gnome-media 1.2.2 - en to lt translation catalogue (232 entries)

en:  untitled.wav
lt:  bevardis.wav

en: '%s' is a directory.
    Please enter another filename.
lt: „%s“ yra katalogas.
    Prašom nurodyti kitą bylą.

en: '%s' is a directory.
    Please select a soundfile to be opened.
lt: „%s“ yra katalogas.
    Nurodyk norimą atidaryti garso bylą.

en: (Scanning)
lt: (Skanuoju)

en: -adobe-helvetica-medium-r-normal-*-*-100-*-*-p-*-*-*
lt: -adobe-helvetica-medium-r-normal-*-*-100-*-*-p-*-*-13

en: 16bit pcm
lt: 16 bitų pcm

en: 3D Effect
lt: 3D efektas

en: 8bit pcm
lt: 8 bitų pcm

en: A Volume Unit Meter for ESD
lt: Garsumo matuoklis, skirtas ESD

en: A simple soundrecorder and soundplayer for GNOME.
    Dedicated to my cat, Malte.
lt: Paprastas garso įrašytuvas ir grotuvas, skirtas GNOME.
    Dedikuojamas mano katei, Malte.

en: A simple soundrecording program for GNOME
lt: Paprasta garso įrašymo programa

en: About
lt: Apie

en: Action
lt: Veiksmas

en: Add echo
lt: Pridėti aidą

en: Add echo to the current sample
lt: Pridėti aidą į esamą semplą

en: Adding echo to sample...
lt: Pridedu aidą į semplą...

en: Address
lt: Adresas

en: Andreas Hyden <a.hyden@cyberpoint.se>
lt: Andreas Hydén <a.hyden@cyberpoint.se>

en: Artist / Title
lt: Atlikėjas / Pavadinimas

en: Audio Mixer
lt: Garso mikšeris

en: Audioformat:
lt: Garso formatas:

en: Audioformat:
lt: Garso formatas:

en: Bass
lt: Žemi

en: CD Player
lt: CD grotuvas

en: CDDB Data
lt: CDDB duomenys

en: CDDB Editor
lt: CDDB redaktorius

en: CDDB Settings
lt: CDDB nuostatos

en: CDDB Status
lt: CDDB būsena

en: CDROM device
lt: CDROM įrenginys

en: Cannot connect to sound daemon.
    Please run 'esd' at a command prompt.
lt: Negaliu prisijungti prie garso demono.
    Paleisk „esd“ iš komandinės eilutės.

en: Cannot load default Helvetica font. Loading any fixed width font.
lt: Negalėjau įkelti įprasto helvetica šrifto. Naudoju bet kurį lygiaplotį šriftą.

en: Cannot load fixed width font. Exiting.
lt: negalėjau įkelti lygiapločio šrifto. Išeinu.

en: Cannot load requested font. Reloading default font.
lt: Negalėjau įkelti norimo šrifto. Naudoju įprastą šriftą.

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Change font
lt: Keisti šriftą

en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Click here to change (restart required):
lt: Paspausk čia, kad pakeistum (perleidimas reikalingas):

en: Close tray
lt: Uždaryti dureles

en: Connect to the esd server on this host.
lt: Prisijungti prie esd serverio šiame hoste

en: Connecting [%s]
lt: Jungiuosi [%s]

en: Converting file...
lt: Konvertuojama byla...

en: Copyright (C)  2000 Andreas Hyden
lt: Copyright (C)  2000 Andreas Hydén

en: Could not find '%s'.
    Set the correct path to sox in preferences under the tab 'paths'.
    
    If you don't have sox, you will not be able to record or do any effects.
lt: Negalėjau rasti „%s“.
    Nurodyk teisingą kelią iki sox nuostatų kortelėje „Keliai“.
    
    Jei neturi sox, tu negalėsi įrašinėti garsų nei daryti jokių efektų.

en: Couldn't remove file: %s
lt: Negaliu ištrinti bylos: %s

en: Create a new sample
lt: Sukurti naują semplą

en: Create new sample
lt: Sukurti naują semplą

en: Delete CDDB Entry?
lt: Pašalinti CDDB įrašą?

en: Digital1
lt: Skaitm1

en: Digital2
lt: Skaitm2

en: Digital3
lt: Skaitm3

en: Directories
lt: Katalogai

en: Directory %s does not exist.
    Do want to use it anyway?
lt: Katalogas %s neegzistuoja.
    Ar vis tiek nori jį naudoti?

