xmms 1.2.0 - en to nl translation catalogue (409 entries)

en: 
    Joystick Control: error reading
nl: 
    Joystick-controle: fout bij het lezen

en: 
    Segmentation fault
    
    You've probably found a bug in XMMS, please visit
    http://bugs.xmms.org and fill out a bug report.
nl: 
    Segmentatiefout
    
    Je hebt waarschijnlijk een fout in XMMS gevonden, 
    gelieve http://bugs.xmms.org te bezoeken een een
    bugreport in te vullen.

en:  (disabled)
nl:  (uitgeschakeld)

en:  (enabled)
nl:  (ingeschakeld)

en: %d frames
    Filesize: %lu B
nl: %d frames
    Bestandsgrootte: %lu B

en: %s
    Error protection: %s
    Copyright: %s
    Original: %s
    Emphasis: %s
nl: %s
    Foutcorrectie: %s
    Copyright: %s
    Origineel: %s
    Emphasis: %s

en: %s: illegal option -- %c
nl: %s: optie niet toegelaten -- %c

en: %s: invalid option -- %c
nl: %s: verkeerde optie -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
nl: %s: optie `%c%s' laat geen argument toe

en: %s: option `%s' is ambiguous
nl: %s: optie `%s' is verwarrend

en: %s: option `%s' requires an argument
nl: %s: optie `%s' heeft een argument nodig

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
nl: %s: optie `--%s' laat geen argument toe

en: %s: option requires an argument -- %c
nl: %s: optie heeft argument nodig -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
nl: %s: onbekende optie `%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
nl: %s: onbekende optie `--%s'

en: (none)
nl: (geen)

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: /About XMMS
nl: /Over XMMS

