gdm - en to lv translation catalogue (638 entries)

en: 
    Could not delete session %s
       Error: %s
lv: 
    Nevarēju izdzēst sesiju %s
       Kļūda: %s

en: 
    Could not find a suitable name for the default session link
lv: 
    Nevarēju atrast piemērotu nosaukumu noklusētās sesijas saitei

en: 
    Could not link new default session
       Error: %s
lv: 
    Nevarēju savienot jauno noklusēto sesiju
       Kļūda: %s

en: 
    Could not remove session %s
       Error: %s
lv: 
    Nevarēju izņemt sesiju %s
       Kļūda: %s

en: 
    Could not unlink old default session
       Error: %s
lv: 
    Nevarēju atsaitēt veco noklusēto sesiju
       Kļūda: %s

en: 
    Could not write contents to session %s
       Error: %s
lv: 
    Nevarēju sesijā ierakstīt saturu %s
       Kļūda: %s

en: 
    Could not write session %s
       Error: %s
lv: 
    Nevarēju ierakstīt sesiju %s
       Kļūda: %s

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.  Please be sure the Caps Lock key is not enabled
lv: 
    Nepareizs lietotājvārds vai parole.  Burti jāraksta pareizajā lielumā.  Lūdzu pārliecinies, vai nav aktivizēts Caps Lock taustiņš

en: 
    The system administrator has disabled your account.
lv: 
    Sistēmas administrātors ir deaktivizējis jūsu kontu.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
lv: 
    Sistēmas administratoram nav atļauts ieiet no šī ekrāna

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
lv:   (Tu vari mainīt konsoles, nospiežot Ctrl-Alt plus funkcijas taustiņš kā Ctrl-Alt-F7, lai pārietu uz konsoli 7.  Xserveri parasti darbojas uz konsoles 7 un augstāk.)

en: %s language selected
lv: Izvēlēta %s valoda

en: %s session selected
lv: Izvēlēta %s sesija

en: %s: %s does not exist but must exist.
lv: %s: %s neeksistē, bet vajadzētu eksistēt.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
lv: %s: %s ir lielāks nekā sistēmadministratora noteiktais faila izmērs.

en: %s: %s is not a regular file.
lv: %s: %s nav regulārs fails.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
lv: %s: %s nepieder uid %d.

en: %s: %s is writable by group.
lv: %s: %s ir grupas-rakstāms.

en: %s: %s is writable by group/other.
lv: %s: %s ir grupas/citiem-rakstāms.

en: %s: %s is writable by other.
lv: %s: %s ir citiem-rakstāms.

en: %s: Can't open fifo!
lv: %s: Nevar atvērt fifo!

en: %s: Cannot find a free display number
lv: %s: Nevaru atrast brīvu displeja numuru

en: %s: Cannot get local addresses!
lv: %s: Nevarēju dabūt lokālo adresi!

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
lv: %s: Izvēlētājs nav atrasts vai gdm lietotājs to nevar palaist

en: %s: Could not bind socket
lv: %s: Nevarēja saslēgties ar ligzdu

en: %s: Could not get address from hostname!
lv: %s: Nevarēja dabūt adresi no resursdatora vārda!

en: %s: Could not get server hostname: %s!
lv: %s: Nevarēja dabūt servera resursdatora vārdu: %s!

en: %s: Could not make FIFO
lv: %s: Nevarēju izveidot FIFO

en: %s: Could not make new cookie file in %s
lv: %s: Nevarēja izveidot jaunu kukija failu iekš %s

en: %s: Could not make socket
lv: %s: Nevarēja izveidot ligzdu

en: %s: Could not open FIFO
lv: %s: Nevarēju atvērt FIFO

en: %s: Could not read address
lv: %s: Nevarēja nolasīt adresi

en: %s: Couldn't set groupid to %d
lv: %s: Nevarēju uzstādīt grupas id uz %d

en: %s: Couldn't set userid to %d
lv: %s: Nevarēju uzstādīt lietotāja id uz %d

en: %s: Directory %s does not exist.
lv: %s: Direktorijs %s neeksistē.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
lv: %s: Displejs %s ir aizņemts.  Mēģinu citu displeja numuru.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
lv: %s: Displja numurs %d jau ir lietošanā!  Es lietošu %d

en: %s: Empty server command for display %s
lv: %s: Tukša servera komanda displejam %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
lv: %s: Tukša servera komanda, lietoju standarta.

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
lv: %s: Kļūda uzstādot CHLD signāla noteicēju

en: %s: Error setting up HUP signal handler
lv: %s: Kļūda uzstādot HUP signāla noteicēju

en: %s: Error setting up INT signal handler
lv: %s: Kļūda uzstādot INT signāla noteicēju

en: %s: Error setting up TERM signal handler
lv: %s: Kļūda uzstādot TERM signāla noteicēju

en: %s: Error setting up USR1 signal handler
lv: %s: Kļūda uzstādot USR1 signāla noteicēju

en: %s: Error setting up USR2 signal handler
lv: %s: Kļūda uzstādot USR2 signāla noteicēju

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
lv: %s: Sveicinātājs nav atrasts vai gdm lietotājs to nevar palaist

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
lv: %s: Serveri pavairoja uid %d, bet šāds lietotājs neeksistē

en: %s: Xdmcp disabled and no local servers defined. Adding /usr/bin/X11/X on :%d to allow configuration!
lv: %s: Xdmcp deaktivizēts un lokālie serveri nav definēti. Pievienoju /usr/bin/X11/X uz :%d, lai atļautu konfigurāciju!

en: %s: initgroups() failed for %s
lv: %s: initgroups() neidevās priekš %s

en: (memory buffer
lv: (atmiņas buferis

en: (memory buffer)
lv: (atmiņas buferis)

en: A comma separated list of users to exclude from the face browser.
lv: Ar komatu attdalītu lietotāju saraksts, kurus neiekļaut seju pārlūkā.

en: A command line must start with a forward slash ('/')
lv: Komandrindai jāsākas ar progresīvo slīpsvītru ('/')

en: A descriptive server name must be supplied
lv: Jāievada arī aprakstošs servera nosaukums

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
lv: Grafiska aplikācija, ar kuru konfigurēt GNOME Displeja Pārvaldnieku (GDM)

en: A script to run when the X server keeps crashing and the failsafe X server is either empty or also didn't take.  This will run an X setup program defined below.
lv: Skripts, kuru palaist, kad X serveris avarē un avārijdrošais X serveris ir vai nu tukšs, vai arī nepalīdzēja.  Tas palaidīs zemākdefinēto X uzstādīšanas programmu.

en: A session name must be unique and not empty
lv: Sesijas nosaukumam ir jābūt unikālam nevis tukšumam

en: A-M|American English
lv: A-M|Amerikāņu Angļu

en: A-M|British English
lv: A-M|Britu Angļu

en: A-M|Catalan
lv: A-M|Katalīna

en: A-M|Chinese (simplified)
lv: A-M|Ķīniešu (vienkāršota)

en: A-M|Chinese (traditional)
lv: A-M|Ķīniešu (tradicionālā)

en: A-M|Croatian
lv: A-M|Horvātu

en: A-M|Czech
lv: A-M|Čehu

en: A-M|Danish
lv: A-M|Dāņu

en: A-M|Dutch
lv: A-M|Holandiešu

en: A-M|English
lv: A-M|Angļu

en: A-M|Finnish
lv: A-M|Somu

en: A-M|French
lv: A-M|Franču

en: A-M|Galician
lv: A-M|Gallu

en: A-M|German
lv: A-M|Vācu

en: A-M|Greek
lv: A-M|Grieķu

en: A-M|Hebrew
lv: A-M|Ebreju

en: A-M|Hungarian
lv: A-M|Ungāru

en: A-M|Icelandic
lv: A-M|Islandiešu

en: A-M|Italian
lv: A-M|Itāļu

en: A-M|Japanese
lv: A-M|Japāņu

en: A-M|Korean
lv: A-M|Korejiešu

en: A-M|Lithuanian
lv: A-M|Lietuviešu

en: ADDRESS
lv: ADRESE

en: Add server
lv: Pievienot serveri

en: Add session
lv: Pievienot sesiju

en: Allow as flexible server
lv: Atļaut kā elastīgo serveri

en: Allow group writable files and directories
lv: Atļaut grupas rakstāmus failus un direktorijas

en: Allow logging in as root (administrator) user from a remote host using GDM.  This is only relevant if you enable the XDMCP protocol.
lv: Atļaut ielogoties root (administratoram) lietotājam no attālinātiem datoriem, lietojot GDM.  Tas ir lietderīgi tikai tad, ja tu aktivizē XDMCP protokolu.

en: Allow logging in as root (administrator) user.
lv: Atļaut ieiet kā root (administrātora) lietotājam.

en: Allow logging in using the timed from a remote host using GDM.  This is only relevant if you enable the XDMCP protocol.  Note that this is insecure since remote hosts can gain access to this computer without the use of a password, so be careful.
lv: Atļaut laika ielogošanos no attālināta resursdatora, lietojot GDM.  Tas ir lietderīgi tikai tad, ja tu aktivizē XDMCP protokolu.  Atceries, ka tas ir nedroši, jo attālinātie daori var iegūt pieju šim datoram bez paroles lietošanas, tāpēc esi uzmanīgs.