en: Disc ID
lt: Disko ID

en: Disc Information (%02u:%02u minutes)
lt: Disko informacija (%02u:%02u minutės)

en: Disc Title
lt: Disko pavadinimas

en: Disconnecting [%s]
lt: Atsijungiu [%s]

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Don't show this message again.
lt: Daugiau nerodyti šio pranešimo.

en: ESD Server Host
lt: ESD serverio prievadas

en: ESD Volume Meter
lt: ESD garsumo matuoklis

en: Echo
lt: Aidas

en: Edit
lt: Keisti

en: Effect
lt: Efektas

en: Effects
lt: Efektai

en: Eject
lt: Išmesti

en: Equalizer
lt: Ekvalaizeris

en: Error
lt: Klaida

en: Error accessing cdrom device.
    Please check to make sure cdrom drive support
    is compiled into the kernel, and that you have
    permission to access the device.
    
    Reason: %s
lt: Klaida prieinant prie CDROM įrenginio.
    Prašau, įsitikink, kad CDROM palaikymas yra
    įkompiliuotas į kernelį, ir ar turi teisę
    prieiti prie įrenginio.
    
    Priežastis: %s

en: Error connecting [%s]
lt: Klaida jungiantis [%s]

en: Error querying [%s]
lt: Klaida užklausiant [%s]

en: Error reading $HOME/.cddbslave.
lt: Klaida skaitant $HOME/.cddbslave

en: Error reading [%s]
lt: Klaida skaitant [%s]

en: Error saving sound file
lt: Klaida saugant garso bylą

en: Exit
lt: Išeiti

en: Exit this program
lt: Išeiti iš šios programos

en: FILE
lt: BYLA

en: Fast Forward
lt: Prasukti

en: File %s in 'mixer command' does not exist.
    Do you want to use it anyway?
lt: Byla %s „mikšerio komandoje“ neegzistuoja.
    Ar vis tiek nori ją naudoti?

en: File %s in 'sox command' does not exist.
    Do you want to use it anyway?
lt: Byla %s „sox komandoje“ neegzistuoja.
    Ar vis tiek nori ją naudoti?

en: File '%s' already exists.
    Do you want to overwrite it?
lt: Jau yra tokia byla „%s“.
    Ar nori užrašyti ant viršaus?

en: File '%s' doesn't exist.
    Please select a existing soundfile to be opened.
lt: Byla „%s“ neegzistuoja.
    Pasirink egzistuojančią bylą atidarymui.

en: File '%s' doesn't exist; using default.
lt: Byla „%s“ neegzistuoja; naudoju įprastą.

en: File '%s' isn't a supported soundfile.
lt: Byla „%s“ nėra palaikoma garso byla.

en: File '%s' isn't a valid soundfile.
lt: Byla „%s“ nėra galiojanti garso byla.

en: File not saved. Do you want to save it?
lt: Byla neišsaugota. Ar nori ją išsaugoti?

en: Filename of the CD device
lt: CD įrenginio bylos vardas

en: Forever
lt: Amžinai

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: GMIX - The Gnome Mixer
lt: GMIX - GNOME Mikšeris

en: GNOME Sound recorder
lt: GNOME garso įrašytuvas

en: GTCD is the Gnome CD player application. Includes CDDB support. Please see the 'Thanks' file included with the distribution for more credits.
lt: GTCD yra Gnomo CD grotuvas su CDDB palaikymu. Prašau pažiūrėti „Thanks“ bylą, esančią distribucijoje, dėl kitų autorių.

en: Get CDDB Now
lt: Gauti CDDB dabar

en: Gnome CD Player
lt: Gnome CD grotuvas

en: Headphone
lt: Ausinės

en: Help
lt: Pagalba

en: Hide menu on start
lt: Paslėpti meniu paleidus

en: Host is %s
lt: Hostas yra %s

en: Inactive. %s
lt: Neaktyvus. %s

en: Key
lt: Klavišas

en: Keybindings
lt: Klavišų susiejimai

en: Local Database
lt: Vietinė duomenų bazė

en: Main window
lt: Pagrindinis langas

en: Mixer
lt: Mikšeris

en: Mixer Command
lt: Mikšerio komanda

en: Mixer...
lt: Mikšeris...