en: /Always On Top
nl: /Altijd bovenaan plaatsen

en: /Analyzer Mode
nl: /Analyzermodus

en: /Analyzer Mode/-
nl: /Analyzermodus/-

en: /Analyzer Mode/Bars
nl: /Analyzermodus/Balken

en: /Analyzer Mode/Fire
nl: /Analyzermodus/Vuur

en: /Analyzer Mode/Lines
nl: /Analyzermodus/Lijnen

en: /Analyzer Mode/Normal
nl: /Analyzermodus/Normaal

en: /Analyzer Mode/Peaks
nl: /Analyzermodus/Pieken

en: /Analyzer Mode/Vertical Lines
nl: /Analyzermodus/Verticale lijnen

en: /Autoscroll Songname
nl: /Songnaam scrollen

en: /Delete
nl: /Verwijderen

en: /Delete/Auto-load preset
nl: /Verwijderen/Auto-load preset

en: /Delete/Preset
nl: /Verwijderen/Preset

en: /Equalizer WindowShade Mode
nl: /Equalizer WindowShade modus

en: /Exit
nl: /Afsluiten

en: /File Info
nl: /Bestandsinformatie

en: /Graphical EQ
nl: /Grafische EQ

en: /Jump To File
nl: /Naar bestand springen

en: /Jump To Time
nl: /Naar tijd springen

en: /Load
nl: /Inladen

en: /Load/-
nl: /Laden/-

en: /Load/Auto-load preset
nl: /Laden/Auto-load preset

en: /Load/Default
nl: /Laden/Standaard

en: /Load/From WinAMP EQF file
nl: /Laden/Van WinAMP EQF-bestand

en: /Load/From file
nl: /Laden/Uit bestand

en: /Load/Preset
nl: /Laden/Preset

en: /Load/Zero
nl: /Laden/Plat

en: /Main Window
nl: /Hoofdvenster

en: /No Playlist Advance
nl: /Playlist niet opschuiven

en: /Options
nl: /Opties

en: /Play File
nl: /Bestand afspelen

en: /Play Location
nl: /Locatie afspelen

en: /Playback
nl: /Afspelen

en: /Playback/-
nl: /Afspelen/-

en: /Playback/10 Tracks Back
nl: /Afspelen/10 tracks terug

en: /Playback/10 Tracks Fwd
nl: /Afspelen/10 tracks vooruit

en: /Playback/Back 5 Seconds
nl: /Afspelen/5 seconden terug

en: /Playback/Fwd 5 Seconds
nl: /Afspelen/5 seconden vooruit

en: /Playback/Jump to File
nl: /Afspelen/Naar bestand springen

en: /Playback/Jump to Time
nl: /Afspelen/Naar tijd springen

en: /Playback/Next
nl: /Afspelen/Volgende

en: /Playback/Pause
nl: /Afspelen/Pause

en: /Playback/Play
nl: /Afspelen/Afspelen

en: /Playback/Previous
nl: /Afspelen/Vorige

en: /Playback/Start of List
nl: /Afspelen/Begin van lijst

en: /Playback/Stop
nl: /Afspelen/Stoppen

en: /Playlist Editor
nl: /Playlist bewerken

en: /Playlist WindowShade Mode
nl: /Playlist WindowShade modus

en: /Preferences
nl: /Opties

en: /Randomize List
nl: /Willekeurige lijst

en: /Refresh Rate
nl: /Vernieuwingsrate

en: /Refresh Rate/Full (~50 fps)
nl: /Vernieuwingsrate/Volledig (~50fps)

en: /Refresh Rate/Half (~25 fps)
nl: /Vernieuwingsrate/Half (~25fps)

en: /Refresh Rate/Quarter (~13 fps)
nl: /Vernieuwingsrate/Kwart (~13fps)

en: /Reload skin
nl: /Skin herladen

en: /Remove Dead Files
nl: /Verdwenen bestanden verwijderen

en: /Repeat
nl: /Herhalen

en: /Reverse List
nl: /Lijst omkeren

en: /Save
nl: /Opslaan

en: /Save/-
nl: /Opslaan/-

en: /Save/Auto-load preset
nl: /Opslaan/Auto-load preset

en: /Save/Default
nl: /Opslaan/Standard

en: /Save/Preset
nl: /Opslaan/Preset

en: /Save/To WinAMP EQF file
nl: /Opslaan/Naar WinAMP EQF-bestand

en: /Save/To file
nl: /Opslaan/Naar bestand

en: /Scope Mode
nl: /Scopemodus/

en: /Scope Mode/Dot Scope
nl: /Scopemodus/Stip

en: /Scope Mode/Line Scope
nl: /Scopemodus/Lijn

en: /Scope Mode/Solid Scope
nl: /Scopemodus/Solide lijn

en: /Shuffle
nl: /Door elkaar

en: /Skin Browser
nl: /Skin kiezen

en: /Sort List
nl: /Lijst sorteren

en: /Sort List/By Filename
nl: /Lijst sorteren/Op bestandsnaam

en: /Sort List/By Path + Filename
nl: /Lijst sorteren/Op pad + bestandsnaam

en: /Sort List/By Title
nl: /Lijst sorteren/Op titel

en: /Sort Selection
nl: /Selectie sorteren

en: /Sort Selection/By Filename
nl: /Selectie sorteren/Op bestandsnaam

en: /Sort Selection/By Path + Filename
nl: /Selectie sorteren/Op pad + bestandsnaam