en: Allow remote timed logins
lv: Atļaut attālinātos laika loginus

en: Allow root to login remotely with GDM
lv: Atļaut rootam attālināti ieiet ar GDM

en: Allow root to login with GDM
lv: Atļaut rootam ieiet ar GDM

en: Allow users to run the configurator from the system menu
lv: Ļauj lietotājiem palaist konfigurātoru no sistēmas izvēlnes

en: Allow world writable files and directories
lv: Atļaut pasaules rakstāmus failus un direktorijas

en: Always restart X servers
lv: Vienmēr pārstartēt X serverus

en: Always use 24 hour clock format
lv: Vienmēr lietot 24 stundu pulksteņa formatu

en: Always use the 24 hour format for the clock in the greeter, even if the norm for the current locale is 12 hour
lv: Lietot 24 stundu pulksteņa formatu pie sasveicināšanās pat tad, ja pašreizējajai lokālei normālais pulksteņa formāts ir 12 stundas

en: An X server binary to run if the standard one keeps crashing.  If this fails the script below will be run.
lv: X servera binārais, kuru palaist, ja standarta avarē.  Ja tas neizdodas, zemākesošais skripts tiks tiks palaists.

en: An error occured while loading the user interface
    element %s%s from file %s.
    CList type widget should have %d columns.
    Possibly the glade interface description was corrupted.
    %s cannot continue and will exit now.
    You should check your installation of %s or reinstall %s.
lv: Gadījās kļūda lādējot lietotāja saskarnes
    elementu %s%s no faila %s.
    CList tipa vidžetam vajag saturēt %d kolonas.
    Iespējams, ka glade saskarnes apraksts tika sagrozīts.
    %s nevar turpināt un tūlīt izbeigsies.
    Tev vajadzētu pārbaudīt %s instalāciju vai arī pārinstalēt %s.

en: An error occured while loading the user interface
    element %s%s from file %s.
    Possibly the glade interface description was corrupted.
    %s cannot continue and will exit now.
    You should check your installation of %s or reinstall %s.
lv: Gadījās kļūda lādējot lietotāja saskarnes
    elementu %s%s no faila %s.
    Iespējams, ka glade saskarnes apraksts tika sagrozīts.
    %s nevar turpināt un tūlīt izbeigsies.
    Tev vajadzētu pārbaudīt %s instalāciju vai arī pārinstalēt %s.

en: An error occured while loading the user interface
    from file %s.
    Possibly the glade interface description was not found.
    %s cannot continue and will exit now.
    You should check your installation of %s or reinstall %s.
lv: Gadījās kļūda lādējot lietotāja saskarni
    no faila %s.
    Iespējams, ka glade saskarnes apraksts netika atrasts.
    %s nevar turpināt un tūlīt izbeigsies.
    Tev vajadzētu pārbaudīt %s instalāciju vai arī pārinstalēt %s.

en: Appearance
lv: Izskats

en: Apply
lv: Pielietot

en: Apply the current changes
lv: Pielietot pašreizējās izmaiņas

en: Are you sure you want to reboot the machine?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies pārstartēt datoru?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies izslēgt datoru?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies atslēgt datoru?

en: Are you sure you wish to restart GDM
    now and lose any unsaved data?
lv: Vai esi pārliecināts, ka tagad vēlies
    pārstartēt GDM un pazaudēt nesaglabātos datus?

en: Authenticate before running --command
lv: Autentificēt pirms palaiž --command

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neveiksmīga

en: Authentication failure!
lv: Autentifikācijas neveiksme!

en: Authorization Details
lv: Autorizācijas Detaļas

en: Automatic login
lv: Automātiska ielogošanās

en: Automatic login:
lv: Automātiska ielogošanās:

en: Available Sessions
lv: Pieejamās sesijas

en: Background
lv: Fons

en: Background color:
lv: Fona krāsa:

en: Background image:
lv: Fona attēls:

en: Background program
lv: Fona programma

en: Background program:
lv: Fona programma:

en: Background type:
lv: Fona tips:

en: Basic
lv: Pamats

en: Broadcast query
lv: Pārraidāmais pieprasījums

en: Browse
lv: Lūkoties

en: COMMAND
lv: KOMANDA

en: Can't disable xscreensaver display hacks
lv: Nevar deaktivizēt xscreensaver displeja hakojumus

en: Can't lock screen
lv: Nevar noslēgt ekrānu

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
lv: Nevaru atvērt NoklusētoAttēlu: %s. Atslēdzu seju pārlūku!

en: Can't open default host icon: %s
lv: Nevarēju atvērt noklusēto resursdatora ikonu: %s

en: Can't open icon file: %s. Suspending iconify feature!
lv: Nevaru atvērt ikonas failu: %s. Atslēdzu ikonificēšanas iespēju!

en: Can't set PAM_RHOST=%s
lv: Nevar iestatīt PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_RUSER=%s
lv: Nevar iestatīt PAM_RUSER=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
lv: Nevar iestatīt PAM_TTY=%s

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
lv: Nevar komunicēties ar gdm, iespējams, ka tev ir palaista veca versija.

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
lv: Nevarēju atrast "xterm", lai palaistu avārijdrošo sesiju.

en: Cannot find the gdmconfigurator widget in
    the glade interface description file
    Please check your installation.
lv: Nevaru atrast gdmconfigurator vidžetu glade
    saskarnes apraksta failā
    Lūdzu pārbaudi savu instalāciju.

en: Cannot find the glade interface description
    file, cannot run gdmchooser.
    Please check your installation and the
    location of the gdmchooser.glade file.
lv: Nevar atrast glade saskarnes apraksta failu,
    nevar palaist gdmchooser.
    Lūdzu pārbaudi savu instalāciju un
    gdmchooser.glade faila atrašanās vietu.

en: Cannot find the glade interface description
    file, cannot run gdmconfig.
    Please check your installation and the
    location of the gdmconfig.glade file.
lv: Nevar atrast glade saskarnes apraksta failu,
    nevar palaist gdmconfig.
    Lūdzu pārbaudi savu instalāciju un
    gdmconfig.glade faila atrašanās vietu.

en: Cannot setup pam handle with null login and/or display
lv: Nevar uzstādīt pam noteicēju ar nulles loginu un/vai displeju

en: Cannot start the chooser program,
    you will not be able to log in.
    Please contact the system administrator.
lv: Nevar palaist izvēlētāja programmu,
    tu nevarēsi ielogoties.
    Lūdzu sazinies ar sistēmadministrātoru.

en: Cannot start the greeter program,
    you will not be able to log in.
    This display will be disabled.
    Try logging in by other means and
    editing the configuration file
lv: Nevar palaist sveicinātāja programmu,
    tu nevarēsi ielogoties iekšā.
    Šis displejs tiks deaktivizēts.
    Jebkurā gadījumā mēģini ielogoties
    un rediģēt konfigurācijas failu

en: Cannot start the session, most likely the
    session does not exist.  Please select from
    the list of available sessions in the login
    dialog window.
lv: Nevar palaist sesiju, visdrīzāk šāda sesija
    neeksistē. Lūdzu izvēlies kādu no ieejas
    pieteikumloga saraksta.

en: Cannot start your shell.  It could be that the
    system administrator has disabled your login.
    It could also indicate an error with your account.
lv: Nevar palaist tavu čaulu.  Varētu būt, ka
    sistēmadministrātors ir deaktivizējis tavu ielogošanos.
    Tas varētu norādīt arī uz kļūdu tavā kontā.

en: Choose a host to connect to from the selection below.
lv: Izvēlies resursdatoru, kuram pieslēgties, no zemākesošās izvēles.

en: Choose an icon
lv: Izvēlies ikonu

en: Choose server
lv: Izvēlēties serveri

en: Choose the X server to start
lv: Izvēlies sāknējamo X serveri

en: Choose the directory to search for faces
lv: Izvēlies direktoriju, kurā meklēt sejas

en: Chooser
lv: Izvēlētājs

en: Chooser command:
lv: Izvēlētāja komanda:

en: Client address to return in response to xdm
lv: Klienta adrese, kuru atgriezt atbildei uz xdm

en: Color
lv: Krāsa

en: Comma separated list of hostnames to list in the chooser (in addition to the broadcast above)
lv: Ar komatu attdalīts resursdatoru saraksts izvēlētājā (papildus apraidei augstāk)

en: Command
lv: Komanda

en: Command line:
lv: Komandrinda:

en: Configurator command:
lv: Konfigurātora komanda:

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
lv: Konfigurēt GDM (šo ieejas pieteikumu pārvaldnieku). Tam būs nepieciešama root parole.

en: Configure the GNOME Display Manager.
    Please submit any bugs or feature requests at http://bugzilla.gnome.org under the `gdm' product.
lv: Konfigurē GNOME Displeja Pārvaldnieku.
    Lūdzu sūti jebkādus kļūdu vai iespēju pieprasījumus iekš http://bugzilla.gnome.org zem `gdm' produkta.

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Connection Settings
lv: Savienojuma Uzstādījumi

en: Connection type to return in response to xdm
lv: Savienojuma tips, kuru atgriezt atbildei uz xdm

en: Could not execute the configuration
    program.  Make sure it's path is set
    correctly in the configuration file.
lv: Nevarēja palaist konfigurācijas
    programmu. Pārliecinies, ka tās ceļš
    ir uzstādīts pareizi konfigurācijas failā.

en: Could not execute the configuration
    program.  Make sure it's path is set
    correctly in the configuration file.
    I will attempt to start it from the
    default location.
lv: Nevarēja palaist konfigurācijas
    programmu. Pārliecinies, ka tās ceļš
    ir uzstādīts pareizi konfigurācijas failā.
    Es mēģināšu to sāknēt no noklusētās
    atrašanās vietas.

en: Could not find a free display number
lv: Nevarēju atrast brīvu displeja numuru

en: Could not find the GNOME installation,
    will try running the "Failsafe xterm"
    session.
lv: Nevarēju atrast GNOME instalāciju,
    mēģināšu palaist "Avārijdrošo xterm"
    sesiju.

en: Could not fork a new process!
    
