen aan de hand van de computernaam!

en: %s: Could not get server hostname: %s!
nl: %s: Kan computernaam van server %s niet vinden!

en: %s: Could not make FIFO
nl: %s: Kon geen FIFO aanmaken

en: %s: Could not make new cookie file in %s
nl: %s: Kan geen nieuw cookiebestand maken in %s

en: %s: Could not make socket
nl: %s: Kan geen socket aanmaken

en: %s: Could not open FIFO
nl: %s: Kon de FIFO niet openen

en: %s: Could not read address
nl: %s: Kan adres niet lezen

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
nl: %s: Kan omgeving voor %s niet instellen. Gestopt.

en: %s: Couldn't set groupid to %d
nl: %s: Kan groepsid niet instellen op %d

en: %s: Couldn't set groupid to 0
nl: %s: Kan groepsid niet instellen op 0

en: %s: Couldn't set userid to %d
nl: %s: Kan gebruikersid niet instellen op %d

en: %s: Directory %s does not exist.
nl: %s: Map %s bestaat niet.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
nl: %s: Scherm %s is bezet. Ik probeer een ander schermnummer.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
nl: %s: Display %d is in gebruik! Ik gebruik %d

en: %s: Empty server command for display %s
nl: %s: Lege serveropdracht voor scherm %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
nl: %s: Lege serveropdracht. Standaardopdracht wordt gebruikt.

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
nl: %s: Fout bij het instellen van de CHLD signaalafhandeling

en: %s: Error setting up HUP signal handler
nl: %s: Fout bij het instellen van de HUP signaalafhandeling

en: %s: Error setting up INT signal handler
nl: %s: Fout bij het instellen van de INT signaalafhandeling

en: %s: Error setting up TERM signal handler
nl: %s: Fout bij het instellen van de TERM signaalafhandeling

en: %s: Error setting up USR1 signal handler
nl: %s: Fout bij het instellen van de USR1 signaalafhandeling

en: %s: Error setting up USR2 signal handler
nl: %s: Fout bij het instellen van de USR2 signaalafhandeling

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
nl: %s: Greeter kan niet gevonden worden of kan niet worden uitgevoerd door de gdm-gebruiker

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
nl: %s: Thuismap voor %s: '%s' bestaat niet!

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
nl: %s: Server moest gestart worden in naam van uid %d, maar die gebruiker bestaat helemaal niet

en: %s: Xdmcp disabled and no local servers defined. Adding /usr/bin/X11/X on :%d to allow configuration!
nl: %s: XDMCP is uitgeschakeld en er zijn geen lokale servers gedefinieerd. /usr/bin/X11/X wordt toegevoegd op :%d om configuratie mogelijk te maken!

en: %s: initgroups() failed for %s
nl: %s: initgroups() mislukt voor %s.

en: (C) 2001 Lee Mallabone
nl: © 2001 Lee Mallabone

en: (memory buffer
nl: (geheugen buffer

en: (memory buffer)
nl: (geheugen buffer)

en: A comma separated list of users to exclude from the face browser.
nl: Een (door komma's gescheiden) lijst van gebruikers die niet in de gezichtenlijst komen te staan.

en: A command line must start with a forward slash ('/')
nl: Een opdrachtregel moet beginnen met een slash ('/')

en: A descriptive server name must be supplied
nl: Er moet een goede naam gegeven worden voor de server

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
nl: Een grafisch programma voor het configureren van de GNOME Beeld Beheer (GDM)

en: A script to run when the X server keeps crashing and the failsafe X server is either empty or also didn't take.  This will run an X setup program defined below.
nl: Een script om te starten wanneer X blijft crashen en de Veilige modus ook niet wil starten. Dit zal een X configuratieprogramma proberen te starten uit de hieronder opgegeven lijst.

en: A session name must be unique and not empty
nl: Een sessienaam moet uniek en niet leeg zijn.

en: A-M|American English
nl: A-M|Amerikaans Engels

en: A-M|British English
nl: A-M|Brits Engels

en: A-M|Catalan
nl: A-M|Catalaans

en: A-M|Chinese (simplified)
nl: A-M|Chinees (vereenvoudigd)

en: A-M|Chinese (traditional)
nl: A-M|Chinees (traditioneel)

en: A-M|Croatian
nl: A-M|Kroatisch

en: A-M|Czech
nl: N-Z|Tsjechisch

en: A-M|Danish
nl: A-M|Deens

en: A-M|Dutch
nl: N-Z|Nederlands

en: A-M|English
nl: A-M|Engels

en: A-M|Finnish
nl: A-M|Fins

en: A-M|French
nl: A-M|Frans

en: A-M|German
nl: A-M|Duits

en: A-M|Greek
nl: A-M|Grieks

en: A-M|Hebrew
nl: A-M|Hebreeuws

en: A-M|Hungarian
nl: A-M|Hongaars

en: A-M|Icelandic
nl: A-M|IJslands

en: A-M|Italian
nl: A-M|Italiaans

en: A-M|Japanese
nl: A-M|Japans

en: A-M|Korean
nl: A-M|Koreaans

en: A-M|Lithuanian
nl: A-M|Litouws

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
nl: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZzÀÁÄÈÉËÌÍÏÒÓÖÙÚÜàáäèéëìíïòóöùúü

en: Add server
nl: Server toevoegen

en: Add session
nl: Sessie toevoegen

en: Allow as flexible server
nl: Toestaan als flexibele server

en: Allow group writable files and directories
nl: Door de groep beschrijfbare bestanden en mappen toestaan

en: Allow logging in as root (administrator) user from a remote host using GDM.  This is only relevant if you enable the XDMCP protocol.
nl: Supergebruiker (root) aanmelding toestaan vanaf een andere computer via GDM. Dit is slechts relevant wanneer ook XDMCP is ingeschakeld.

en: Allow logging in as root (administrator) user.
nl: Supergebruiker (root) aanmelding toestaan.

en: Allow logging in using the timed from a remote host using GDM.  This is only relevant if you enable the XDMCP protocol.  Note that this is insecure since remote hosts can gain access to this computer without the use of a password, so be careful.
nl: Tijdsaanmelding inschakelen voor login vanaf een andere computer via GDM. Dit is slechts relevant wanneer ook XDMCP is ingeschakeld. Let er op dat dit zeer onveilig is omdat andere computers toegang kunnen krijgen tot deze computer zonder gebruik van een wachtwoord, dus wees voorzichtig.

en: Allow remote timed logins
nl: Tijdsaanmelding op afstand toestaan

en: Allow root to login remotely with GDM
nl: Root toestaan om op afstand aan te melden via GDM

en: Allow root to login with GDM
nl: Root toestaan om aan te melden via GDM

en: Allow users to run the configurator from the system menu
nl: Gebruikers toestaan om het configuratieprogramma te starten vanuit het systeemmenu

en: Allow world writable files and directories
nl: Door de hele wereld beschrijfbare bestanden en mappen toestaan

en: Always restart X servers
nl: Altijd X server opnieuw starten

en: Always use 24 hour clock format
nl: Gebruik altijd 24-uurs tijdformaat

en: Always use the 24 hour format for the clock in the greeter, even if the norm for the current locale is 12 hour
nl: Gebruik altijd het 24-uurs tijdsformaat in de Groeter, zelfs als het volgens de lokalisering 12-uurs moet zijn.

en: An X server binary to run if the standard one keeps crashing.  If this fails the script below will be run.
nl: Een X server om te starten wanneer de standaardserver blijft crashen. Als deze ook niet start zal het hieronder gegeven script worden gestart.

en: An error occured while loading the user interface
    element %s%s from file %s.
    CList type widget should have %d columns.
    Possibly the glade interface description was corrupted.
    %s cannot continue and will exit now.
    You should check your installation of %s or reinstall %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van UI
    element %s%s uit bestand %s.
    CList widget type zou %d kolommen moeten hebben.
    Misschien is de Glade beschrijving kapot.
    %s kan niet doorgaan en zal beëindigd worden.
    U kunt het beste de installatie van %s controleren
    of %s opnieuw installeren.

en: An error occured while loading the user interface
    element %s%s from file %s.
    Possibly the glade interface description was corrupted.
    %s cannot continue and will exit now.
    You should check your installation of %s or reinstall %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van UI
    element %s%s uit bestand %s.
    Misschien is de Glade beschrijving kapot.
    %s kan niet doorgaan en zal beëindigd worden.
    U kunt het beste de installatie van %s controleren
    of %s opnieuw installeren.

en: An error occured while loading the user interface
    from file %s.
    Possibly the glade interface description was not found.
    %s cannot continue and will exit now.
    You should check your installation of %s or reinstall %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van de
    gebruikersinterface uit bestand %s.
    Misschien is de Glade beschrijving niet gevonden.
    %s kan niet doorgaan en zal beëindigd worden.
    U kunt het beste de installatie van %s controleren
    of %s opnieuw installeren.