en: New
lt: Naujas

en: No Disc
lt: Nėra disko

en: No match found for %s
lt: Nerasta %s atitikčių

en: Nr of times:
lt: Tiek kartų:

en: On exit
lt: Išeinant

en: On startup
lt: Paleidus

en: Open a vertical version of the meter.
lt: Atidaryti vertikalią matuoklio versiją.

en: Open track editor
lt: Atidaryti takelių redaktorių

en: Open tray
lt: Atidaryti dureles

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Path to mixer:
lt: Kelias iki mikšerio:

en: Path to sox:
lt: Kelias iki sox:

en: Paths
lt: Keliai

en: Play
lt: Groti

en: Play CD on startup
lt: Groti CD paleidus

en: Play current sample
lt: Groti esamą semplą

en: Play-repeating
lt: Grojimo kartojimas

en: Play/Pause
lt: Groti/Pauzė

en: Playing
lt: Grojimas

en: Playing...
lt: Grojama...

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Popup save dialog when recording is finished
lt: Pateikti išsaugojimo dialogą, kai įrašymas baigtas

en: Popup warning message if size (Mb) of sample becomes bigger than:
lt: Perspėti žinute, jei semplo dydis tampa didesnis nei: [MB]

en: Port
lt: Portas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Preferences...
lt: Nuostatos...

en: Program files
lt: Programų bylos

en: Querying server [%s]
lt: Užklausiu serverį [%s]

en: Quit
lt: Išeiti

en: Reading reply [%s]
lt: Skaitau atsakymą [%s]

en: Ready for command: %s
lt: Pasiruošęs komandai: %s

en: Record
lt: Įrašyti

en: Recording
lt: Įrašymas

en: Recording timeout:
lt: Įrašymo laiko riba:

en: Recording...
lt: Įrašoma...

en: Refresh List
lt: Atnaujinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Restore saved mixer levels on startup
lt: Atstatyti išsaugotus mikšerio lygius paleidus

en: Rewind
lt: Atsukti

en: Run GNOME mixer
lt: Paleisti GNOME mikšerį

en: Run mixer...
lt: Paleisti mikšerį...

en: SOCKS Server
lt: SOCKS serveris

en: Sample rate:
lt: Išrankos dažnis:

en: Sample rate:
lt: Išrankos dažnis:

en: Save sound file
lt: Išsaugoti garso bylą

en: Saving...
lt: Saugau...

en: Select a sound file
lt: Pasirink garso bylą

en: Server Settings
lt: Serverio nuostatos

en: Show handles (restart required)
lt: Rodyti rodykles (perleidimas reikalingas)

en: Show sound information
lt: Pateikti garso informaciją

en: Show soundinfo
lt: Rodyti garso info

en: Show time
lt: Rodyti laiką

en: Show tooltips
lt: Rodyti paaiškinimus

en: Size
lt: Dydis

en: Skip backwards
lt: Atsukti atgal

en: Skip forwards
lt: Prasukti tolyn

en: Sound
lt: Garsas

en: Sound options
lt: Garso parinktys

en: Sound recorder
lt: Garso įrašymas

en: Sounddevice not ready! Please check that there isn't
    another program running that's using the sounddevice.
lt: Garso įrenginys nepasiruošęs! Prašau, patikrink, kad
    nebūtų jokios kitos bėgančios programos, kuri naudoja
    garso įrenginį.

en: Specify a file to be opened
lt: Nurodyti, kurią bylą atidaryti

en: Specify a file to start playing
lt: Nurodyti, kurią bylą pradėti groti

en: Specify a file to start recording
lt: Nurodyti, į kurią bylą įrašyti

en: Specify the X position of the meter.
lt: Nurodyti matuoklio X poziciją

en: Specify the Y position of the meter.
lt: Nurodyti matuoklio Y poziciją

en: Specify the geometry of the main window
lt: Nurodyti pagrindinio lango geometriją

en: Start playing
lt: Pradėti groti

en: Start recording
lt: Pradėti įrašymą

en: Stop
lt: Sustoti

en: Stop playing
lt: Sustoti groti

en: Stop playing/recording
lt: Sustoti groti/įrašyti

en: Stop recording if size (Mb) of sample becomes bigger than:
lt: Sustoti įrašinėti, kai semplo dydis tampa didesnis nei: [MB]

en: Stop recording on timeout
lt: Sustoti įrašinėti priėjus laiko ribą

en: Submit
lt: Pateikti

en: Submit Information
lt: Pateikti informaciją į CDDB

en: Submit information about
    '%s'
lt: Pateikti informaciją apie
    „%s“

en: TCD - The Gnome CD Player
lt: TCD - Gnome CD grotuvas

en: Temp dir:
lt: Laikinas katalogas:

en: Temp directory %s is a file.
    Do you want to use it anyway?
lt: Laikinas katalogas %s yra byla.
    Ar vis tiek nori jį naudoti?