    You likely won't be able to log in either.
lv: Nevarēja sazarot jauno procesu!
    
    Tu laikam arī nevarēsi ielogoties.

en: Could not set signal mask!
lv: Nevarēja uzstādīt signāla masku!

en: Couldn't authenticate user
lv: Nevarēju autentificēt lietotāju

en: Couldn't open session for %s
lv: Nevar atvērt sesiju priekš %s

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
lv: Nevar uzstādīt acct. mgmt priekš %s

en: Couldn't set credentials for %s
lv: Nevarēja uzstādīt akreditāciju priekš %s

en: Create new session
lv: Izveidot jaunu sesiju

en: Custom command line:
lv: Pašizvēlēta komandrinda:

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Debugging output
lv: Atkļūdošanas izvade

en: Default
lv: Noklusētais

en: Default $PATH:
lv: Noklusētais $PATH:

en: Default GNOME session file:
lv: Noklusētais GNOME sesijas fails:

en: Default face image:
lv: Noklusētais sejas attēls:

en: Default font:
lv: Noklusētais fonts:

en: Default host image:
lv: Noklusētais resursdatora attēls:

en: Default locale:
lv: Noklusētā lokāle:

en: Delete server
lv: Dzēst serveri

en: Denied XDMCP query from host %s
lv: Liegts XDMCP pieprasījums no resursdatora %s

en: Determines whether GDM should kill X clients started by the init scripts when the user logs in.
lv: Nosaka to, vai GDM vajadzētu nokaut X klientus, kurus startējuši init skripti, kad lietotājs ielogojas.

en: Directories
lv: Direktoriji

en: Directory for host images:
lv: Resursdatoru attēlu direktorijs:

en: Disconnect
lv: Atslēgties

en: Display %s is busy, there is another X server already running
lv: Displejs %s ir aizņemts, tur jau ir palaists cits X serveris

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
lv: Displeju '%s' nevar atvērt Xnest

en: Display initialization directory:
lv: Displeja inicializācijas direktorijs:

en: Displays per host:
lv: Displeji resursdatoram:

en: Do not lock current screen
lv: Nenoslēgt pašreizējo ekrānu

en: Do note allow the user to drag the login window around
lv: Neļaut lietotājam pārvietot ieejas pieteikumlogu

en: Doubleclick here to un-iconify the login window, so that you may log in.
lv: Dubultklikšķis šeit, lai atikonificētu ieejas pieteikumlogu tā, lai tu varētu ielogoties.

en: Edit server
lv: Rediģēt serveri

en: Enable XDMCP
lv: Aktivizēt XDMCP

en: Enable XDMCP, a protocol to allow others to log in remotely
lv: Aktivizēt XDMCP protokolu, kurš atļauj citiem ieiet attālināti

en: Enable debugging output
lv: Aktivizēt atkļūdošanas izvadi

en: Enable debugging output to be printed into the syslog.  Useful for tracking down problems.  But not so useful for normal usage as it can fill up your logs very quickly.
lv: Aktivizēt atkļūdošanas izvades attēlošanu syslog.  Noderīgi, lai atklātu problēmas.  Bet ne tik noderīgi normālai lietošanai, jo tas var ātri piepildīt tavus žurnālfailus.

en: Enter a name for the new session
lv: Ievadi jaunās sesijas nosaukumu

en: Enter the root password
    to run the configuration.
lv: Ievadi root paroli,
    lai palaistu konfigurāciju.

en: Environment
lv: Vide

en: Error reading session script!
lv: Kļūda lasot sesijas skriptu!

en: Error reading this session script
lv: Kļūda lasot šīs sesijas skriptu

en: Exclude these users:
lv: Izņemot šos lietotājus:

en: Executables
lv: Palaižamie

en: Exit the application
lv: Iziet no aplikācijas

en: Expert
lv: Eksperta

en: Extra arguments
lv: Papildus argumenti

en: Extra arguments:
lv: Papildus argumenti:

en: Extras
lv: Ekstras

en: Face browser
lv: Seju pārlūks

en: Failed to restart self
lv: Nevarēju sevi pārstartēt

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
lv: Neizdevās palaist X serveri pāris reizes īsā laika periodā; deaktivizēju displeju %s

en: Failed to start the display server several times in a short time period; disabling display %s
lv: Nevarēju palaist displeja serveri vairākas reizes īsā laika periodā; deaktivizēju displeju %s

en: Failsafe
lv: Avārijdrošs

en: Failsafe Gnome
lv: Avārijdrošā Gnome

en: Failsafe X server:
lv: Avārijdrošais X-serveris:

en: Failsafe xterm
lv: Avārijdrošais xterm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
lv: Fails %s nevar tikt atvērts lasīšanai
    Kļūda: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
lv: Fails %s nevar tikt atvērts rakstīšanai
    Kļūda: %s

en: Finger
lv: Pirksts

en: Flexible
lv: Elastīgais

en: Flexible server request denied: Not authenticated
lv: Elastīgā servera pieprasījums liegts: Nav autentifikācijas

en: GDM Configuration Utility
lv: GDM Konfigurācijas Rīks

en: GDM Configurator
lv: GDM Konfigurātors

en: GDM Host Chooser
lv: GDM Resursdatoru Izvēlētājs

en: GDM Login
lv: GDM Ieeja

en: GDM is not running.
    Please ask your system administrator to start it.
lv: GDM nav palaists.
    Palūdz savam sistēmadministrātoram to palaist.

en: GDM runs as this group:
lv: GDM darbojas kā šī grupa:

en: GDM runs as this user:
lv: GDM darbojas kā lietotājs:

en: GNOME Desktop Manager
lv: GNOME Darbvirsmas Pārvaldnieks

en: GNOME Display Manager Configurator
lv: GNOME Displeja Pārvaldnieka Konfigurātors

en: Gdm restarting ...
lv: Gdm pārstartējas ...

en: General Appearance
lv: Izskats Kopumā

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
lv: Glade fails ir izmainījies! Pārbaudi, vai īstais fails ir instalēts!
    fails:%s vidžets: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
lv: Glade fails ir izmainījies! Pārbaudi, vai īstais fails ir instalēts!
    fails: %s vidžets: %s gaidīja clist kolonas: %d

en: Global faces directory:
lv: Galvenais seju direktorijs:

en: Gnome Chooser
lv: Gnome Izvēlētājs

en: Gnome Failsafe
lv: Gnome Avārijdrošs

en: Greeter Look and Feel
lv: Sveicinātāja Izskats un Daba

en: Greeter command:
lv: Sveiciena komanda:

en: Group writable
lv: Grupas rakstāmi

en: Gtk+ RC file:
lv: Gtk+ RC fails:

en: Halt command:
lv: Izslēgšanas komanda:

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hosts
lv: Resursdatori

en: Hosts to list:
lv: Resursdatoru sarindošana:

en: How to use this application
lv: Kā lietot šo aplikāciju

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
lv: Es nevaru palaist X serveri (tavu grafisko saskarni).  Iespējams, ka tas nav pareizi uzstādīts.  Vai tu vēlies apskatīt X servera izvadi, lai diagnosticētu problēmu?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
lv: Nevaru palaist X serveri (tavu grafisko saskarni).  Visdrīzāk tā nav pareizi uzstādīta.  Tev vajadzētu ielogoties konsolē un vēlreiz palaist X konfigurācijas programmu.  Tad pārstartē GDM.

en: I could not start the regular X
    server (your graphical environment)
    and so this is a failsafe X server.
    You should log in and properly
    configure the X server.
lv: Nevarēju palaist parasto X serveri
    (tavu grafisko vidi), tāpēc
    šis ir avārijdoršais X serveris.
    Tev vajadzētu ieiet un pienācīgi
    nokonfigurēt X serveri.

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
lv: Es tagad deaktivizēšu šo X serveri.  Pārstartē GDM, kad tas būs pienācīgi nokonfigurēts.

en: I will now try to restart the X server again.
lv: Es tagad mēģināšu vēlreiz pārstartēt X serveri.

en: Iconify the login window
lv: Minimizēt ieejas pieteikumlogu

en: Image
lv: Attēls

en: Indirect XDMCP is not enabled,
    please ask your system administrator to enable it
    in the GDM configurator program.
lv: Netiešais XDMCP nav aktivizēts,
    palūdz savam sistēmadministrātoram aktivizēt to
    GDM konfigurācijas programmā.

en: Information
lv: Informācija

en: Instead of reinitializing running servers when a user logs out.  Always kill and then start the server again.
lv: Tā vietā, lai pārinicializētu palaistos serverus, kad lietotājs iziet. Vienmēr nokaut un tad sāknēt serveri vēlreiz.

en: Interval in minutes in which to ping the server.  If the server doesn't respond in this many minutes (that is before the next time we ping it) the display will be terminated.
lv: Intervāls minūtēs, kurā pingot serveri. Ja serveris neatbild šitik daudz minūtes (tas ir, pirms nākamoreiz mēs to pingojam) displejs izbeigsies.

en: Invalid server command '%s'
lv: Nepareiza servera komanda '%s'

en: Kill 'init' clients
lv: Nokaut 'init' klientus

en: Language
lv: Valoda

en: Last
lv: Pēdējā

en: Limits
lv: Ierobežojumi

en: Listen on UDP port:
lv: Klausīties uz UDP porta:

en: Locale file:
lv: Lokāles fails:

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Lock position
lv: Slēgtā pozīcija

en: Log in as another user inside a nested window
lv: Ielogoties kā cits lietotājs ligzdveida logā

en: Log in as another user without loging out
lv: Pieteikties kā citam lietotājam neizejot ārā

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
lv: Ieiet lietojot valodu, kuru tu lietoji pagājušoreiz, kad pieteicies ieiet

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
lv: Ieiet lietojot to sesiju, kuru lietoji pēdējoreiz, kad pieteicāties

en: Logging directory:
lv: Iegrāmatošanas direktorijs:

en: Login a user automatically after a specified number of seconds
lv: Ielogot iekšā lietotāju pēc noteikta sekunžu skaita

en: Login a user automatically on first bootup
lv: Ielogot lietotāju iekšā automātiski pie pirmās ielādes

en: Login appearance
lv: Pieteikuma izskats

en: Login behaviour
lv: Ielogošanās uzvedība

en: Login sessions
lv: Ieejas pieteikumsesijas

en: Make this the default server
lv: Pataisīt šo par noklusēto serveri

en: Manually set position
lv: Pašrocīgi iestatīt pozīciju

en: Max pending indirect requests:
lv: Max neizlemtie netiešie pieprasījumi:

en: Maximum displays per single host.  You can use this to prevent attacks by hogging all the possible displays.  Does not apply to local connections.
lv: Maksimums displeju uz viena resursdatora.  Tu vari lietot šo, lai izvairītos no uzbrukumiem, kuri sagrābj visus iespējamos displejus.  Neattiecas uz lokālajiem pieslēgumiem.

en: Maximum face height:
lv: Maksimālais sejas augstums:

en: Maximum face width:
lv: Maksimālais sejas platums:

en: Maximum indirect wait time:
lv: Maksimālais netiešās gaidīšanas laiks:

en: Maximum number of flexible servers:
lv: Maksimālais elastīgo serveru skaits:

en: Maximum pending requests:
lv: Maksimums neizlemto pieprasījumu:

en: Maximum remote sessions:
lv: Maksimums attālinmāto sesiju:

en: Maximum session file length:
lv: Maksimālais sesijas faila garums:

en: Maximum user file length:
lv: Maksimālais lietotāja faila garums:

en: Maximum wait time:
lv: Maksimālais gaidīšanas laiks:

en: Minimised Icon:
lv: Minimizētā Ikona:

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Most recently queried hosts
lv: Visvairākpieprasītie resursdatori

en: N-Z|Brazilian Portuguese
lv: N-Z|Brazīļu Portugāļu

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
lv: N-Z|Norvēģu (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
lv: N-Z|Norvēģu (nynorsk)

en: N-Z|Polish
lv: N-Z|Poļu

en: N-Z|Portuguese
lv: N-Z|Portugāļu

en: N-Z|Romanian
lv: N-Z|Rumāņu

en: N-Z|Russian
lv: N-Z|Krievu

en: N-Z|Slovak
lv: N-Z|Slovāku

en: N-Z|Slovenian
lv: N-Z|Slovēņu

en: N-Z|Spanish
lv: N-Z|Spāņu

en: N-Z|Swedish
lv: N-Z|Zviedru

en: N-Z|Turkish
lv: N-Z|Turku

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: New login
lv: Jauna pieteikšanās

en: New login in a nested window
lv: Jauna ielogošanās ligzdveida logā

en: No
lv: Nē

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
lv: Binārajā nav XDMCP atbalsta.  Lai aktivizētu XDMCP atbalstu, tev jāpārkompilē GDM ar XDMCP bibliotēkām.

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
lv: Nav atrasta noklusētās sesijas saite. Lietoju Avārijdrošo Gnome.

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
lv: Neviena saskarne nevar tikt ielādēta, SLIKTI! (fails: %s)

en: No picture selected.
lv: Nav izvēlēta neviena bilde.

en: No servers were defined in the
    configuration file and xdmcp was
    disabled.  This can only be a
    configuration error.  So I have started
    a single server for you.  You should
    log in and fix the configuration.
    Note that automatic and timed logins
    are disabled now.
lv: windowNeviens serveris netika nodefinēts
    konfigurācijas failā un xdmcp
    tika deaktivizēts. Tā var būt
    tikai konfigurācijas kļūda.
    Tāpēc es palaidu tev vienu serveri.
    Tev vajadzētu ieiet un salabot
    konfigurāciju. Paturi prātā, ka
    automātiskā un aizturētā ielogošanās
    tagad ir deaktivizēta.

en: No serving hosts were found.
lv: Neviens servera resursdators netika atrasts.

en: No.
lv: Nē.

en: None
lv: Nekas

en: On remote login screens only set color to reduce network traffic
lv: Uz attālinātiem pieteikumekrāniem uzstādi tikai krāsu, lai samazinātu tīkla trafiku

en: Only accept user owned files and directories
lv: Akceptēt tikai lietotājam piederošus failus un direktorijus

en: Only color on remote displays
lv: Tikais krāsu uz attālinātiem displejiem

en: Only root wants to run gdm
lv: Tikai root var gribēt palaist gdm

en: Open a session to the selected host
lv: Atvērt sesiju uz izvēlētā resursdatora

en: Options
lv: Opcijas

en: Other
lv: Cits

en: Other|POSIX/C English
lv: Cita|POSIX/C Angļu

en: PID file:
lv: PID fails:

en: POST session scripts directory:
lv: PĒC sesijas skriptu direktorijs:

en: PRE session scripts directory:
lv: PIRMS sesijas skriptu direktorijs:

en: Paranoia
lv: Paronoja

en: Password:
lv: Parole:

en: Paths
lv: Ceļi

en: Permissions:
lv: Atļaujas:

en: Pick a Font
lv: Izvēlies Fontu

en: Pick a color
lv: Izvēlies krāsu

en: Ping interval (minutes):
lv: Ping intervāls (minūtes):

en: Ping to %s failed, whacking display!
lv: Pings uz %s neizdevās, iebelžam displejam!

en: Please enter your username
lv: Lūdzu ievadi savu lietotājvārdu

en: Please insert 25 cents to log in.
lv: Ievietojiet 25 santīmus, lai ieietu.

en: Please wait: scanning local network for XDMCP-enabled hosts...
lv: Lūdzu uzgaidiet: skanēju lokālo tīklu prēc XDMCP-aktivizētiem resursdatoriem...

en: Position
lv: Pozīcija

en: Probe the network
lv: Zondēt tīklu

en: Quit
lv: Iziet

en: Quiver on failure
lv: Nodrebēt pie neveiksmes

en: Reboot
lv: Pārstartēt

en: Reboot command:
lv: Pārstartēšanas komanda:

en: Reboot your computer
lv: Pārstartē savu datoru

en: Reboot...
lv: Pārstartēt...

en: Refresh
lv: Atjaunināt

en: Remember this setting
lv: Atcerēties šo sesiju

en: Remove session
lv: Izņemt sesiju

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
lv: Pieprasīto serveri %s nav atļauts lietot elasīgajiem serveriem, lietoju standarta serveri.

en: Rescan
lv: Pārskanēt

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Restart after logout
lv: Pārstartēt pēc iziešanas

en: Restart now
lv: Pārstartēt tagad

en: Retry delay:
lv: Atkārtojuma aizture:

en: Revert settings
lv: Atgriezt uzstādījumus

en: Revert to Factory Settings
lv: Atgriezties pie Izstrādātāju Uzstādījumiem

en: Revert to settings in the configuration file
lv: Atgriezties pie uzstādījumie konfigurācijas failā

en: Revert to settings that were shipped with your system
lv: Atgriezties pie uzstādījumiem, kuri nāca kopā ar tavu sistēmu

en: Root $PATH:
lv: Saknes $PATH:

en: Root login disallowed on display '%s'
lv: Root ielogošanās aizliegta uz displeja '%s'

en: Running %s for %s on %s
lv: Palaižu %s priekš %s uz %s

en: SOCKET
lv: LIGZDA

en: Scale background image to fit
lv: Mērogot fona attēlu pa visu ekrānu

en: Scale background image to fit the entire screen. If this is not set then the image will be tiled on the background.
lv: Mērogot fona attēlu tā, lai tas iederētos visā ekrānā. Ja šis nav uzstādīts, būs šī attēla dakstiņklājums.