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply the current changes
nl: Huidige veranderingen toepassen

en: Are you sure you want to reboot the machine?
nl: Weet u zeker dat u deze machine wilt herstarten?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
nl: Weet u zeker dat u deze machine wilt stoppen?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
nl: Weet u zeker dat u deze machine in de slaapstand wilt zetten?

en: Are you sure you wish to restart GDM
    now and lose any unsaved data?
nl: Alle niet opgeslagen informatie zal verloren gaan.
    Alle nog actieve programma's zullen gestopt worden.
    Weet u zeker dat u GDM nu wilt herstarten?

en: Authenticate before running --command
nl: Identificeer voor het uitvoeren --opdracht

en: Authentication failed
nl: Aanmelding mislukt

en: Authentication failure!
nl: Identificatiefout!

en: Authentication token change failed for user %s
nl: Identificatie eenheid (token) kon niet veranderd worden voor gebruiker %s

en: Authorization Details
nl: Identificatiedetails

en: Automatic login
nl: Automatische aanmelding

en: Automatic login:
nl: Automatische aanmelding:

en: Available Sessions
nl: Beschikbare sessies

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Background image:
nl: Achtergrondafbeelding:

en: Background program
nl: Achtergrondprogramma

en: Background program:
nl: Achtergrondprogramma:

en: Background type:
nl: Achtergrondtype:

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Broadcast query
nl: Aanvraag rondsturen

en: Browse
nl: Bladeren

en: COMMAND
nl: OPDRACHT

en: Can't disable xscreensaver display hacks
nl: Kan xscreensaver niet uitschakelen

en: Can't find /etc/pam.d/%s!
nl: Kan /etc/pam.d/%s niet vinden!

en: Can't find PAM configuration file for gdm. I've tried %s, %s, %s and %s
nl: Kan PAM configuratiebestand voor gdm niet vinden Ik heb %s, %s, %s en %s geprobeerd.

en: Can't lock screen
nl: Kan scherm niet op slot zetten

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
nl: Kan het standaardgezicht %s niet openen. Gezichtenlijst uitgeschakeld!

en: Can't open default host icon: %s
nl: Kan het standaard host pictogram %s niet openen

en: Can't open icon file: %s. Suspending iconify feature!
nl: Kan het pictogrambestand %s niet openen. Minimaliseer optie uitgeschakeld!

en: Can't set PAM_RHOST=%s
nl: Kan PAM_RHOST=%s niet instellen

en: Can't set PAM_RUSER=%s
nl: Kan PAM_RUSER=%s niet instellen

en: Can't set PAM_TTY=%s
nl: Kan PAM_TTY=%s niet instellen

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
nl: Kan niet communiceren met GDM, misschien heeft u een oude versie.

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
nl: Kan "xterm" niet vinden om een failsafe sessie te starten.

en: Cannot find the gdmconfigurator widget in
    the glade interface description file
    Please check your installation.
nl: Kan het gdmconfigurator object niet
    vinden in het glade interfacebeschrijvingsbestand.
    Controleer de installatie.

en: Cannot find the glade interface description
    file, cannot run gdmchooser.
    Please check your installation and the
    location of the gdmchooser.glade file.
nl: Kan de glade interfaceomschrijving
    niet vinden. Kan gdmchooser niet starten.
    Controleer de installatie en de locatie van
    het gdmchooser.glade bestand.

en: Cannot find the glade interface description
    file, cannot run gdmconfig.
    Please check your installation and the
    location of the gdmconfig.glade file.
nl: Kan de glade interfacebeschrijving niet vinden.
    Kan daardoor gdmconfig niet uitvoeren.
    Controleer de installatie en de lokatie van
    het gdmconfig.glade bestand.

en: Cannot get passwd structure for %s
nl: Kan wachtwoordstructuur niet opvragen voor %s

en: Cannot set user group for %s
nl: Kan gebruikersgroep niet instellen voor %s

en: Cannot setup pam handle with null login and/or display
nl: Kan de pam afhandeling niet instellen met null login en/of scherm.

en: Cannot start the chooser program,
    you will not be able to log in.
    Please contact the system administrator.
nl: Kan het Chooser programma niet starten.
    U zult niet kunnen aanmelden.
    Neem contact op met de systeembeheerder.

en: Cannot start the greeter program,
    you will not be able to log in.
    This display will be disabled.
    Try logging in by other means and
    editing the configuration file
nl: Ik kan het Greeter programma niet starten.
    U zult niet kunnen aanmelden.
    Dit scherm wordt uitgeschakeld.
    Probeer op een andere manier aan te melden
    en pas de configuratie aan.

en: Cannot start the session, most likely the
    session does not exist.  Please select from
    the list of available sessions in the login
    dialog window.
nl: Kan de sessie niet starten. Waarschijnlijk bestaat de sessie niet. Kies uit de lijst ven beschikbare sessies

en: Cannot start your shell.  It could be that the
    system administrator has disabled your login.
    It could also indicate an error with your account.
nl: De shell kan niet gestart worden. Het zou kunnen
    dat de systeembeheerder uw aanmelding heeft uigeschakeld.
    Het kan ook duiden op een probleem met het account.

en: Choose a host to connect to from the selection below.
nl: Kies een computer om contact mee leggen uit de lijst hieronder.

en: Choose an icon
nl: Kies een pictogram

en: Choose server
nl: Kies server

en: Choose the X server to start
nl: Kies de X server om te starten

en: Choose the directory to search for faces
nl: Kies een map om in te zoeken naar gezichten

en: Chooser
nl: Kiezer

en: Chooser command:
nl: Kiezer opdracht:

en: Client address to return in response to xdm
nl: Client adres om als antwoord aan xdm te geven

en: Color
nl: Kleur

en: Comma separated list of hostnames to list in the chooser (in addition to the broadcast above)
nl: Door komma's gescheiden lijst van computers om weer te geven in de Kiezer (naast eventuele rondgestuurde aanvragen hierboven)

en: Command
nl: Opdracht

en: Command line:
nl: Opdrachtregel:

en: Configurator command:
nl: Configuratie opdracht:

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
nl: Configureer GDM (Deze login manager). Root-wachtwoord vereist.

en: Configure the GNOME Display Manager.
    Please submit any bugs or feature requests at http://bugzilla.gnome.org under the `gdm' product.
nl: Configureer Gnome Schermbeheer (GDM).
    Rapporteer alle bugs of functie-aanvragen aan http://bugzille.gnome.org onder het 'gdm' product.

en: Configure...
nl: Configureer...

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connection Settings
nl: Verbindingsinstellingen

en: Connection type to return in response to xdm
nl: Verbindingstype om als antwoord aan xdm te geven.

en: Could not execute the configuration
    program.  Make sure it's path is set
    correctly in the configuration file.
nl: Kon het configuratieprogramma niet
    starten. Controleer of het pad goed is ingesteldin het configuratiebestand.

en: Could not execute the configuration
    program.  Make sure it's path is set
    correctly in the configuration file.
    I will attempt to start it from the
    default location.
nl: Kon het configuratieprogramma niet
    starten. Controleer of het pad goed
    staat ingesteld in de configuratie.
    Ik zal het proberen te starten vanaf
    de standaardlocatie.

en: Could not find a free display number
nl: Kon geen vrij beeldschermnummer vinden

en: Could not find the GNOME installation,
    will try running the "Failsafe xterm"
    session.
nl: Ik kon de GNOME installatie niet vinden.
    Ik ga de failsafe xterm sessie proberen.

en: Could not fork a new process!
    
    You likely won't be able to log in either.
nl: Kon geen nieuw proces starten!
    
    U zult waarschijnlijk niet kunnen aanmelden.

en: Could not set signal mask!
nl: Kan het signaal masker niet instellen!

en: Could not setgid %d. Aborting.
nl: Kan het groepsid %d niet instellen. Gestopt.

en: Couldn't authenticate user
nl: Kon gebruiker niet aanmelden

en: Couldn't open session for %s
nl: Kan sessie voor %s niet openen

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
nl: Kan acct. mgmt voor %s niet instellen

en: Couldn't set credentials for %s
nl: Kan de pam instellingen voor %s niet veranderen

en: Create new session
nl: Maak nieuwe sessie

en: Custom command line:
nl: Eigen opdrachtregel:

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Debugging output
nl: Debug uitvoer

en: Default
nl: Standaard

en: Default $PATH:
nl: Standaard $PATH:

en: Default GNOME session file:
nl: Standaard Gnome sessiebestand:

en: Default face image:
nl: Standaard gebruikersgezicht:

en: Default font:
nl: Standaard lettertype:

en: Default host image:
nl: Standaard computerafbeelding:

en: Default locale:
nl: Standaard lokalisering:

en: Delete server
nl: Server verwijderen

en: Denied XDMCP query from host %s
nl: XDMCP verzoek van host %s geweigerd

en: Determines whether GDM should kill X clients started by the init scripts when the user logs in.
nl: Bepaalt of GDM Xclient programma's moet vernietigen die gestart zijn door de init scripts wanneer de gebruiker inlogt.

en: Directories
nl: Mappen

en: Directory for host images:
nl: Map voor computerafbeeldingen:

en: Disconnect
nl: Verbreek verbinding

en: Display %s is busy, there is another X server already running
nl: Scherm %s is bezet. Er draait al een andere X-server.