en: The size of the current sample is more than %i Mb!
lt: Esamo semplo dydis yra didesnis nei %i MB!

en: This is a mixer for OSS sound-devices.
lt: Tai yra mikšeris OSS garso įrenginiams.

en: Time
lt: Trukmė

en: Timeout: %s
lt: Laiko riba: %s

en: Title
lt: Pavadinimas

en: To:
lt: Kam:

en: Track %d
lt: Takelis %d

en: Track Editor
lt: Takelių redaktorius

en: Track Editor...
lt: Takelių redaktorius...

en: Track Information
lt: Takelių informacija

en: Track/title color
lt: Takelio/pavadinimo spalva

en: Track/title font
lt: Takelio/Pavadinimo šriftas

en: Trebl
lt: Aukšt

en: Trk
lt: Num

en: Undo all changes
lt: Atšaukti visus pakeitimus

en: Undo all changes made on the current sample
lt: Atšaukti visus pakeitimus, atliktus šiam semplui

en: Undoing all changes...
lt: Atšaukiu visus pakeitimus...

en: Unknown / Unknown
lt: Nežinomas / Nežinomas

en: Use HTTP
lt: Naudoti HTTP

en: Use SOCKS
lt: Naudoti SOCKS

en: Use alternate method to play CD
lt: Naudoti alternatyvų metodą CD grojimui

en: Use mixer icons
lt: Rodyti mikšerių ikonas

en: Use mixer labels
lt: Rodyti mikšerių etiketes

en: Use proxy authentication
lt: Naudoti proxy patvirtinimą

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Vol
lt: Gars

en: Volume
lt: Garsumas

en: Volume Down
lt: Patylinti

en: Volume Meter
lt: Garsumo matuoklis

en: Volume Up
lt: Pagarsinti

en: Waiting for reply [%s]
lt: Laukiu atsakymo [%s]

en: Warning: This version of gmix was compiled with
    OSS version %d.%d.%d, and your system is running
    a version prior to 3.6.0.
lt: Dėmesio: ši gmix versija buvo sukompiliuota su
    OSS versija %d.%d.%d, bet tavo kompiuteryje veikia
    versija, senesnė nei 3.6.0.

en: Warning: This version of gmix was compiled with
    OSS version %d.%d.%d, and your system is running
    version %d.%d.%d.
lt: Dėmesio: ši gmix versija buvo sukompiliuota su
    OSS versija %d.%d.%d, bet tavo kompiuteryje veikia
    versija %d.%d.%d.

en: X-Position
lt: X-Vieta

en: Y-Position
lt: Y-Vieta

en: You don't have the correct permissions (read & write) for temp directory %s.
    Do you want to use it anyway?
lt: Tu neturi teisingų privilegijų (rašymo ir skaitymo) laikiname kataloge %s.
    Ar vis tiek nori jį naudoti?

en: You havn't entered a mixer command; you will not be able to start the mixer.
    Do you want to use it anyway?
lt: Tu neįvedei „mikšerio komandos“; todėl tu negalėsi paleisti mikšerio.
    Ar vis tiek nori jį naudoti?

en: You havn't entered a sox command; you will not be able to record.
    Do you want to use it anyway?
lt: Tu neįvedei „sox komandos“; todėl tu negalėsi įrašinėti.
    Ar vis tiek nori ją naudoti?

en: You havn't entered a temp dir. You will not be able to record.
    Do you want to use it anyway?
lt: Tu neįvedei laikino katalogo; todėl tu įrašinėti.
    Ar vis tiek nori jį naudoti?

en: _New
lt: _Naujas

en: don't restore mixer-settings from configuration
lt: neatstatyti mikšerio būsenos iš nuostatų

en: don't save (modified) mixer-settings into configuration
lt: neišsaugoti (pakeistos) mikšerio būsenos į nuostatas

en: initialise the mixer(s) from stored configuration and exit
lt: inicializuoti mikšerį(ius) iš įrašytų nuostatų ir išeiti

en: minutes
lt: minutės

en: restore mixer-settings from configuration
lt: atstatyti mikšerio būseną iš nuostatų