en: Scan every 'x' seconds:
lv: Skanēt katras 'x' sekundes:

en: Script to run when X is crashing:
lv: Skripts, kuru palaist, kad X avarē:

en: Seconds before login:
lv: Sekundes pirms ieešanas:

en: Security
lv: Drošība

en: Select GNOME session
lv: Izvēlies GNOME sesiju

en: Select a GTK+ theme file (gtkrc)
lv: Izvēlies GTK+ tēmas failu (gtkrc)

en: Select a directory to be used for system-wide session scripts
lv: Izvēlies direktoriju, kuru lietot sistēmas mēroga sesijas skriptiem

en: Select a file containing Locale information
lv: Izvēlies Lokāļu informācijas saturošo failu

en: Select a logo to be displayed during login
lv: Izvēlies logo, kuru parādīt ielogošanās laikā

en: Select a photo
lv: Izvēlies foto

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
lv: Izvēlies fotogrāfiju, kuru parādīt seju pārlūkā:

en: Select an image for users with no 'face'
lv: Izvēlies attēlu lietotājam 'bez sejas'

en: Select how relaxed permissions are
lv: Izvēlies to, cik liberālas ir atļaujas

en: Selected session name:
lv: Izvēlies sesijas nosaukumu:

en: Send a query to the local network and list all servers that respond
lv: Sūtīt pieprasījumu pa lokālo tīklu un sarindot visus serverus, kuri atbildēja

en: Send the specified protocol command to gdm
lv: Sūtīt gdm specifisku protokola komandu

en: Server
lv: Serveris

en: Server name '%s' not found, using standard server
lv: Servera vārds '%s' nav atrasts, lietoju standarta serveri

en: Servers
lv: Serveri

en: Session
lv: Sesija

en: Session configuration
lv: Sesijas konfigurēšana

en: Session directory:
lv: Sesijas direktorijs:

en: Set as default
lv: Uzstādīt kā noklusēto

en: Set the initial position of the login window to the values below
lv: Ar zemākesošajiem skaitļiem iestati ieejas pieteikumloga sākotnējo pozīciju

en: Setup my GDM Face
lv: Uzstādīt manu GDM Seju

en: Setup the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
lv: Uzstādi bildi, kura tiks parādīta GDM (ieejas pieteikumu pārvaldnieka) seju pārlūkā

en: Should GDM print authentication errors in the greeter
lv: Vai GDM būtu jāparāda autentifikācijas kļūdas sveicinātājā

en: Show a browser of user face images. The users can put their picture in ~/.gnome/photo
lv: Parādīt lietotāju seju attēlu pārlūku. Lietotāji var ielikt savu bildi iekš ~/.gnome/photo

en: Show choosable user images (enable face browser)
lv: Parādīt lietotāju attēlu izvēli (aktivizēt seju pārlūku)

en: Show the "System" menu.  This has the shutdown, reboot and configuration items
lv: Parādīt "Sistēma" izvēlni.  Tai ir izslēgšanas, pārstartēšanas un konfigurācijas izvēles

en: Show the 'system' menu, (for reboot, shutdown etc.)
lv: Parādīt 'sistēmas' izvēlni (priekš pārstartēšanas, izslēgšanas utt).

en: Show the Gnome Chooser session, if a session named 'Gnome' is present
lv: Parādīt GnomeIzvēlētāja sesiju, ja sesija ar nosaukumu 'Gnome' ir klātesoša

en: Show the Gnome failsafe session
lv: Parādīt Gnome avārijdrošo sesiju

en: Show the Xterm failsafe session
lv: Parādīt Xterm avārijdrošo sesiju

en: Show the title bar on the login window.  If this is off the user won't be able to move nor iconify the login window
lv: Parādīt virsraksta joslu virs ieejas loga.  Ja tā ir izslēgta, lietotājs nevarēs pārvietot vai ikonificēt ieejas pieteikumlogu

en: Show title bar on login window
lv: Parādīt virsrakstjoslu virs ieejas pieteikumloga

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
lv: Atslēgt datoru tā, lai tu vēlāk to varētu izslēgt.

en: Shut down...
lv: Izslēgt...

en: Socket for xdm communication
lv: Ligzda xdm komunikācijai

en: Standard X server:
lv: Standarta X serveris:

en: Standard server
lv: Standarta serveris

en: Static Servers (servers to always run)
lv: Statiskie Serveri (serveri, kurus vienmēr palaist)

en: Suspend command:
lv: Atslēgšanas komanda:

en: Suspend your computer
lv: Atslēgt tavu datoru

en: Suspend...
lv: Atslēgt...

en: System
lv: Sistēma

en: TYPE
lv: Tips

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
lv: X serveris nobruka. Iespējams, tas nav pienācīgi nokonfigurēts.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
lv: X serveris nav pieejams, visdrīzāk, ka gdm ir slikti nokonfigurēts.

en: The Xnest server.  This is a server that can run inside another server, used for the flexible nested login.
lv: Xnest serveris.  Šis ir serveris, kurš var darboties iekš cita servera, lietots priekš elastīgās ligzdveida ielogošanās.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
lv: Pieļautais elastīgo X serveru limits ir sasniegts.

en: The applied settings cannot take effect until gdm
    is restarted or your computer is rebooted.
    You can restart GDM when all sessions are
    closed (when all users log out) or you can
    restart GDM now (which will kill all current
    sessions)
lv: Pielietotās izmaiņas nevar akivizēties, ja vien
    gdm tiek restartēts vai tavs dators pārlādēts.
    Tu vari pārstartēt GDM, kad visas sesijas ir aizvērtas
    (kad visi lietotāji izlogojas) vai arī tu vari
    pārstartēt GDM tagad (kas nokaus visas pašreizējās
    sesijas)

en: The background should be a color
lv: Fonam jābūt krāsai

en: The background should be an image
lv: Fonam jābūt attēlam

en: The background should be the standard background
lv: Fonam jābūt standarta attēlam

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
lv: Izvēlētāja versija (%s) neatbilst dēmona versijai (%s).
    Iespējams, ka tu tikko atjaunināji  gdm.
    Lūdzu pārstartē gdm dēmonu vai pārlādē datoru.

en: The color to use on the background
lv: Krāsa, kuru lietot fonam

en: The configuration file contains an invalid command
    line for the login dialog, and thus I ran the
    default command.  Please fix your configuration.
lv: Konfigurācijas fails satur nepareizu komandrindu
    priekš pieteikumdialoga, tāpēc es palaidu noklusēto
    komandu.  Lūdzu salabo savu konfigurāciju.

en: The configuration file: %s
    does not exist! Using default values.
lv: Konfigurācijas fails: %s
    neeksistē! Lietoju noklusētās vērtības.

en: The configuration was not found.  GDM is using
    defaults to run this session.  You should log in
    and create a configuration file with the GDM
    configuration program.
lv: Konfigurācija nav atrasta.  GDM lieto
    noklusējumus, lai palaistu šo sesiju.  Tav
    vajadzētu ielogoties un izveidot konfigurāciju
    ar GDM konfigurācijas programmu.

en: The exact script details of a session
    will appear here when you select
    one from the list on the left.
lv: Precīzas sesijas skripta detaļas
    parādīsies šeit, kad tu izvēlēsies
    vienu no saraksta pa kreisi.

en: The face browser is not configured,
    please ask your system administrator to enable it
    in the GDM configurator program.
lv: Sejas pārlūks nav konfigurēts,
    palūdz savams sistēmas administrātoram to aktivizēt
    GDM konfigurācijas programmā.

en: The font to use on the welcome message
lv: Fonts, kuru lietot sagaidīšanas paziņojumā

en: The glade interface description file
    appears to be corrupted.
    Please check your installation.
lv: Izskatās, ka glade saskarnes apraksta
    fails ir mainījies.
    Lūdzu pārbaudi savu instalāciju.

en: The glade ui description file doesn't seem to contain the
    widget "%s".  Unfortunately I cannot continue.
    Please check your installation.
lv: Neizskatās, ka glade ls apraksta fails saturētu vidžetu
    "%s".  Diemžēl es nevaru turpināt.
    Lūdzu pārbaudi savuinstalāciju.

en: The greeter settings will take effect the next time
    it is displayed.  The rest of the settings will not
    take effect until gdm is restarted or the computer is
    rebooted
lv: Sveicinātāja izmaiņas aktivizēsies ar nākamo reizi,
    kad tas tiks parādīts.  Pārējie uzstādījumi
    neaktivizēsies, ja vien netiks pārstartēts gdm vai
    pārlādēts dators

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
lv: Sveicinātāja versija (%s) neatbilst dēmona versijai (%s).
    Iespējams, ka tu tikko atjaunināji  gdm.
    Lūdzu pārstartē gdm dēmonu vai pārlādē datoru.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
lv: Sveicinātāja versija (%s) neatbilst dēmona versijai.
    Iespējams, ka tu tikko atjaunināji  gdm.
    Lūdzu pārstartē gdm dēmonu vai pārlādē datoru.

en: The main area of this application shows the hosts on the local
    network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login
    remotely to other machines as if they were logged on using the
    console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking 'rescan'.
    When you have selected a host click "Connect" to open a session
    to that machine.
lv: Galvenā šīs aplikācijas daļa parāda lokālā tīkla resursdatorus,
    kuriem ir aktivizēts "XDMCP". Tas ļauj lietotājiem ielogoties
    attālināti citos datoros līdzīgi, ja viņi ielogotos, izmantojot
    konsoli.
    