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
nl: Scherm '%s' kan niet geopend worden door Xnest

en: Display initialization directory:
nl: Beeldscherm initialisatiemap:

en: Displays per host:
nl: Beeldschermen per computer:

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
nl: Gebruik directe aanvragen i.p.v. indirecte (kiezer)

en: Do not lock current screen
nl: Huidig scherm niet op slot zetten

en: Do note allow the user to drag the login window around
nl: De gebruiker niet toestaan om het login venster te slepen

en: Don't check for running gdm
nl: Controleer niet op reeds werkende GDM

en: Doubleclick here to un-iconify the login window, so that you may log in.
nl: Hier dubbelklikken om het loginvenster te openen zodat u kunt aanmelden.

en: Edit server
nl: Server bewerken

en: Enable XDMCP
nl: XDMCP gebruiken

en: Enable XDMCP, a protocol to allow others to log in remotely
nl: XDMCP gebruiken, een protocol om op afstand te kunnen aanmelden

en: Enable debugging output
nl: Debuginformatie weergeven

en: Enable debugging output to be printed into the syslog.  Useful for tracking down problems.  But not so useful for normal usage as it can fill up your logs very quickly.
nl: Debuginformatie geven om in het systeemlogboek (syslog) te zetten. Handig voor het vinden van problemen. Normaal gesproken niet erg handig omdat op deze manier het logboek zeer snel kan vollopen.

en: Enter a name for the new session
nl: Geef een naam voor de nieuwe sessie

en: Enter the root password
    to run the configuration.
nl: Geef het root-wachtwoord
    om de configuratie te starten.

en: Environment
nl: Omgeving

en: Error reading session script!
nl: Fout bij lezen sessiescript!

en: Error reading this session script
nl: Fout bij lezen van dit sessiescript!

en: Exclude these users:
nl: Gebruikers zonder foto:

en: Executables
nl: Programma's

en: Exit the application
nl: Het programma afsluiten

en: Expert
nl: Deskundige

en: Extra arguments
nl: Extra argumenten

en: Extra arguments:
nl: Extra argumenten:

en: Extra options for Xnest
nl: Extra opties voor Xnest

en: Extras
nl: Extra's

en: Face browser
nl: Gezichtenlijst

en: Failed to restart self
nl: Ik kon mezelf niet opnieuw starten

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
nl: Kon de X-server meerdere keren achter elkaar niet starten; display %s wordt tijdelijk uitgeschakeld

en: Failed to start the display server several times in a short time period; disabling display %s
nl: Kon de display-server meerdere keren achter elkaar niet starten; display %s wordt tijdelijk uitgeschakeld

en: Failsafe
nl: Veilige modus

en: Failsafe Gnome
nl: Veilige modus Gnome

en: Failsafe X server:
nl: Veilige modus X server:

en: Failsafe xterm
nl: Veilige modus Xterm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
nl: Bestand %s kan niet voor inlezen geopend worden.
    Fout: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
nl: Bestand %s kan niet voor wegschrijven geopend worden.
    Fout: %s

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Flexible server request denied: Not authenticated
nl: Flexible server request afgewezen: Identiteit kon niet bepaald worden

en: GDM Configuration Utility
nl: GDM Configuratieprogramma

en: GDM Configurator
nl: GDM Configuratie

en: GDM Host Chooser
nl: GDM Kiezer

en: GDM is not running.
    Please ask your system administrator to start it.
nl: GDM is niet actief.
    Vraag aan uw systeembeheerder om het te starten.

en: GDM runs as this group:
nl: GDM wordt uitgevoerd binnen deze groep:

en: GDM runs as this user:
nl: GDM wordt uitgevoerd als deze gebruiker:

en: GNOME Desktop Manager
nl: Gnome Bureaubladbeheer

en: GNOME Display Manager Configurator
nl: Gnome Schermbeheerconfiguratie

en: Gdm restarting ...
nl: Gdm wordt opnieuw gestart...

en: General Appearance
nl: Algemeen uiterlijk

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
nl: Glade bestand is aan de drugs!?! Controleer of het juiste bestand
    geïnstalleerd is!
    bestand: %s widget: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
nl: Glade bestand is aan de drugs!?! Controleer of het juiste bestand
    geïnstalleerd is!
    bestand: %s widget: %s verwachtte aantal kolommen: %d

en: Global faces directory:
nl: Globale map voor gezichten:

en: Gnome Chooser
nl: Gnome Kiezer

en: Gnome Failsafe
nl: Gnome veilige modus

en: Greeter Look and Feel
nl: Groeter Stijl

en: Greeter command:
nl: Groeter opdracht:

en: Group writable
nl: Groep beschrijfbaar

en: Gtk+ RC file:
nl: GTK+ RC-bestand:

en: Halt command:
nl: Halt opdracht:

en: Honour indirect requests
nl: Indirecte aanvragen toestaan

en: Hosts
nl: Computers

en: Hosts to list:
nl: Weer te geven computers:

en: How to use this application
nl: Hoe moet ik dit programma gebruiken?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
nl: Ik kan de X server (de grafische omgeving) niet starten. Waarschijnlijk is de configuratie niet goed. Wilt u de uitvoer van de X server bekijken om zo het probleem te bepalen?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
nl: Ik kan de X server niet starten (grafische omgeving). Waarschijnlijk is het niet goed ingesteld. U moet aanmelden op een console en het configuratieprogramma voor X starten. Daarna kan GDM weer gestart worden.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
nl: Ik kan de X server (de grafische omgeving) niet starten. Het lijkt erop dat de aanwijzer (muis) niet goed ingesteld is. Wilt u de uitvoer van de X server bekijken om zo het probleem te bepalen?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
nl: Ik kon de X-server
    niet starten (grafische omgeving)
    vanwege een interne fout.
    Neem contact op met de systeembeheerder
    of bekijk het logboek om een diagnose te maken
    Dit scherm wordt in de tussentijd uitgeschakeld.
    Herstart GDM wanneer het probleem is opgelost.

en: I could not start the regular X
    server (your graphical environment)
    and so this is a failsafe X server.
    You should log in and properly
    configure the X server.
nl: Ik kon de gewone X-server
    (de grafische omgeving) niet starten.
    Dit is dus een failsafe X-server.
    U kunt het beste aanmelden en
    de configuratie repareren.

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
nl: Ik zal de X server voorlopig uitschakelen. Herstart GDM wanneer het probleem verholpen is.

en: I will now try to restart the X server again.
nl: Ik zal nu proberen om de X server weer te starten.

en: Iconify the login window
nl: Minimaliseer het loginvenster

en: Image
nl: Afbeelding

en: Indirect XDMCP is not enabled,
    please ask your system administrator to enable it
    in the GDM configurator program.
nl: Indirecte XDMCP is niet ingeschakeld.
    Vraag aan de systeembeheerder om het te activeren
    in het GDM configuratieprogramma.

en: Information
nl: Informatie

en: Instead of reinitializing running servers when a user logs out.  Always kill and then start the server again.
nl: In plaats van resetten van de server wanneer een gebruiker uitlogt, vernietig de server en start hem opnieuw.

en: Interval in minutes in which to ping the server.  If the server doesn't respond in this many minutes (that is before the next time we ping it) the display will be terminated.
nl: Interval in minuten om de server te pingen. Als de server niet antwoord in zoveel minuten (voordat we weer pingen), wordt het beeldscherm afgesloten.

en: Invalid server command '%s'
nl: Ongeldige serveropdracht '%s'

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
nl: Xnest gewoon uitvoeren, geen rondvraag (geen Kiezer)

en: Kill 'init' clients
nl: 'init' client programma's vernietigen

en: Language
nl: Taal

en: Last
nl: Laatste

en: Limits
nl: Grenzen

en: Listen on UDP port:
nl: Luister op UDP poort:

en: Locale file:
nl: Lokaliserings bestand:

en: Localization
nl: Lokalisering

en: Lock position
nl: Positie vastzetten

en: Log in as another user inside a nested window
nl: Aanmelden als een andere gebruiker in een genest venster

en: Log in as another user without loging out
nl: Aanmelden als een andere gebruiker zonder zelf af te melden

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
nl: Login met de taal die u de vorige keer ook gebruikte

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
nl: Gebruik de sessie die u de laatste keer ook gebruikte toen u inlogde.

en: Logging directory:
nl: Logboekmap:

en: Login a user automatically after a specified number of seconds
nl: Een gebruiker automatisch aanmelden na een gespecificeerd aantal seconden

en: Login a user automatically on first bootup
nl: Een gebruiker automatisch aanmelden bij opstarten

en: Login appearance
nl: Aanmelduiterlijk

en: Login behaviour
nl: Aanmeldgedrag

en: Login sessions
nl: Login sessies

en: Make this the default server
nl: Maak hiervan de standaardserver

en: Manually set position
nl: Positie handmatig instellen

en: Max pending indirect requests:
nl: Maximale aantal indirecte aanvragen:

en: Maximum displays per single host.  You can use this to prevent attacks by hogging all the possible displays.  Does not apply to local connections.
nl: Maximale aantal beeldschermen per computer. U kunt dit gebruiken om aanvallen d.m.v. zo veel mogelijk beeldschermen openen, te voorkomen. Wordt niet gebruikt voor lokale verbindingen.