en: /Sort Selection/By Title
nl: /Selectie sorteren/Op titel

en: /Sticky
nl: /Plakkend

en: /Time Elapsed
nl: /Voorbije tijd

en: /Time Remaining
nl: /Resterende tijd

en: /View File Info
nl: /Bestandsinfo bekijken

en: /Visualization
nl: /Visualisatie

en: /Visualization Mode
nl: /Visualisatiemodus

en: /Visualization Mode/Analyzer
nl: /Visualisatiemodus/Analyzer

en: /Visualization Mode/Off
nl: /Visualisatiemodus/Uit

en: /Visualization Mode/Scope
nl: /Visualisatiemodus/Scope

en: /WindowShade Mode
nl: /WindowShade modus

en: /WindowShade VU Mode
nl: /WindowShade VU modus/

en: /WindowShade VU Mode/Normal
nl: /WindowShade VU modus/Normaal

en: /WindowShade VU Mode/Smooth
nl: /WindowShade VU modus/Zacht

en: 12KHZ
nl: 12kHz

en: 14KHZ
nl: 14kHz

en: 16 bit
nl: 16-bit

en: 16KHZ
nl: 16kHz

en: 170HZ
nl: 170Hz

en: 1KHZ
nl: 1kHz

en: 310HZ
nl: 310Hz

en: 3DFX Fullscreen mode
nl: 3DFX Fullscreen modus

en: 3KHZ
nl: 3kHz

en: 600HZ
nl: 600Hz

en: 60HZ
nl: 60Hz

en: 6KHZ
nl: 6kHz

en: 8 bit
nl: 8-bit

en: About
nl: Over

en: About Echo Plugin
nl: Over de Echo-plugin

en: About Extra Stereo Plugin
nl: Over de Extra Stereo-plugin

en: About Joystick Driver
nl: Over Joystick-driver

en: About Tone Generator
nl: Over Toongenerator

en: About Voice Removal Plugin
nl: Over Voice Removal-plugin

en: About XMMS
nl: Over XMMS

en: About mikmod plugin
nl: Over MikMod-plugin

en: About...
nl: Over...

en: Acoustic
nl: Acoustisch

en: Add all files in directory
nl: Alle bestanden in directory toevoegen

en: Add selected files
nl: Geselecteerde bestanden toevoegen

en: Additional Programming:
nl: Bijkomende programmatie:

en: Allow multiple instances
nl: Meerdere processen toelaten

en: Alternate
nl: Alternatief

en: Alternative
nl: Alternatief

en: Anders Carlsson (effect plugins)
nl: Anders Carlsson (effect-plugins)

en: Apply
nl: Toepassen

en: Artist:
nl: Artiest:

en: Audio device:
nl: Audio-apparaat:

en: BALANCE: %d%% LEFT
nl: BALANS: %d%% LINKS

en: BALANCE: %d%% RIGHT
nl: BALANS: %d%% RECHTS

en: BALANCE: CENTER
nl: BALANS: MIDDEN

en: Back 5 tracks
nl: 5 tracks terug

en: Ballad
nl: Ballade

en: Bitrate: %d kb/s
nl: Bitrate: %d kbps

en: Bitrate: Variable,
    avg. bitrate: %d kb/s
nl: Bitrate: Variabel,
    gemiddelde bitrate: %d kbps

en: Browse
nl: Bladeren

en: Buffer size (kb):
nl: Buffergrootte (kb):

en: Buffer size (ms):
nl: Buffergrootte (ms):

en: Buffering
nl: Bufferen

en: Buffering:
nl: Bufferen:

en: Button %d:
nl: Knop %d:

en: Buttons:
nl: Knoppen:

en: CD Audio Player Configuration
nl: CD Audio-Speler Configuratie

en: CD Index server:
nl: CD-Index Server:

en: CD Index:
nl: CD-Index:

en: CD Info
nl: CD-Info

en: CDDB server:
nl: CDDB-server:

en: CDROM drive
nl: CD-ROM station

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
nl: VERBONDEN: WACHT OP ANTWOORD

en: CONNECTING TO %s:%d
nl: VERBINDEN MET %s:%d

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Carl van Schaik (pro logic plugin)
nl: Carl van Schaik (pro logic-plugin)

en: Celtic
nl: Keltisch

en: Chamber Music
nl: Kamermuziek

en: Channels:
nl: Kanalen:

en: Charles Sielski (irman plugin)
nl: Charles Sielski (irman-plugin)

en: Christian Gangsta Rap
nl: Christelijke Gangsta Rap

en: Christian Rap
nl: Christelijke Rap

en: Christian Rock
nl: Christelijke Rock

en: Classic Rock
nl: Klassieke Rock

en: Classical
nl: Klassiek

en: Close
nl: Sluiten

en: Club-House
nl: Club-house

en: Comedy
nl: Komedie

en: Command:
nl: Commando:

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure Echo
nl: Echo instellen

en: Configure Extra Stereo
nl: Extra Stereo instellen

en: Controls:
nl: Controle:

en: Convert %20 to space
nl: %20 naar spatie omzetten

en: Convert underscore to space
nl: Underscore (_) naar spatie omzetten

en: Couldn't connect to host %s
nl: Kon geen verbinding maken met %s

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
nl: Kon geen verbinding maken met %s
    Server zei: %s

en: Couldn't load mod
nl: Kon mod niet laden

en: Couldn't look up host %s
nl: Kon host %s niet vinden

en: Couldn't open audio
nl: Kon audio niet openen

en: Created by Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Control XMMS with your TV / VCR / Stereo remote 
    IRman page - http://www.evation.com/irman/
nl: Door Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Bestuur XMMS met uw TV / Video / Stereo afstandsbediening 
    IRman webpagina - http://www.evation.com/irman/

en: DISABLE ALWAYS ON TOP
nl: NIET MEER BOVENAAN PLAATSEN

en: DISABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
nl: NIET MEER BOVENAAN PLAATSEN (NVT)

en: DISABLE DOUBLESIZE
nl: DOUBLESIZE UITSCHAKELEN

en: Default
nl: Standaard

en: Default (%s)
nl: Standaard (%s)

en: Default panning separation
nl: Standaard panning-scheiding

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete auto-preset
nl: Auto-preset verwijderen

en: Delete preset
nl: Preset verwijderen

en: Detect files by content (instead of file extention)
nl: Bestanden detecteren door inhoud (in plaats van extensie)

en: Device
nl: Apparaat

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Devices
nl: Apparaten

en: Devices:
nl: Apparaten:

en: Dim titlebar when inactive
nl: Titelbalk dimmen wanneer inactief

en: Directionals (alternate):
nl: Alternatieve richtingen:

en: Directionals:
nl: Richtingen:

en: Disable ID3V2 tags
nl: ID3V2-Tags uitschakelen

en: Disk Writer Configuration
nl: DiskWriter-Configuratie

en: Down sample:
nl: Downsamplen:

en: Drum & Bass
nl: Drum 'n' Bass

en: Dual channel
nl: Dual Channel

en: ENABLE ALWAYS ON TOP
nl: ALTIJD BOVENAAN PLAATSEN

en: ENABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
nl: ALTIJD BOVENAAN PLAATSEN (NVT)

en: ENABLE DOUBLESIZE
nl: DOUBLESIZE INSCHAKELEN

en: ERROR: Couldn't find %s
nl: FOUT: Kon %s niet vinden

en: ESD Plugin configuration
nl: ESD Plugin-Configuratie

en: Echo Plugin
    By Johan Levin 1999.
    
    Surround echo by Carl van Schaik 1999
nl: Echo Plugin
    Door Johan Levin 1999.
    
    Surround echo door Carl van Schaik 1999

en: Effect Plugins
nl: Effect-plugins

en: Effect intensity:
nl: Effectintensiteit:

en: Effect/General Plugins
nl: Effect/Algemene plugins

en: Electronic
nl: Electronisch

en: Enable SHOUT/Icecast title streaming
nl: SHOUT/Icecast titel-streaming inschakelen

en: Enable plugin
nl: Plugin inschakelen

en: Enqueue
nl: Toevoegen aan playlist

en: Enter URL to add:
nl: URL om toe te voegen:

en: Enter code or use remote
nl: Geef code in of gebruik afstandsbediening

en: Equalizer doublesize linked
nl: Equalizer-doublesize gelinkt

en: Eric L. Hernes (FreeBSD patches)
nl: Eric L. Hernes (FreeBSD-patches)

en: Error
nl: Fout

en: Error opening audio for idcin.
nl: Fout bij het openen van audio voor idcin.

en: Ethnic
nl: Ethnisch

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin 1999.
nl: Extra Stereo-plugin
    
    Door Johan Levin 1999.