    Tu vari pārskanēt tīklu priekš jauniem resursdatoriem, klikšķinot
    'pārskanēt'. Klikšķini uz "Pieslēgties", kad esi izvēlējies
    resursdatoru, uz kura atvērt sesiju.

en: The maximum size of a file that gdm will attempt to read.  This is for files that are read into memory and so you don't want users "attacking" gdm by having large files.
lv: Faila maksimālais lielums, kuru gdm mēģinās nolasīt.  Tas ir domāts failiem, kuri tiek lasīti atmiņā un tāpēc tu negribi, lai lietotāji "uzbrūk" gdm ar lieliem failiem.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
lv: Ligzdveida X serveris (Xnest) nevar pieslēgties tavam pašreizējam X serverim.  Tev varētu trūkt X autorizācijas fails.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
lv: Ligzdveida X serveris (Xnest) nav pieejams, vai arī gdm ir slikti konfigurēts.
    Lūdzu uzinstalē Xnest pakotni, lai varētu lietot ligzdveida ielogošanos.

en: The number of seconds before a login is allowed after an unsuccesful try.
lv: Sekunžu skaits pirms pieteikšanās ir atļauta pēc nesekmīga mēģinājuma.

en: The picture is too large and the system administrator
    disallowed pictures larger then %d bytes to
    show in the face browser
lv: Attēls ir pārāk liels un sistēmadministrātors ir
    aizliedzis seju pārlūkā rādīt bildes lielākas par
    %d baitiem

en: The program to run in the background of the login.
lv: Programma, kuru palaist logošanās fonā.

en: The script to run when the server sends a WILLING response to a QUERY.  If this is empty or does not exist, the standard message with the system ID is sent.  Only the first line of output from this script is read.
lv: Skripts, kuru palaist, kad serveris atsūta WILLING atbildi uz PIEPRASĪJUMU.  Ja tas ir tukšs vai neeksistē, tiek nosūtīts standarta paziņojums ar sistēmas ID.  Tikai pirmā rindiņa no šī skripta izvades tiek lasīta.

en: The session file is read in a way where a higher limit is still ok.  That is it is never stored in memory.
lv: Sesijas fails tiek lasīts uzreiz, tāpēc augstāks ierobežojums ir ok.  Tas ir, tas nekad netiek novietots atmiņā.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
lv: Norādītais displeja numurs bija aizņemts, tāpēc šis serveris tika palaists uz %s. displeja.

en: The system administrator has
    disabled your account.
lv: Sistēmas administrators ir
    deaktivizējis tavu akontu.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
lv: Sistēmas administratoram nav atļauts ieiet no šī ekrāna

en: The welcome message displayed on the login window
lv: Parādīt sagaidīšanas paziņojumu uz ieejas pieteikumloga

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
lv: Izskatās, ka šeit uz displeja %s jau ir palaists kāds cits X serveris.  Vai man mēģināt citu displeja numuru?  Ja tu atbildēsi nē, es mēģināšu vēlreiz palaist serveri uz %s.%s

en: There were errors trying to start the X server.
lv: Šeit bija kļūdas, mēģinot palaist X serveri.

en: There were errors writing changes to the session files.
    The configuration may not be completely saved.
lv: Šeit bija kļūdas rakstot izmaiņas sesijas failos.
    Konfigurācijas var nebūt pilnībā saglabāta.

en: This is %n
lv: Šis ir %n

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
lv: Šī ir avārijdrošā sesija, kura ievedīs tevi iekš GNOME. Netiks lasīti sāknēšanas skripti un tā ir lietojama tikai tad, kad nevari ieiet citādi. GNOME lietos 'Noklusēto' sesiju.

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
lv: Šī ir avārijdrošā sesija, kura ievedīs tevi iekš termināļa. Netiks lasīti sāknēšanas skripti un tā ir lietojama tikai tad, kad nevari ieiet citādi. Lai izietu no termināļa, raksti 'exit'.

en: This is the Failsafe Gnome session.
    You will be logged into the 'Default'
    session of Gnome with no startup scripts
    run.  This is only to fix problems in
    your installation.
lv: Šī ir Avārijdrošā Gnome sesija.
    Tu ieiesi 'Noklusētajā' Gnomes
    sesijā bez sāknēšanas skriptu palaišanas.
    Tas ir domāts tikai tam, lai salabotu savas
    instalācijas problēmas.

en: This is the Failsafe xterm session.
    You will be logged into a terminal
    console so that you may fix your system
    if you cannot log in any other way.
    To exit the terminal emulator, type
    'exit' and an enter into the window.
lv: Šī ir Avārijdrošā xterm sesija.
    Tu ielogosies konsolē, lai tu varētu
    ieiet un salabot savu sistēmu, ja nevari
    nekādā citā veidā ielogoties. Lai izietu
    no termināļa emulātora, raksti 'exit' un
    tad enter tā logā.

en: This is the GTK+ RC file that describes the theme that the login window should use
lv: Šis ir GTK+ RC fails, kas apraksta tēmu, kuru tavam ieiešanas pieteikumu pārvaldniekam būtu jālieto

en: This is the locale that GDM uses when it cannot find what the system locale is set to.  This should be in the standard format such as "en_US" for American English or "cs_CZ" for Czech
lv: Šī ir lokāle, kuru GDM lieto, kad tas nevar atrast sistēmas uzstādīto lokāli.  Tai jābūt standarta formātā, tādā kā "en_US" priekš Amerikāņu Angļu vai "cs_CZ" priekš Čehiem

en: This is the standard X server to run when we are not told otherwise.
lv: Šis ir standarta X serveris, kuru palaist, ja mums nav likts darīt savādāk.

en: This panel displays GDM's fundamental system settings.
    
    You should only change these paths if you really know what you are doing, as an incorrect setup could stop your machine from booting properly.
    
    Choose "Basic" if you just want to change your machine's login appearance.
lv: Šis panelis parāda GDM pamata sistēmas uzstādījumus.
    
    Tev vajadzētu mainīt šos ceļus tikai tad, ja tu patiešām zini, ko dari, jo nepareizi uzstādījumi var traucēt tavam datoram normāli startēties.
    Izvēlie"Pamats", ja tu vēlies izmainīt sava datora ieejas pieteikšanās izskatu.

en: This panel displays the basic options for configuring GDM.
    
    If you need finer detail, select 'expert' or 'system setup' from the list above.
    
    This will display some of the more complex options of GDM that rarely need to be changed.
lv: Šis panelis parāda GDM pamata konfigurācijas opcijas.
    
    Ja tev vajag detalizētāku izvēli, izvēlies 'eksperts' vai 'sistēma' no augstākesošās izvēles.
    
    Tas parādīs daudz sarežģītākas GDM opcijas, kuras reti kad vajag mainīt.

en: This panel displays the more advanced options of GDM.
    
    Be sure to take care when manipulating the security options, or you could be vulnerable to attackers.
    
    Choose "System" to change fundamental options in GDM.
lv: Šis panelis parāda daudz paplašinātākas GDM opcijas.
    
    Esi drošs par to, ko dari, kad manipulē ar drošības opcijām vai arī tu vari būt par uzbrucēju upuri.
    
    Izvēlies "Sistēma", lai mainītu GDM pamata opcijas.

en: This session will log you directly into GNOME, into your current session.
lv: Šī sesija tevi ievedīs tieši iekš GNOME, iekš tavas pašreizējās sesijas.

en: This session will log you into GNOME and it will let you choose which one of the GNOME sessions you want to use.
lv: Šī sesija ievedīs tevi iekš GNOME un tā atļaus tev izvēlēties, kuru no GNOME sesijām tu vēlies lietot.

en: This will destroy any changes made in the configuration.
    Are you sure you want to do this?
lv: Tas iznīcinās visas konfigurācijā izdarītās izmaiņas.
    Vai esi drošs, ka vēlies to darīt?

en: This will destroy any changes made in this session.
    Are you sure you want to do this?
lv: šis izjauks visas izdarītas izmaiņas šajā sesijā.
    Vai esi pārliecināts, ka vēlies to darīt?

en: Timed login
lv: Laika ielogošanās

en: Timed login:
lv: Laika ielogošanās:

en: TimedLoginDelay was less then 5.  I'll just use 5.
lv: LaikaIeiešanasAizture bija mazāka par 5.  Es vienkārši lietošu 5.

en: Too many X sessions running.
lv: Pārāk daudz palaistu X sesiju.

en: Unknown error occured.
lv: Atgadījās nezināma kļūda.

en: Unknown server type requested, using standard server.
lv: Pieprasīts nezināma tipa serveris, lietoju standarta serveri.

en: User %s not allowed to log in
lv: Lietotājam %s nav atļauts ienākt

en: User %s will login in %d seconds
lv: Lietotājs %s ielogosies %d sekundēs

en: User 'auth' FB directory:
lv: Lietotāja 'auth' FB direktorijs:

en: User 'auth' directory:
lv: Lietotāja 'auth' direktorijs:

en: User 'auth' file:
lv: Lietotāja 'auth' fails:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Welcome message:
lv: Sagaidīšanas paziņojums:

en: Welcome to %n
lv: Laipni lūgti %n

en: Welcome to %s
lv: Laipni lūgti %s

en: Willing script (optional):
lv: Skripts Willing (pēc izvēles):

en: World writable
lv: Pasaules rakstāmi

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
lv: Vai tu gribi, lai es pamēģinu palaist X konfigurācijas programmu?  Paturi prātā, ka tam tev būs vajadzīga root parole.

en: X position:
lv: X-Pozīcija:

en: X-server setup
lv: X-servera sāknēšana

en: XSession
lv: Xsesija

en: Xinerama screen:
lv: Xinerama ekrāns:

en: Xnest doesn't exist.
    Please ask your system administrator
    to install it.
lv: Xnest neeksistē.
    Lūdzu palūdz savam sistēmadministrātoram
    to uzinstalēt.

en: Xnest mode
lv: Xnest režīms

en: Xnest server:
lv: Xnest serveris:

en: Xterm Failsafe
lv: Xterm Avārijdrošs

en: Y position:
lv: Y-Pozīcija:

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
lv: Ha, sesijas direktorijā netika atrasts nekas.

en: Yes
lv: Jā

en: You do not seem to be logged in on the console.  Starting a new login only works correctly on the console.
lv: Neizskatās, ka tu būtu ielogojies konsolē.  Jaunas pieteikšanās sākšana strādā pareizi tikai konsolē.

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
lv: Neizskatās, ka tev ir nepieciešamā autorizācija šai operācijai.  Iespējams, ka tavs .Xauthority fails nav uzstādīts pareizi.