en: Maximum face height:
nl: Maximale hoogte foto:

en: Maximum face width:
nl: Maximale breedte foto:

en: Maximum indirect wait time:
nl: Maximale indirecte wachttijd:

en: Maximum number of flexible servers:
nl: Mamimale aantal flexibele servers:

en: Maximum pending requests:
nl: Maximale aantal aanvragen:

en: Maximum remote sessions:
nl: Maximaal aantal niet-lokale sessies:

en: Maximum session file length:
nl: Maximale sessiebestandslengte:

en: Maximum user file length:
nl: Maximale gebruikers bestandsgrootte:

en: Maximum wait time:
nl: Maximale wachttijd:

en: Minimised Icon:
nl: Geminimaliseerd Pictogram:

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Most recently queried hosts
nl: Recent opgevraagde computers

en: N-Z|Brazilian Portuguese
nl: N-Z|Portugees (Brazilië)

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
nl: N-Z|Noors (bokmaal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
nl: N-Z|Noors (nynorsk)

en: N-Z|Polish
nl: N-Z|Pools

en: N-Z|Portuguese
nl: N-Z|Portugees

en: N-Z|Romanian
nl: N-Z|Roemeens

en: N-Z|Russian
nl: N-Z|Russisch

en: N-Z|Slovak
nl: N-Z|Slovaaks

en: N-Z|Slovenian
nl: N-Z|Sloveens

en: N-Z|Spanish
nl: N-Z|Spaans

en: N-Z|Swedish
nl: N-Z|Zweeds

en: N-Z|Turkish
nl: N-Z|Turks

en: N-Z|Ukrainian
nl: N-Z|Oekraïns

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: New login
nl: Nieuwe login

en: New login in a nested window
nl: Aanmelden in een venster

en: No
nl: Nee

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
nl: Geen XDMCP ondersteuning in het programma ingebouwd. Om gebruik te maken van XDMCP moet u GDM opnieuw compileren met de XDMCP bibliotheken.

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
nl: Geen deamon/ServAuthDir gespecificeerd in het configuratiebestand

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
nl: Geen standaard sessielink gevonden. GNOME Veilige modus wordt gebruikt.

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
nl: Er kon geen gebruikersinterface worden geladen, SLECHT! (bestand: %s)

en: No picture selected.
nl: Geen foto geselecteerd.

en: No servers were defined in the
    configuration file and xdmcp was
    disabled.  This can only be a
    configuration error.  So I have started
    a single server for you.  You should
    log in and fix the configuration.
    Note that automatic and timed logins
    are disabled now.
nl: Er zijn geen servers gedefinieerd in het
    configuratiebestand en XDMCP is
    uitgeschakeld. Dit kan eigenlijk alleen
    maar een configuratieprobleem zijn. Ik heb
    dus een single-server voor u gestart. U kunt
    het beste aanmelden en de configuratie
    repareren. Tijdgeschakeld aanmelden is
    momenteel uitgeschakeld.

en: No serving hosts were found.
nl: Geen servers gevonden.

en: No.
nl: Nr.

en: None
nl: Niets

en: OPTIONS
nl: OPTIES

en: On remote login screens only set color to reduce network traffic
nl: Alleen kleur weergeven bij niet-lokale logins om zo het netwerkverkeer te verminderen

en: Only accept user owned files and directories
nl: Accepteer slechts bestanden en mappen waarvan de gebruiker eigenaar is

en: Only color on remote displays
nl: Alleen kleur op niet-lokale beeldschermen

en: Only root wants to run gdm
nl: Alleen root wil gdm opstarten

en: Open a session to the selected host
nl: Open een sessie op de geselecteerde computer

en: Options
nl: Opties

en: Other
nl: Overig

en: Other|POSIX/C English
nl: Overig|POSIX/C Engels

en: PID file:
nl: PID-bestand:

en: POST session scripts directory:
nl: POST-sessie scriptmap:

en: PRE session scripts directory:
nl: PRE-sessie scriptmap:

en: Paranoia
nl: Paranoïde

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paths
nl: Paden

en: Permissions:
nl: Attributen:

en: Pick a Font
nl: Kies een lettertype

en: Pick a color
nl: Kies een kleur

en: Ping interval (minutes):
nl: Ping interval (minuten):

en: Ping to %s failed, whacking display!
nl: Ping naar %s is mislukt. Scherm wordt uitgeschakeld!

en: Please enter your username
nl: Voer uw gebruikersnaam in

en: Please insert 25 cents to log in.
nl: Werp 25 eurocent in om aan te melden.

en: Please wait: scanning local network for XDMCP-enabled hosts...
nl: Even wachten a.u.b. Het lokale netwerk wordt afgezocht naar XDMCP hosts...

en: Position
nl: Positie

en: Probe the network
nl: Scan het netwerk

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quiver on failure
nl: Beven bij foutieve login

en: Reboot
nl: Herstarten

en: Reboot command:
nl: Herstart opdracht:

en: Reboot your computer
nl: Computer herstarten.

en: Reboot...
nl: Herstarten...

en: Refresh
nl: Verversen

en: Remember this setting
nl: Onthoud deze instellingen

en: Remove session
nl: Verwijder sessie

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
nl: Aangevraagde server %s mag niet gebruikt worden voor flexible-servers, ik gebruik de standaardserver.

en: Rescan
nl: Verversen

en: Restart
nl: Herstart

en: Restart after logout
nl: Herstart na afmelden

en: Restart now
nl: Herstart NU!

en: Retry delay:
nl: Wachten na foutieve login:

en: Revert settings
nl: Herstel instellingen

en: Revert to Factory Settings
nl: Fabrieksinstellingen terugzetten

en: Revert to settings in the configuration file
nl: Herstel de instellingen vanuit het configuratiebestand

en: Revert to settings that were shipped with your system
nl: Zet de standaard instellingen terug die bij levering van uw systeem ingesteld waren.

en: Root login disallowed on display '%s'
nl: Root-aanmelding niet toegestaan op scherm `%s'

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
nl: Gebruik rondvraag i.p.v. indirecte aanvraag (kiezer)

en: Run in background
nl: In achtergrond uitvoeren

en: Running %s for %s on %s
nl: %s wordt gestart voor %s op %s

en: STRING
nl: TEKST

en: Scale background image to fit
nl: Achtergrond geschaald weergeven

en: Scale background image to fit the entire screen. If this is not set then the image will be tiled on the background.
nl: Achtergrond geschaald weergeven om het hele beeld te vullen. Als dit is uitgeschakeld wordt het herhaald om het beeld te vullen.

en: Scan every 'x' seconds:
nl: Scan iedere 'x' seconden:

en: Script to run when X is crashing:
nl: Te starten script wanneer X blijft crashen:

en: Seconds before login:
nl: Seconden voor aanmelding:

en: Security
nl: Beveiliging

en: Select GNOME session
nl: Selecteer GNOME sessie

en: Select a GTK+ theme file (gtkrc)
nl: Selecteer een GTK+ themabestand (gtkrc)

en: Select a directory to be used for system-wide session scripts
nl: Kies een map om te gebruiken als map voor sessiescripts voor het hele systeem

en: Select a file containing Locale information
nl: Selecteer een bestand met lokaliseringsinformatie

en: Select a logo to be displayed during login
nl: Kies een logo om weer te geven bij het aanmeldscherm

en: Select a photo
nl: Kies een foto

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
nl: Kies een foto om weer te geven in de gezichtenlijst:

en: Select an image for users with no 'face'
nl: Kies een afbeelding voor gebruikers zonder 'gezicht'

en: Select how relaxed permissions are
nl: Kies hoe strikt de permissies zijn

en: Selected session name:
nl: Gekozen sessienaam:

en: Send a query to the local network and list all servers that respond
nl: Stuur een aanvraag over het lokale netwerk maak een lijst van alle computers die antwoord geven

en: Send the specified protocol command to gdm
nl: Stuur de gespecificeerde protocolopdracht naar GDM