en: FILE INFO BOX
nl: BESTANDSINFORMATIE

en: File Info
nl: Bestandsinformatie

en: File Info - %s
nl: Bestandsinfo - %s

en: Files
nl: Bestanden

en: Force volume fade at the end of the module
nl: Volume-fade forceren aan einde van module

en: Forward 5s
nl: 5s vooruit

en: Fwd 5 tracks
nl: 5 tracks vooruit

en: Game
nl: Spel

en: General
nl: Algemeen

en: General Plugins
nl: Algemene plugins

en: General plugins
nl: Algemene plugins

en: Get server list
nl: Serverlijst opvragen

en: Gothic
nl: Gothisch

en: Gothic Rock
nl: Gothische Rock

en: Homepage and Graphics:
nl: Homepage en graphics:

en: Huffman decode error.
nl: Huffman-decodeerfout.

en: Humour
nl: Humor

en: ID3 Tag:
nl: ID3-Tag:

en: ID3 Tags:
nl: ID3-Tags:

en: ID3 format:
nl: ID3 Formaat:

en: IDCin Play
nl: IDCin Afspelen

en: Input Plugins
nl: Uitvoerplugins

en: Input plugins
nl: Invoerplugins

en: Instrumental
nl: Instrumentaal

en: Instrumental Pop
nl: Instrumentale Pop

en: Instrumental Rock
nl: Instrumentale Rock

en: J. Nick Koston (MikMod plugin)
nl: J. Nick Koston (MikMod-plugin)

en: Johan Levin (echo + stereo plugin)
nl: Johan Levin (echo + stereo-plugin)

en: Joystick Control
nl: Joystick-controle

en: Jump
nl: Spring

en: Jump to file
nl: Naar bestand springen

en: Jump to time
nl: Naar tijd springen

en: Jump to:
nl: Spring naar:

en: LOOKING UP %s
nl: OPZOEKEN VAN %s

en: Load auto-preset
nl: Auto-preset laden

en: Load equalizer preset
nl: Equalizer-preset laden

en: Load file(s)
nl: Bestand(en) laden

en: Load playlist
nl: Playlist inladen

en: Load preset
nl: Preset laden

en: Look for hidden patterns in modules
nl: Zoek naar verborgen patterns in modules

en: MPG123 Configuration
nl: MPG123-Configuratie

en: Main Programming:
nl: Hoofdprogrammatie:

en: Meditative
nl: Metitatief

en: Michael Hipp and others (MPG123 engine)
nl: Michael Hipp en anderen (MPG123 engine)

en: MikMod Configuration
nl: MikMod configuratie

en: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Ported to xmms by J. Nick Koston
nl: MikMod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Naar XMMS overgedragen door J. Nick Koston

en: Mixer Settings:
nl: Mixerinstellingen:

en: Mixer device:
nl: Mixerapparaat:

en: Mouse Wheel adjusts Volume by (%)
nl: Muiswiel past volume aan met (%s)

en: Name format:
nl: Naamformaat:

en: National Folk
nl: Nationale Folk

en: Next
nl: Volgende

en: Next Track
nl: Volgende Track

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Nothing
nl: Niets

en: OPTIONS MENU
nl: OPTIE-MENU

en: OSS Driver configuration
nl: OSS-Stuurprogramma-configuratie

en: Olle Hällnäs (compiling fixes)
nl: Olle Hällnäs (compileer-fixes)

en: OpenGL Spectrum analyzer
nl: OpenGL Spectrum Analyzer

en: OpenGL Spectrum configuration
nl: OpenGL Spectrum configuratie

en: Options
nl: Opties

en: Options:
nl: Opties:

en: Other
nl: Andere

en: Output Plugin
nl: Uitvoerplugin

en: PRE-BUFFERING: %dKB/%dKB
nl: PRE-BUFFEREN: %dKB/%dKB

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Path:
nl: Pad:

en: Pause
nl: Pauze

en: Pause between songs for
nl: Pauze tussen songs

en: Play
nl: Afspelen

en: Play/Pause
nl: Afspelen/Pauze

en: Playlist end
nl: Einde van playlist

en: Please check that:
    