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
lv: Tu esi izvēlējies %s šai sesijai, bet tava noklusētā sesija ir %s.
    Vai tu vēlies padarīt %s par noklusēto turpmākajām sesijām?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
lv: Tu šai sesijai esi izvēlējies %s.
    Ja tu vēlies padarīt %s par noklusēto turpmākajām sesijām,
    palaid 'switchdesk' utilītu
    (Sistēma->Darbvirsmu Pārslēgšanas Rīks no paneļa izvēlnes).

en: You have modified the sessions directory.
    Your session changes will still get written
    to the old directory however, until you reload
    the configuration dialog again.
lv: Tu esi modificējis sesijas dirktoriju.
    Tavas sesijas izmaiņas joprojām tiks rakstītas
    vecajā direktorijā, taču tik ilgi līdz tu
    vēlreiz pārlādēsi konfigurācijas dialogu.

en: You have not defined any local servers.
    Usually this is not a good idea unless you
    are sure you do not want users to be able to
    log in with the graphical interface on the
    local console and only use the xdmcp service.
    
    Are you sure you wish to apply these settings?
lv: Tu neesi definējis nevienu lokālo serveri. Parasti
    šī nav laba doma, ja vien tu negribi, lai lietotāji
    varētu ielogoties ar grafisko saskarni uz vietējās
    konsoles un lietot tikai xdmcp servisu.
    
    Vai patiešām vēlies pielietot šos uzstādījumus?

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
lv: Tev jābūt superlietotājam (root), lai konfigurētu GDM.

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
lv: Tavs izvēlētais sesijas tips %s nav instalēts šajā mašīnā.
    Vai tu vēlies padarīt %s par noklusēto turpmākajām sesijām?

en: Your session directory is missing or empty!
    
    There are two available sessions you can use, but
    you should log in and correct the gdm configuration.
lv: Sesijas direktorija nav vai arī tas ir tukšs!
    
    Ir pieejamsas divas sesijas, kuras tu vari lietot,
    bet tev ir jāielogojas un jaizlabo konfigurācija.

en: _Configuration
lv: _Konfigurācija

en: basic_settings
lv: pamata_uzstādījumi

en: deal_with_x_crashes: Running the XKeepsCrashing script
lv: deal_with_x_crashes: Palaižu XKeepsCrashing skriptu

en: deal_with_x_crashes: Trying failsafe X server %s
lv: deal_with_x_crashes: Mēģinu avārijdrošo X serveri %s

en: expert
lv: eksperta

en: focus_first_x_window: cannot fork
lv: focus_first_x_window: nevar sazarot

en: focus_first_x_window: cannot open display %s
lv: focus_first_x_window: nevar atvērt displeju %s

en: gdm already running. Aborting!
lv: gdm jau palaists. Pārtraucu!

en: gdm_auth_user_add: Could not lock cookie file %s
lv: gdm_auth_user_add: Nevarēja noslēgt kukija failu %s

en: gdm_auth_user_add: Could not open cookie file %s
lv: gdm_auth_user_add: Nevarēja atvērt kukija failu %s

en: gdm_auth_user_remove: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
lv: gdm_auth_user_remove: Ignorēju aizdomīga izskata kukija failu %s

en: gdm_child_action: Aborting display %s
lv: gdm_child_action: Izbeidzu displeju %s

en: gdm_child_action: Halt failed: %s
lv: gdm_child_action: Izslēgšana neizdevās: %s

en: gdm_child_action: Master halting...
lv: gdm_child_action: Kungs Izslēdz...

en: gdm_child_action: Master rebooting...
lv: gdm_child_action: Kungs pārlādē...

en: gdm_child_action: Master suspending...
lv: gdm_child_action: Kungs atslēdz...

en: gdm_child_action: Reboot failed: %s
lv: gdm_child_action: Pārlādēšana neizdevās: %s

en: gdm_child_action: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
lv: gdm_child_action: Pārlādes vai Izslēgšanas pieprasījums, kaut arī nav sistēmas izvēlnes no displeja %s

en: gdm_child_action: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
lv: gdm_child_action: Pārstartēšanas, Pārlādes vai Izslēgšanas pieprasījums no ne-vietējā displeja %s

en: gdm_child_action: Suspend failed: %s
lv: gdm_child_action: Atslēgšana neizdevās: %s

en: gdm_chooser_parse_config: No configuration file: %s. Aborting.
lv: gdm_chooser_parse_config: Nav konfigurācijas faila: %s. Izeju.

en: gdm_config_parse: Authdir %s does not exist. Aborting.
lv: gdm_config_parse: Authdir %s neeksistē. Izbeidzu.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not a directory. Aborting.
lv: gdm_config_parse: Authdir %s nav direktorijs. Izbeidzu.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
lv: gdm_config_parse: Authdir %s īpašnieks nav lietotājs %s, groupa %s. Izbeidzu.

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
lv: gdm_config_parse: Nevaru atrast grupu gdm (%s). Izbeidzu!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Trying 'nobody'!
lv: gdm_config_parse: Nevaru atrast grupu gdm (%s). Mēģinu 'nobody'!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
lv: gdm_config_parse: Nevaru atrast lietotāju gdm (%s). Izbeidzu!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Trying 'nobody'!
lv: gdm_config_parse: Nevaru atrast lietotāju gdm (%s). Mēģinu 'nobody'!

en: gdm_config_parse: Invalid server line in config file. Ignoring!
lv: gdm_config_parse: Nepareiza servera rindiņa konfigurācijas failā. Ignorēju!

en: gdm_config_parse: No authdir specified.
lv: gdm_config_parse: Nav noteikts authdir.

en: gdm_config_parse: No configuration file: %s. Using defaults.
lv: gdm_config_parse: Nav konfigurācijas faila: %s. Lietoju noklusētos.

en: gdm_config_parse: No greeter specified.
lv: gdm_config_parse: Neviens sveicinātājs nav specifizēts.

en: gdm_config_parse: No sessions directory specified.
lv: gdm_config_parse: Nav noteikts sesijas direktorijs.

en: gdm_config_parse: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
lv: gdm_config_parse: Root nevar automātiski ieiet, izslēdzu automātisko ielogošanos

en: gdm_config_parse: Root cannot be autologged in, turing off timed login
lv: gdm_config_parse: Root nevar automātiski ielogoties, izslēdzu laika ielogošanos

en: gdm_config_parse: The gdm group should not be root. Aborting!
lv: gdm_config_parse: gdm grupai nevajadzētu būt root. Izbeidzu!

en: gdm_config_parse: The gdm user should not be root. Aborting!
lv: gdm_config_parse: gdm lietotājam nevajadzētu būt root. Izbeidzu!

en: gdm_config_parse: TimedLoginDelay less then 5, so I will just use 5.
lv: gdm_config_parse: LaikaIlogošanāsAizture mazāka par 5, tāpēc es vienkārši lietšu 5.

en: gdm_config_parse: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
lv: gdm_config_parse: XDMCP bija aktivizēts, kaut arī šeit nav XDMCP atbalsta, slēdzu to ārā

en: gdm_config_parse: Xdmcp disabled and no local servers defined. Aborting!
lv: %s: Xdmcp deaktivizēts un lokālie serveri nav definēti. Pārtraucu!

en: gdm_config_parse_most: Invalid server line in config file. Ignoring!
lv: gdm_config_parse_most: Nepareiza servera līnija konfigurācijas failā. Ignorēju!

en: gdm_daemonify: fork() failed!
lv: gdm_daemonify: sazarošana() neizdevās!

en: gdm_daemonify: setsid() failed: %s!
lv: gdm_daemonify: setsid() neizdevās: %s!

en: gdm_display_manage: Failed forking gdm slave process for %s
lv: gdm_display_manage: Neizdevās sazarot gdm pakārtoto procesu priekš %s

en: gdm_error_box: Cannot fork to display error/info box
lv: gdm_error_box: Nevar sazarot displeja kļūdas/info kasti

en: gdm_error_box: Failed to execute self
lv: gdm_error_box: Nevarēju palaisties

en: gdm_failsafe_question: Cannot fork to display error/info box
lv: gdm_failsafe_question: Nevar sazarot uz displeja kļūdas/info kastes

en: gdm_failsafe_question: Failed to execute self
lv: gdm_failsafe_question: Nevarēju palaisties

en: gdm_login_parse_config: No configuration file: %s. Using defaults.
lv: gdm_login_parse_config: Nav konfigurācijas fails: %s. Lietoju noklusētos.

en: gdm_login_session_init: Session script directory not found!
lv: gdm_login_session_init: Sesijas skriptu directorijs nav atrasts!

en: gdm_parse_enriched_login: Can't fork script process!
lv: gdm_parse_enriched_login: Nevar sazarot skripta procesu!

en: gdm_parse_enriched_login: Failed creating pipe
lv: gdm_parse_enriched_login: Kļūda izveidojot cauruli (pipe)

en: gdm_parse_enriched_login: Failed executing: %s
lv: gdm_parse_enriched_login: Kļūme palaižot: %s

en: gdm_parse_enriched_string: String too long!
lv: gdm_parse_enriched_string: Riniņa pārāk gara!

en: gdm_server_spawn: Can't fork Xserver process!
lv: gdm_server_spawn: Nevar sazarot Xservera procesu!

en: gdm_server_spawn: Could not open logfile for display %s!
lv: gdm_server_spawn: Nevarēju atvērt žurnālfailu displejam %s!