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s.  Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
nl: Server identificatie map (daemon/ServAuthDir) is ingesteld op %s, maar de eigenaar is NIET %s en groep %s. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: Server identificatie map (deamon/ServAthDir) is ingesteld op %s die niet bestaat. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: Server identificatie map (daemon/ServAuthDir) is ingesteld op %s wat geen map is. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: Server name '%s' not found, using standard server
nl: Servernaam '%s' onbekend. Ik gebruik de standaardserver

en: Session
nl: Sessie

en: Session configuration
nl: Sessieconfiguratie

en: Session directory:
nl: Sessiemap:

en: Set as default
nl: Instellen als standaard

en: Set the initial position of the login window to the values below
nl: Beginpositie instellen voor het login venster

en: Setup my GDM Face
nl: Mijn GDM gezicht kiezen

en: Setup the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
nl: Kies de foto die in de gezichtenlijst van GDM (login venster) komt te staan

en: Should GDM print authentication errors in the greeter
nl: Moet GDM identificatiefouten weergeven in het loginvenster

en: Show a browser of user face images. The users can put their picture in ~/.gnome/photo
nl: Een lijst van gezichten weergeven. De gebruiker kan zijn foto in ~/.gnome/photo zetten

en: Show choosable user images (enable face browser)
nl: Gezichten van gebruikers weergeven

en: Show the "System" menu.  This has the shutdown, reboot and configuration items
nl: Menu "Systeem" weergeven. Dit menu heeft de instellingen voor het uitzetten en opnieuw opstarten van de computer, en geavanceerde configuratie items.

en: Show the 'system' menu, (for reboot, shutdown etc.)
nl: Menu 'Systeem' weergeven (voor herstarten e.d.).

en: Show the Gnome Chooser session, if a session named 'Gnome' is present
nl: Gnome Kiezer sessie weergeven, als een sessie met de naam 'Gnome' aanwezig is

en: Show the Gnome failsafe session
nl: Gnome veilige modus sessie weergeven

en: Show the Xterm failsafe session
nl: Xterm veilige modus weergeven

en: Show the title bar on the login window.  If this is off the user won't be able to move nor iconify the login window
nl: Titelbalk weergeven van het aanmeldvenster. Wanneer dit uitgeschakeld is, kan de gebruiker het aanmeldvenster niet verplaatsen of minimaliseren.

en: Show title bar on login window
nl: Titelbalk weergeven van aanmeldvenster.

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
nl: De computer afsluiten zodat u hem kunt uitschakelen.

en: Shut down...
nl: Afsluiten...

en: Socket for xdm communication
nl: Socket voor xdm communicatie

en: Standard X server:
nl: Standaard X server:

en: Standard server
nl: Standaard server

en: Static Servers (servers to always run)
nl: Statische servers (deze worden altijd gestart)

en: Suspend command:
nl: Slaapstand opdracht:

en: Suspend your computer
nl: Computer in slaapstand zetten.

en: Suspend...
nl: Slaapstand...

en: System
nl: Systeem

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
nl: De X server werkt niet. Misschien is de configuratie incorrect.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
nl: De X server is niet beschikbaar. Waarschijnlijk is GDM slecht geconfigureerd.

en: The Xnest server.  This is a server that can run inside another server, used for the flexible nested login.
nl: De Xnest server. Dit is een server die binnenin een andere server draait en wordt gebruikt voor de flexibele geneste login.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
nl: Het maximale aantal flexibele X server is bereikt.

en: The applied settings cannot take effect until gdm
    is restarted or your computer is rebooted.
    You can restart GDM when all sessions are
    closed (when all users log out) or you can
    restart GDM now (which will kill all current
    sessions)
nl: De toegepaste instellingen worden pas geactiveerd
    bij het herstarten van GDM of het opnieuw opstarten
    van de computer. U kunt GDM herstarten nadat
    iedereen is uitgelogd, of u kunt GDM nu herstarten.
    Hierdoor worden alle huidige sessies onherroepelijk afgebroken.

en: The background should be a color
nl: De achtergrond zou een kleur moeten zijn

en: The background should be an image
nl: De achtergrond zou een afbeelding moeten zijn

en: The background should be the standard background
nl: De achtergrond zou de standaardachtergrond moeten zijn

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
nl: De versie van uw kiezer (%s) komt niet overeen met de versie van de daemon (%s).
    U hebt waarschijnlijk net een nieuwe versie van gdm geïnstalleerd.
    Herstart de gdm daemon of Start de computer opnieuw op.

en: The color to use on the background
nl: De te gebruiken kleur voor de achtergrond

en: The configuration file contains an invalid command
    line for the login dialog, and thus I ran the
    default command.  Please fix your configuration.
nl: Het configuratiebestand bevat een onjuiste opdrachtregel
    voor het loginvenster, dus heb ik de standaardopdracht
    uitgevoerd. Repareer uw configuratie.

en: The configuration file: %s
    does not exist! Using default values.
nl: Het configuratiebestand: %s
    bestaat niet! Ik gebruik de standaardwaarden.

en: The configuration was not found.  GDM is using
    defaults to run this session.  You should log in
    and create a configuration file with the GDM
    configuration program.
nl: De configuratie kon niet worden gevonden. GDM
    gebruikt standaardwaarden voor deze sessie.
    U kunt het beste aanmelden en een configuratiebestand
    maken met het GDM Configuratieprogramma.

en: The exact script details of a session
    will appear here when you select
    one from the list on the left.
nl: De exacte details van het sessiescript
    zullen hier weergegeven worden
    wanneer u er een kiest uit de lijst.

en: The face browser is not configured,
    please ask your system administrator to enable it
    in the GDM configurator program.
nl: De gezichtenlijst is niet geconfigureerd,
    vraag de systeembeheerder alstublieft om deze
    te activeren via het GDM configuratieprogramma.

en: The font to use on the welcome message
nl: Het te gebruiken lettertype voor het welkomstbericht

en: The gdm group does not exist.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: De GDM groep bestaat niet. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: De GDM groep is ingesteld op root, maar dit mag niet omdat het een beveiligingsrisico met zich meedraagt. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: The gdm user does not exist.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: De GDM gebruiker bestaat niet. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: De GDM gebruiker is ingesteld op root, maar dit mag niet omdat het een beveiligingsrisico met zich meedraagt. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: The glade interface description file
    appears to be corrupted.
    Please check your installation.
nl: Het glade interface omschrijvingsbestand
    lijkt beschadigd te zijn. Controleer uw installatie.

en: The glade ui description file doesn't seem to contain the
    widget "%s".  Unfortunately I cannot continue.
    Please check your installation.
nl: Het glade ui beschrijvingsbestand bevat de component '%s' niet.
    Ik kan hierdoor helaas niet doorgaan. Controleer de installatie.

en: The greeter settings will take effect the next time
    it is displayed.  The rest of the settings will not
    take effect until gdm is restarted or the computer is
    rebooted
nl: De instellingen van de begroeting worden geactiveerd
    bij het starten ervan.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
nl: De versie van de groeter (%s) komt niet overeen met de versie van de deamon (%s).
    U heeft waarschijnlijk net GDM vernieuwd.
    Herstart de GDM deamon of herstart de computer.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
nl: De versie van de groeter (%s) komt niet overeen met de versie van de deamon.
    U heeft waarschijnlijk net GDM vernieuwd.
    Herstart de GDM deamon of herstart de computer.

en: The main area of this application shows the hosts on the local
    network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login
    remotely to other machines as if they were logged on using the
    console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking 'rescan'.
    When you have selected a host click "Connect" to open a session
    to that machine.
nl: Het hoofdgedeelte van dit programma laat de computers op het
    lokale netwerk zien die "XDMCP" aan hebben staan. Dit stelt
    gebruikers in staat om op afstand aan te melden met het gemak alsof het lokaal was
    
    U kunt het netwerk opnieuw afzoeken door op 'Scannen' te klikken.
    Wanneer u een computer hebt geselecteerd kunt u een verbinding opbouwen
    door op 'Contact maken' te klikken.

en: The maximum size of a file that gdm will attempt to read.  This is for files that are read into memory and so you don't want users "attacking" gdm by having large files.
nl: De maximale grootte van een bestand dat GDM zal proberen in te lezen. Dit is voor bestanden die geheel in het geheugen worden geladen. Hierdoor kunnen gebruikers GDM niet aanvallen door zeer grote bestanden te laden.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
nl: De geneste X server (Xnest) kan geen verbinding krijgen met de huidige X server. U mist misschien een identificatiebestand.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
nl: De geneste X server (Xnest) is niet beschikbaar, of GDM is slecht geconfigureerd.
    Installeer a.u.b. het pakket xnest om de geneste login te kunnen gebruiken.

en: The number of seconds before a login is allowed after an unsuccesful try.
nl: Het aantal seconden dat gewacht moet worden na een foutieve login.

en: The picture is too large and the system administrator
    disallowed pictures larger then %d bytes to
    show in the face browser
nl: De foto is te groot en de systeembeheerder staat geen
    foto's groter dan %d bytes toe in de gezichtenlijst.

en: The program to run in the background of the login.
nl: Het te gebruiken programma om de achtergrond in te stellen.

en: The script to run when the server sends a WILLING response to a QUERY.  If this is empty or does not exist, the standard message with the system ID is sent.  Only the first line of output from this script is read.
nl: Te starten script wanneer een server een WILLING(gewillig) antwoord geeft op onze vraag. Als dit leeg is zal het standaardbericht met het systeem-ID worden gestuurd. De eerste uitvoerregel zal worden gebruikt.