en: gdm_server_spawn: Error setting HUP to SIG_DFL
lv: gdm_server_spawn: Kļūda pārstādot HUP uz SIG_DFL

en: gdm_server_spawn: Error setting TERM to SIG_DFL
lv: gdm_server_spawn: Kļūda pārstādot TERM uz SIG_DFL

en: gdm_server_spawn: Error setting TTIN to SIG_IGN
lv: gdm_server_spawn: Kļūda pārstādot TTIN uz SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting TTOU to SIG_IGN
lv: gdm_server_spawn: Kļūda pārstādot TTOU uz SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting USR1 to SIG_IGN
lv: gdm_server_spawn: Kļūda pārstādot USR1 uz SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Xserver not found: %s
lv: gdm_server_spawn: Xserver nav atrasts: %s

en: gdm_server_start: Error setting up ALRM signal handler
lv: gdm_server_start: Kļūda uzstādot ALRM signāla noteicēju

en: gdm_server_start: Error setting up CHLD signal handler
lv: gdm_server_start: Kļūda uzstādot CHLD signāla noteicēju

en: gdm_server_start: Error setting up USR1 signal handler
lv: gdm_server_start: Kļūda uzstādot USR1 signāla noteicēju

en: gdm_signals_init: Error setting up HUP signal handler
lv: gdm_signals_init: Kļūda uzstādot HUP signāla noteicēju

en: gdm_signals_init: Error setting up INT signal handler
lv: gdm_signals_init: Kļūda uzstādot INT signāla noteicēju

en: gdm_signals_init: Error setting up TERM signal handler
lv: gdm_signals_init: Kļūda uzstādot TERM signāla noteicēju

en: gdm_slave_chooser: Can't fork gdmchooser process
lv: gdm_slave_chooser: Nevar sazarot gdmchooser procesu

en: gdm_slave_chooser: Can't init pipe to gdmchooser
lv: gdm_slave_chooser: Nevar init pipe uz gdmchooser

en: gdm_slave_chooser: Error starting chooser on display %s
lv: gdm_slave_chooser: Kļūda startējot izvēlētāju uz displeja %s

en: gdm_slave_exec_script: Can't fork script process!
lv: gdm_slave_exec_script: Nevar sazarot skripta procesu!

en: gdm_slave_exec_script: Failed starting: %s
lv: gdm_slave_exec_script: Kļūme startējot: %s

en: gdm_slave_greeter: Can't fork gdmgreeter process
lv: gdm_slave_greeter: Nevar sazarot gdmgreeter procesu

en: gdm_slave_greeter: Can't init pipe to gdmgreeter
lv: gdm_slave_greeter: Nevar pipe uz gdmgreeter

en: gdm_slave_greeter: Cannot start greeter trying default: %s
lv: gdm_slave_greeter: Nevaru palaist sveicinātāju, mēģinu noklusēto: %s

en: gdm_slave_greeter: Error starting greeter on display %s
lv: gdm_slave_greeter: Kļūda palaižot sveicinātāju uz displeja %s

en: gdm_slave_init: Error setting up ALRM signal handler
lv: gdm_slave_init: Kļūda uzstādot ALRM signāla noteicēju

en: gdm_slave_init: Error setting up CHLD signal handler
lv: gdm_slave_init: Kļūda uzstādot CHLD signāla noteicēju

en: gdm_slave_init: Error setting up TERM/INT signal handler
lv: gdm_slave_init: Kļūda uzstādot TERM/INT signāla noteicēju

en: gdm_slave_session_start: Authentication completed. Whacking greeter
lv: gdm_slave_session_start: Autentifikācija pabeigta. Aiziet sveicinātājs

en: gdm_slave_session_start: Could not become %s. Aborting.
lv: gdm_slave_session_start: Nevarēju kļūt par %s. Pārtraucu.

en: gdm_slave_session_start: Could not find/run session `%s'
lv: gdm_slave_session_start: Nevarēju atrast/palaist sesiju `%s'

en: gdm_slave_session_start: Could not start session `%s'
lv: gdm_slave_session_start: Nevarēju palaist sesiju `%s'

en: gdm_slave_session_start: Error forking user session
lv: gdm_slave_session_start: Kļūda sazarojot lietotāja sesiju

en: gdm_slave_session_start: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
lv: gdm_slave_session_start: PreSession skripta palaišana atgrieza > 0. Izbeidzu.

en: gdm_slave_session_start: User not allowed to log in
lv: gdm_slave_session_start: Lietotājam nav atļauts ieiet

en: gdm_slave_session_start: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
lv: gdm_slave_session_start: Lietotājs izgāja autorizāciju, bet getpwnam(%s) neizdevās!

en: gdm_slave_session_start: gnome-session not found for a failsafe gnome session, trying xterm
lv: gdm_slave_session_start: nav atrasta gnome-session priekš avārijdrošās gnome sesijas, mēģinu xterm

en: gdm_slave_wait_for_login: No login/Bad login
lv: gdm_slave_wait_for_login: Nav logina/Slikts logins

en: gdm_slave_xioerror_handler: Fatal X error - Restarting %s
lv: gdm_slave_xioerror_handler: Fatāla X kļūda - Pārstartēju %s

en: gdm_xdmcp_close: No XDMCP support
lv: gdm_xdmcp_close: Nav XDMCP atbalsta

en: gdm_xdmcp_decode: Could not create XDMCP buffer!
lv: gdm_xdmcp_decode: Nevarēja izveidot XDMCP buferi!

en: gdm_xdmcp_decode: Could not read XDMCP header!
lv: gdm_xdmcp_decode: Nevarēja nolasīt XDMCP galveni!

en: gdm_xdmcp_decode: Incorrect XDMCP version!
lv: gdm_xdmcp_decode: Nepareiza XDMCP versija!

en: gdm_xdmcp_decode_packet: Unknown opcode from host %s
lv: gdm_xdmcp_decode_packet: Nezināms opkods no resursdatora %s

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Bad address
lv: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Slikta adrese

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not extract authlist from packet
lv: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Nevarēja izdabūt autorizācijas sarakstu (authlist) no pakas

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display address
lv: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Nevarēja nolasīt displeja adresi

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display port number
lv: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Nevarēja displeja porta numuru

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Error in checksum
lv: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Kļūda kontrolsummā

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Display Number
lv: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Nevarēja nolasīt Displeja Numuru

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Session ID
lv: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Nevarēja nolasīt Sesijas ID

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Got KEEPALIVE from banned host %s
lv: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Saņemts KEEPALIVE no izraidītā resursdatora %s

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Class
lv: gdm_xdmcp_handle_manage: Nevarēja nolasīt Displeja Klasi

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Number
lv: gdm_xdmcp_handle_manage: Nevarēja nolasīt Displeja Numuru

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Session ID
lv: gdm_xdmcp_handle_manage: Nevarēja nolasīt Sesijas ID

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Got Manage from banned host %s
lv: gdm_xdmcp_handle_manage: Saņemta Vadība no izraidītā resursdatora %s

en: gdm_xdmcp_handle_query: Could not extract authlist from packet
lv: gdm_xdmcp_handle_query: Nevarēja izdabūt autorizācijas sarakstu (authlist) no pakas

en: gdm_xdmcp_handle_query: Error in checksum
lv: gdm_xdmcp_handle_query: Kļūda kontrolsummā

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Data
lv: gdm_xdmcp_handle_request: Nevarēja nolasīt Autentifikācijas Datus

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Names
lv: gdm_xdmcp_handle_request: Nevarēja nolasīt Autentifikācijas Vārdus

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authorization List
lv: gdm_xdmcp_handle_request: Nevarēja nolasīt Autorizācijas Sarakstu

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Client Address
lv: gdm_xdmcp_handle_request: Nevarēja nolasīt Klienta Adresi

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Connection Type
lv: gdm_xdmcp_handle_request: Nevarēja nolasīt Pieslēgšanās Tipu

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Display Number
lv: gdm_xdmcp_handle_request: Nevar nolasīt Displeja Numuru

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Manufacturer ID
lv: gdm_xdmcp_handle_request: Nevarēja nolasīt Ražotāja ID

en: gdm_xdmcp_handle_request: Failed checksum from %s
lv: gdm_xdmcp_handle_request: Neizdevās kontrolsumma no %s

en: gdm_xdmcp_handle_request: Got REQUEST from banned host %s
lv: gdm_xdmcp_handle_request: Saņemts PIEPRASĪJUMS no izraidītā resursdatora %s

en: gdm_xdmcp_init: Could not bind to XDMCP socket!
lv: gdm_xdmcp_init: Nevarēja saslēgties ar XDMCP ligzdu!

en: gdm_xdmcp_init: Could not create socket!
lv: gdm_xdmcp_init: Nevarēja izveidot ligzdu!

en: gdm_xdmcp_init: Could not get server hostname: %s!
lv: gdm_xdmcp_init: Nevarēja dabūt servera resursdatora vārdu: %s!

en: gdm_xdmcp_init: No XDMCP support
lv: gdm_xdmcp_init: Nav XDMCP atbalsta

en: gdm_xdmcp_run: No XDMCP support
lv: gdm_xdmcp_run: Nav XDMCP atbalsta

en: gdmaskpass only runs as root
lv: gdmaskpass palaižas tikai kā root

en: label273
lv: priekšmets273

en: main: Error setting up CHLD signal handler
lv: galvenais: Kļūda uzstādot CHLD signāla noteicēju

en: main: Error setting up HUP signal handler
lv: galvenais: Kļūda uzstādot HUP signāla noteicēju

en: main: Error setting up INT signal handler
lv: galvenais: Kļūda uzstādot INT signāla noteicēju

en: main: Error setting up TERM signal handler
lv: galvenais: Kļūda uzstādot TERM signāla noteicēju

en: system_setup
lv: sistēmas_uzstādījumi

en: y = Yes or n = No? >
lv: j = Jā vai n = Nē? >