en: The session file is read in a way where a higher limit is still ok.  That is it is never stored in memory.
nl: Het sessiebestand wordt niet volledig in het geheugen ingelezen. Hierdoor mag het bestand groter zijn.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
nl: Het gespecificeerde schermnummer is bezet. Deze server is gestart op scherm %s.

en: The system administrator has
    disabled your account.
nl: De systeembeheerder heeft uw
    account uitgeschakeld.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
nl: De systeembeheerder mag niet aanmelden vanaf dit scherm.

en: The welcome message displayed on the login window
nl: Het welkomstbericht om weer te geven in het aanmeldvenster

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
nl: Er lijkt al een X server te draaien op scherm %s. Zal ik een ander schermnummer proberen? Als uw antwoord nee is, dan zal ik de server gewoon nogmaals proberen te starten op scherm %s. %s

en: There were errors trying to start the X server.
nl: Er zijn fouten opgetreden bij het starten van de X server.

en: There were errors writing changes to the session files.
    The configuration may not be completely saved.
nl: Er zijn fouten opgetreden bij het wegschrijven van de sessiebestanden.
    De configuratie is mogelijk niet volledig opgeslagen.

en: This is %n
nl: Dit is %n

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
nl: Dit is een veilige modus sessie die in GNOME zal aanmelden. Er zullen geen opstartscripts gestart worden en wordt alleen gebruikt wanneer u op geen andere manier kunt aanmelden. GNOME gebruikt de 'Standaard' sessie.

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
nl: Dit is een veilige modus sessie die in een terminal zal aanmelden. Er zullen geen opstartscripts gestart worden en wordt alleen gebruikt wanneer u op geen andere manier kunt aanmelden. Om af te melden tikt u 'exit' in.

en: This is the Failsafe Gnome session.
    You will be logged into the 'Default'
    session of Gnome with no startup scripts
    run.  This is only to fix problems in
    your installation.
nl: Dit is de failsafe gnome sessie.
    U wordt aangemeld als "Default" in GNOME
    zonder het uitvoeren van opstartscripts.
    Dit is alleen bedoeld om problemen
    te verhelpen  wat betreft de installatie.

en: This is the Failsafe xterm session.
    You will be logged into a terminal
    console so that you may fix your system
    if you cannot log in any other way.
    To exit the terminal emulator, type
    'exit' and an enter into the window.
nl: Dit is de failsafe xterm sessie.
    U wordt aangemeld op een terminal
    console zodat u het systeem kunt
    repareren als u op geen enkele andere
    manier kunt aanmelden.
    Om de terminal te verlaten, kunt u 'exit'
    intypen.

en: This is the GTK+ RC file that describes the theme that the login window should use
nl: Dit is het GTK+ RC bestand dat het thema beschrijft die gebruikt wordt door het login venster

en: This is the locale that GDM uses when it cannot find what the system locale is set to.  This should be in the standard format such as "en_US" for American English or "cs_CZ" for Czech
nl: Dit is de lokalisering die GDM moet gebruiken wanneer de systeemlokalisering niet gevonden kan worden. Het moet in standaardformaat zijn zoals "en_US" voor Amerikaans of "cs_CZ" voor Tsjechisch

en: This is the standard X server to run when we are not told otherwise.
nl: Dit is de standaard X server om de starten wanneer niets anders wordt verteld.

en: This panel displays GDM's fundamental system settings.
    
    You should only change these paths if you really know what you are doing, as an incorrect setup could stop your machine from booting properly.
    
    Choose "Basic" if you just want to change your machine's login appearance.
nl: Dit paneel geeft de fundamentele instellingen weer voor GDM.
    
    U dient deze paden alleen te veranderen als u zeker weet wat u doet. Foutieve instellingen zouden ervoor kunnen zorgen dat de computer niet meer (goed) start.
    
    Kies 'Eenvoudig' als u het uiterlijk van de login wilt veranderen.

en: This panel displays the basic options for configuring GDM.
    
    If you need finer detail, select 'expert' or 'system setup' from the list above.
    
    This will display some of the more complex options of GDM that rarely need to be changed.
nl: Dit paneel geeft de eenvoudige opties weer voor GDM.
    
    Als u meer detail nodig hebt, kunt u 'deskundige' of 'systeem' kiezen uit de lijst hierboven.
    
    Dit zal dan een uitgebreide set instellingen weergeven die normaal gesproken
    nooit aangepast hoeven te worden.

en: This panel displays the more advanced options of GDM.
    
    Be sure to take care when manipulating the security options, or you could be vulnerable to attackers.
    
    Choose "System" to change fundamental options in GDM.
nl: Dit paneel geeft de meer geavanceerde instellingen weer voor GDM.
    
    Wees voorzichtig met het aanpassen van opties voor beveiliging.
    Hackers zouden toegang kunnen krijgen tot de computer.
    
    Kies 'Systeem' om fundamentele instellingen aan te passen voor GDM.

en: This session will log you directly into GNOME, into your current session.
nl: Deze sessie zal u direct in GNOME aanmelden, in uw huidige sessie.

en: This session will log you into GNOME and it will let you choose which one of the GNOME sessions you want to use.
nl: Deze sessie zal u direct in GNOME aanmelden waar u kunt kiezen welke GNOME sessie u wilt gebruiken.

en: This will destroy any changes made in the configuration.
    Are you sure you want to do this?
nl: Dit zal alle veranderingen in de configuratie ongedaan maken.
    Weet u het zeker?

en: This will destroy any changes made in this session.
    Are you sure you want to do this?
nl: Dit zal alle veranderingen in deze sessie ongedaan maken.
    Weet u het zeker?

en: Timed login
nl: Tijdsaanmelding

en: Timed login:
nl: Tijdaanmelding:

en: TimedLoginDelay was less then 5.  I'll just use 5.
nl: Tijdlogin ingestelde tijd was minder dan 5. Ik gebruik 5.

en: Too many X sessions running.
nl: Er zijn te veel X sessies actief.

en: Unknown error occured.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Unknown server type requested, using standard server.
nl: Onbekend servertype aangevraagd, ik gebruik het standaardtype wel.

en: User %s no longer permitted to access the system
nl: Gebruiker %s heeft geen toegang meer tot het systeem

en: User %s not allowed to log in
nl: Het is gebruiker %s niet toegestaan zich aan te melden

en: User %s not permitted to gain access at this time
nl: Gebruiker %s heeft op dit moment geen toegang tot het systeem

en: User %s will login in %d seconds
nl: Gebruiker %s zal aanmelden over %d seconden

en: User 'auth' FB directory:
nl: Gebruiker 'auth'(identificatie) FB map:

en: User 'auth' directory:
nl: Gebruiker 'auth'(identificatie) map:

en: User 'auth' file:
nl: Gebruiker 'auth'(identificatie) bestand:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Welcome message:
nl: Welkomstbericht:

en: Welcome to %n
nl: Welkom bij %n

en: Welcome to %s
nl: Welkom bij %s

en: Willing script (optional):
nl: WILLING (gewillig) script (optioneel):

en: World writable
nl: Wereldbeschrijfbaar

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
nl: Zal ik het X configuratieprogramma pogen te starten voor u? Houd wel in gedachten dat u het root-wachtwoord nodig hebt hiervoor.

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
nl: Zal ik het muisconfiguratieprogramma pogen te starten voor u? Houd wel in gedachten dat u het root-wachtwoord nodig hebt hiervoor.

en: X position:
nl: X positie:

en: X-server setup
nl: X-server configuratie

en: XSession
nl: XSessie

en: Xinerama screen:
nl: Xinerama beeld:

en: Xnest command line
nl: Xnest opdrachtregel

en: Xnest doesn't exist.
    Please ask your system administrator
    to install it.
nl: Xnest bestaat niet.
    Vraag aan de systeembeheerder om
    deze te installeren.

en: Xnest mode
nl: Xnest modus

en: Xterm Failsafe
nl: Xterm veilige modus

en: Y position:
nl: Y positie:

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
nl: O jee, niets gevonden in de sessiemap.

en: Yes
nl: Ja

en: You do not seem to be logged in on the console.  Starting a new login only works correctly on the console.
nl: U lijkt niet aangemeld te zijn op de console. Het starten van een nieuwe login werkt alleen correct vanaf de console.

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
nl: U heeft geen toestemming om dit te doen. Misschien is uw .Xauthority niet goed ingesteld.

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
nl: Uw heeft %s gekozen voor deze sessie, maar uw standaard instelling is %s.
    Wilt u %s standaard instellen voor toekomstige sessies?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
nl: U heeft %s gekozen voor deze sessie.
    Als u %s de standaardsessie wilt maken voor deze gebruiker,
    start dan het 'switchdesk' programma
    (Systeem -> Bureaublad wisselprogramma in het paneelmenu).

en: You have modified the sessions directory.
    Your session changes will still get written
    to the old directory however, until you reload
    the configuration dialog again.
nl: U heeft de map voor sessies veranderd.
    Veranderingen aan de sessies zullen nog naar de oude
    map weggeschreven worden totdat u het
    configuratie programma herstart.

en: You have not defined any local servers.
    Usually this is not a good idea unless you
    are sure you do not want users to be able to
    log in with the graphical interface on the
    local console and only use the xdmcp service.
    
    Are you sure you wish to apply these settings?
nl: U heeft geen lokale servers gedefinieerd.
    Dit is normaal gesproken geen goed idee tenzij u
    wilt voorkomen dat gebruikers lokaal grafisch
    kunnen aanmelden. Zij kunnen dan slechts de XDMCP
    service gebruiken.
    
    Weet u zeker dat u deze instellingen wilt activeren?

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
nl: U moet de supergebruiker (root) zijn om GDM te configureren.

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.
    Do you want to log in with the root
    directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless
    you use a failsafe session.
nl: Uw thuismap is aangegeven als:
    '%s'
    maar die lijkt niet te bestaan.
    Wilt u aanmelden met de hoofdmap '/'
    als uw thuismap?

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
nl: Uw favoriete sessie type %s is niet geinstalleerd op deze machine.
    Wilt u %s het standaard type maken voor toekomstige sessies?

en: Your session directory is missing or empty!
    
    There are two available sessions you can use, but
    you should log in and correct the gdm configuration.
nl: Uw sessiemap is niet aanwezig of is leeg!
    
    Er zijn twee sessies voor u beschikbaar, maar u kunt
    het beste aanmelden om dit probleem te verhelpen.

en: _Configuration
nl: _Configuratie

en: basic_settings
nl: basis_instellingen

en: deal_with_x_crashes: Running the XKeepsCrashing script
nl: deal_with_x_crashes: XKeepsCrashing script wordt uitgevoerd.

en: deal_with_x_crashes: Trying failsafe X server %s
nl: deal_with_x_crashes: Ik probeer de failsafe X server %s

en: expert
nl: deskundige

en: focus_first_x_window: cannot fork
nl: focus_first_x_window: kan geen fork uitvoeren

en: focus_first_x_window: cannot open display %s
nl: focus_first_x_window: kan scherm %s niet openen

en: gdm already running. Aborting!
nl: gdm is al gestart. Gestopt!

en: gdm_auth_user_add: Could not lock cookie file %s
nl: gdm_auth_secure_display: Kan cookie bestand %s niet blokkeren

en: gdm_auth_user_add: Could not open cookie file %s
nl: gdm_auth_secure_display: Kan cookie bestand %s niet openen

en: gdm_auth_user_remove: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
nl: gdm_auth_user_remove: Fout lijkend cookie bestand %s genegeerd

en: gdm_child_action: Aborting display %s
nl: gdm_child_action: Beeld %s gestopt

en: gdm_child_action: Halt failed: %s
nl: gdm_child_action: Stoppen mislukt: %s

en: gdm_child_action: Master halting...
nl: gdm_child_action: Meester aan het stoppen...

en: gdm_child_action: Master rebooting...
nl: gdm_child_action: Meester is aan het herstarten...

en: gdm_child_action: Master suspending...
nl: gdm_child_action: Meester gaat in slaapstand...

en: gdm_child_action: Reboot failed: %s
nl: gdm_child_action: Herstart mislukt: %s

en: gdm_child_action: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
nl: gdm_child_action: Opnieuw opstarten of Computer uitschakelen gekozen terwijl er geen systeem-menu aanwezig is op display %s

en: gdm_child_action: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
nl: gdm_child_action: Herstart, Opnieuw opstarten, of Uitschakelverzoek ontvangen van niet-lokaal beeldscherm %s

en: gdm_child_action: Suspend failed: %s
nl: gdm_child_action: Slaapstand mislukt: %s

en: gdm_chooser_parse_config: No configuration file: %s. Aborting.
nl: gdm_chooser_parse_config: Geen configuratiebestand: %s. Gestopt.

en: gdm_config_parse: Authdir %s does not exist. Aborting.
nl: gdm_config_parse: Authdir %s bestaat niet. Gestopt.

en: gdm_config_parse: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be 0750. Aborting.
nl: gdm_config_parse: Authdir %s heeft verkeerde attributen %o. Moet 0750 zijn. Gestopt.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not a directory. Aborting.
nl: gdm_config_parse: Authdir %s is geen map. Gestopt.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
nl: gdm_config_parse: Authdir %s is niet van gebruiker %s, groep %s. Gestopt.

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
nl: gdm_config_parse: Kan gdm groep %s niet vinden. Gestopt!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Trying 'nobody'!
nl: gdm_config_parse: Kan gdm groep %s niet vinden. 'nobody' wordt geprobeerd!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
nl: gdm_config_parse: Kan gdm gebruiker %s niet vinden. Gestopt!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Trying 'nobody'!
nl: gdm_config_parse: Kan gdm gebruiker %s niet vinden. 'nobody' wordt geprobeerd!

en: gdm_config_parse: Invalid server line in config file. Ignoring!
nl: gdm_config_parse: Server regel niet goed in configuratiebestand. Genegeerd!

en: gdm_config_parse: No authdir specified.
nl: gdm_config_parse: authmap niet ingesteld.

en: gdm_config_parse: No configuration file: %s. Using defaults.
nl: gdm_config_parse: Geen configuratiebestand: %s. Standaard wordt gebruikt.

en: gdm_config_parse: No greeter specified.
nl: gdm_config_parse: Geen begroeter ingesteld.

en: gdm_config_parse: No sessions directory specified.
nl: gdm_config_parse: Sessiemap niet ingesteld.

en: gdm_config_parse: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
nl: gdm_config_parse: Root mag niet automatisch aanmelden. Autologin wordt uitgeschakeld

en: gdm_config_parse: Root cannot be autologged in, turing off timed login
nl: gdm_config_parse: Root mag niet automatisch aanmelden. Tijdgeschakeld aanmelden wordt uitgeschakeld

en: gdm_config_parse: The gdm group should not be root. Aborting!
nl: gdm_config_parse: De gdm groep mag geen root zijn. Gestopt!

en: gdm_config_parse: The gdm user should not be root. Aborting!
nl: gdm_config_parse: De gdm gebruiker mag geen root zijn. Gestopt!

en: gdm_config_parse: TimedLoginDelay less then 5, so I will just use 5.
nl: gdm_config_parse: TimedLoginDelay is minder dan 5. Ik gebruik wel gewoon 5.

en: gdm_config_parse: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
nl: gdm_config_parse: XDMCP was ingeschakeld terwijl er geen XDMCP ondersteuning is. Ik schakel het nu uit.

en: gdm_config_parse: Xdmcp disabled and no local servers defined. Aborting!
nl: gdm_config_parse: XDMCP uitgeschakeld en geen lokale servers ingesteld. Gestopt.

en: gdm_config_parse_most: Invalid server line in config file. Ignoring!
nl: gdm_config_parse_most: Server regel niet goed in configuratiebestand. Genegeerd!

en: gdm_daemonify: fork() failed!
nl: gdm_daemonify: fork()en mislukt!

en: gdm_daemonify: setsid() failed: %s!
nl: gdm_daemonify: setid() mislukt: %s!

en: gdm_display_manage: Failed forking gdm slave process for %s
nl: gdm_display_manage: Kan gdm slaaf-proces niet starten voor %s

en: gdm_error_box: Cannot fork to display error/info box
nl: gdm_error_box: Kan geen fork uitvoeren om foutmelding/info venster weer te geven

en: gdm_error_box: Failed to execute self
nl: gdm_error_box: Kon mezelf niet uitvoeren

en: gdm_failsafe_question: Cannot fork to display error/info box
nl: gdm_failsafe_question: Kan geen fork uitvoeren om een foutmelding/info venster weer te geven

en: gdm_failsafe_question: Failed to execute self
nl: gdm_failsafe_question: Kon mezelf niet starten

en: gdm_login_parse_config: No configuration file: %s. Using defaults.
nl: gdm_login_parse_config: Geen configuratiebestand: %s. Standaard wordt gebruikt.

en: gdm_login_session_init: Session script directory not found!
nl: gdm_login_session_init: Sessie scriptmap niet gevonden!

en: gdm_parse_enriched_login: Can't fork script process!
nl: gdm_parse_enriched_login: Kan script proces niet starten!

en: gdm_parse_enriched_login: Failed creating pipe
nl: gdm_parse_enriched_login: Kon geen pijp maken

en: gdm_parse_enriched_login: Failed executing: %s
nl: gdm_parse_enriched_login: Starten van %s mislukt

en: gdm_parse_enriched_string: String too long!
nl: gdm_parse_enriched_string: String is te lang!

en: gdm_server_spawn: Can't fork Xserver process!
nl: gdm_server_spawn: Kan Xserver proces niet forken!

en: gdm_server_spawn: Could not open logfile for display %s!
nl: gdm_server_spawn: Kan het logboek voor beeld %s niet openen!

en: gdm_server_spawn: Error setting HUP to SIG_DFL
nl: gdm_server_spawn: Fout bij het instellen van HUP naar SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting TERM to SIG_DFL
nl: gdm_server_spawn: Fout bij het instellen van TERM naar SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting TTIN to SIG_IGN
nl: gdm_server_spawn: Fout bij het instellen van TTIN naar SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting TTOU to SIG_IGN
nl: gdm_server_spawn: Fout bij het instellen van TTOU naar SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting USR1 to SIG_IGN
nl: gdm_server_spawn: Fout bij het instellen van USR1 naar SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Xserver not found: %s
nl: gdm_server_spawn: Xserver niet gevonden: %s

en: gdm_server_start: Error setting up ALRM signal handler
nl: gdm_server_start: Fout bij het instellen van het ALARM signaal

en: gdm_server_start: Error setting up CHLD signal handler
nl: gdm_server_start: Fout bij het instellen van het CHLD signaal

en: gdm_server_start: Error setting up USR1 signal handler
nl: gdm_server_start: Fout bij het instellen van het USR1 signaal

en: gdm_signals_init: Error setting up HUP signal handler
nl: gdm_signals_init: Fout bij het instellen van het HUP signaal

en: gdm_signals_init: Error setting up INT signal handler
nl: gdm_signals_init: Fout bij het instellen van het INT signaal

en: gdm_signals_init: Error setting up TERM signal handler
nl: gdm_signals_init: Fout bij het instellen van het TERM signaal

en: gdm_slave_chooser: Can't fork gdmchooser process
nl: gdm_slave_chooser: Kan het gdmgroeter proces niet starten

en: gdm_slave_chooser: Can't init pipe to gdmchooser
nl: gdm_slave_chooser: Kan pipe niet inintaliseren naar gdmkiezer

en: gdm_slave_chooser: Error starting chooser on display %s
nl: gdm_slave_chooser: Fout bij starten van groeter op beeld %s

en: gdm_slave_exec_script: Can't fork script process!
nl: gdm_slave_exec_script: Kan script proces niet forken!

en: gdm_slave_exec_script: Failed starting: %s
nl: gdm_slave_exec_script: Fout bij starten: %s

en: gdm_slave_greeter: Can't fork gdmgreeter process
nl: gdm_slave_greeter: Kan het gdmbegroeter proces niet forken

en: gdm_slave_greeter: Can't init pipe to gdmgreeter
nl: gdm_slave_greeter: Kan pipe niet instellen naar gdmbegroeter

en: gdm_slave_greeter: Cannot start greeter trying default: %s
nl: gdm_slave_greeter: Fout bij starten van groeter. Ik probeer standaard: %s

en: gdm_slave_greeter: Error starting greeter on display %s
nl: gdm_slave_greeter: Fout bij het starten van de begroeter op beeld %s

en: gdm_slave_init: Error setting up ALRM signal handler
nl: gdm_slave_init: Fout bij het instellen van de ALRM signaalafhandeling

en: gdm_slave_init: Error setting up CHLD signal handler
nl: gdm_slave_init: Fout bij het instellen van het CHLD signaal

en: gdm_slave_init: Error setting up TERM/INT signal handler
nl: gdm_slave_init: Fout bij het instellen van het TERM/INT signaal

en: gdm_slave_session_start: Authentication completed. Whacking greeter
nl: gdm_slave_session_start: Identificatie voltooid. Groeter wordt vernietigd

en: gdm_slave_session_start: Could not become %s. Aborting.
nl: gdm_slave_session_start: Kan geen %s worden. Gestopt.

en: gdm_slave_session_start: Could not find/run session `%s'
nl: gdm_slave_session_start: Kan sessie `%s' niet starten/vinden

en: gdm_slave_session_start: Could not start session `%s'
nl: gdm_slave_session_start: Kan sessie `%s' niet starten

en: gdm_slave_session_start: Error forking user session
nl: gdm_slave_session_start: Fout bij het forken van de gebruikers sessie

en: gdm_slave_session_start: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
nl: gdm_slave_session_start: Het opstarten van het PreSession script geeft >0. Gestopt.

en: gdm_slave_session_start: User not allowed to log in
nl: gdm_slave_session_start: Gebruiker mag niet aanmelden

en: gdm_slave_session_start: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
nl: gdm_slave_session_start: Gebruiker heeft auth gepaseert maar getpwnam(%s) faalde!

en: gdm_slave_session_start: gnome-session not found for a failsafe gnome session, trying xterm
nl: gdm_slave_session_start: gnome-session niet gevonden voor een failsafe gnome sessie, ik probeer xterm

en: gdm_slave_wait_for_login: No login/Bad login
nl: gdm_slave_wait_for_login: Geen login/slechte login

en: gdm_slave_xioerror_handler: Fatal X error - Restarting %s
nl: gdm_slave_ioerror_handler: Fatale X fout - %s wordt opnieuw gestart

en: gdm_xdmcp_close: No XDMCP support
nl: gdm_xdmcp_close: Geen XDMCP ondersteuning

en: gdm_xdmcp_decode: Could not create XDMCP buffer!
nl: gdm_xdmcp_decode: Kan geen XDMCP buffer aanmaken!

en: gdm_xdmcp_decode: Could not read XDMCP header!
nl: gdm_xdmcp_decode: Kan de XDMCP header niet lezen!

en: gdm_xdmcp_decode: Incorrect XDMCP version!
nl: gdm_xdmcp_decode: Versie van XDMCP niet goed!

en: gdm_xdmcp_decode_packet: Unknown opcode from host %s
nl: gdm_xdmcp_decode_packet: Onbekende opcode van host %s

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Bad address
nl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Slecht adres

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not extract authlist from packet
nl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Kan geen authlijst uit pakket halen

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display address
nl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Kan het beeldadres niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display port number
nl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Kan de beeldpoort niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Error in checksum
nl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Fout bij controle

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Display Number
nl: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Kan het beeldnummer niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Session ID
nl: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Kan het sessie ID niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Got KEEPALIVE from banned host %s
nl: gdm_xdmcp_handle_keepalive: KEEPALIVE ontvangen van verboden host %s

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Class
nl: gdm_xdmcp_handle_manage: Kan beeldschermklasse niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Number
nl: gdm_xdmcp_handle_manage: Kan het beeldnummer niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Session ID
nl: gdm_xdmcp_handle_manage: Kan het sessie ID niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Got Manage from banned host %s
nl: gdm_xdmcp_handle_manage: "Manage" ontvangen van verboden host %s

en: gdm_xdmcp_handle_query: Could not extract authlist from packet
nl: gdm_xdmcp_query: Kan geen authlijst uit pakket halen

en: gdm_xdmcp_handle_query: Error in checksum
nl: gdm_xdmcp_handle_query: Fout bij controle

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Data
nl: gdm_xdmcp_handle_request: Kan de authenticatiedata niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Names
nl: gdm_xdmcp_handle_request: Kan de authenticatienamen niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authorization List
nl: gdm_xdmcp_handle_request: Kan de authorisatielijst niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Client Address
nl: gdm_xdmcp_handle_request: Kan het clientadres niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Connection Type
nl: gdm_xdmcp_handle_request: Kan het connectietype niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Display Number
nl: gdm_xdmcp_handle_request: Kan het beeldnummer niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Manufacturer ID
nl: gdm_xdmcp_handle_request: Kan het ID van de fabrikant niet lezen

en: gdm_xdmcp_handle_request: Failed checksum from %s
nl: gdm_xdmcp_handle_request: Fout bij controle van %s

en: gdm_xdmcp_handle_request: Got REQUEST from banned host %s
nl: gdm_xdmcp_handle_request: REQUEST ontvangen van verboden host %s

en: gdm_xdmcp_init: Could not bind to XDMCP socket!
nl: gdm_xdmcp_init: Kan niet binden aan de XDMCP socket!

en: gdm_xdmcp_init: Could not create socket!
nl: gdm_xdmcp_init: Kan geen socket aanmaken!

en: gdm_xdmcp_init: Could not get server hostname: %s!
nl: gdm_xdmcp_init: Kan de hostnaam van de server %s niet vinden!

en: gdm_xdmcp_init: No XDMCP support
nl: gdm_xdmcp_init: Geen XDMCP ondersteuning

en: gdm_xdmcp_run: No XDMCP support
nl: gdm_xdmcp_run: Geen XDMCP ondersteuning

en: gdmaskpass only runs as root
nl: gdmaskpass werkt alleen als root

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
nl: initgroups() mislukt voor %s. Gestopt.

en: main: Error setting up CHLD signal handler
nl: main: Fout bij het instellen van de CHLD signaalafhandeling

en: main: Error setting up HUP signal handler
nl: main: Fout bij het instellen van de HUP signaalafhandeling

en: main: Error setting up INT signal handler
nl: main: Fout bij het instellen van de INT signaalafhandeling

en: main: Error setting up TERM signal handler
nl: main: Fout bij het instellen van de TERM signaalafhandeling

en: system_setup
nl: systeem_instellingen

en: y = Yes or n = No? >
nl: y = Ja (yes) of n = Nee (no) ? >