    1. You have the correct output plugin selected
    2. No other programs is blocking the soundcard
    3. Your soundcard is configured properly
nl: Gelieve te controleren dat:
    
    1. Je de juiste uitvoerplugin hebt geselecteerd
    2. Geen ander programma de geluidskaart blokkeert
    3. Je geluidskaart correct ingesteld is

en: Polsk Punk
nl: Poolse Punk

en: Port:
nl: Poort:

en: Pranks
nl: Grapjes

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Prev
nl: Vorige

en: Prev Track
nl: Vorige Track

en: Progressive Rock
nl: Progressieve Rock

en: Proxy:
nl: Proxy

en: Psychedelic
nl: Psychedelisch

en: Psychedelic Rock
nl: Psychedelische Rock

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Read info on
nl: Info lezen

en: Remove ID3
nl: ID3 Verwijderen

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Resolution:
nl: Resolutie:

en: Reverse file order in fileselector
nl: Bestandsschikking omdraaien in bestandsselector

en: Rewind 5s
nl: 5s terug

en: SEEK TO: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
nl: ZOEK NAAR: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: SHOUT/Icecast:
nl: SHOUT/Icecast

en: Save
nl: Opslaan

en: Save auto-preset
nl: Auto-preset opslaan

en: Save equalizer preset
nl: Equalizer-preset opslaan

en: Save playlist
nl: Playlist opslaan

en: Save playlist position
nl: Playlistpositie bewaren

en: Save preset
nl: Preset opslaan

en: Save stream to disk
nl: Stream opslaan

en: Save stream to disk:
nl: Stream opslaan:

en: Save window positions
nl: Vensterposities bewaren

en: Seek +5s
nl: Zoek +5s

en: Seek -5s
nl: Zoek -5s

en: Select directory to add:
nl: Selecteer directory om toe te voegen:

en: Select playlist font:
nl: Selecteer Playlist-lettertype:

en: Select random skin on play
nl: Kies willekeurige skin bij afspelen

en: Select the directory where you want to store the MPEG streams:
nl: Selecteer de directory waar je de MPEG-streams wil opslaan:

en: Select the directory where you want to store the output files:
nl: Kies de directory waar je de bestanden wil opslaan:

en: Sensitivity (10-32767):
nl: Gevoeligheid (10-32767):

en: Shell-command to run when xmms changes song.  It can optionally include the string %%s which will be replaced by the new song title.
nl: Shell-commando dat wordt gedraaid wanneer xmms van song verandert. Het kan optioneel de string %%s bevatten die vervangen zal worden door de nieuwe songtitel.

en: Shell-command to run when xmms reaches the end of the playlist.
nl: Shell-commando dat wordt gedraaid wanneer xmms het einde van de playlist bereikt.

en: Show network window
nl: Netwerkvenster tonen

en: Show numbers in playlist
nl: Cijfers tonen in playlist

en: Shuffle
nl: Willekeurig

en: Single channel
nl: Single Channel

en: Smooth title scroll
nl: Zachte titelverschuiving

en: Snap windows at
nl: Vensters

en: Sonata
nl: Sonate

en: Song Change Configuration
nl: Configuratie voor het wisselen van song

en: Song change
nl: Wisselen van song

en: Sorry, threads isn't supported on your platform.
    
    If you're on a libc5 based linux system and installed GLIB & GTK+ before you
    installed LinuxThreads you need to recompile GLIB & GTK+
nl: Sorry, "threads" worden niet ondersteund op uw platform.
    
    Als je op een libc5-systeem zit, en GLIB & GTK+ geinstalleerd hebt voor je
    LinuxThreads geinstalleerd hebtn moet je GLIB & GTK+ opnieuw compileren.

en: Sort "Jump to file" alphabetical
nl: "Naar bestand springen" alfabetisch sorteren

en: Sound Clip
nl: Geluidsclip

en: Speech
nl: Spraak

en: Stereo (if available)
nl: Stereo (indien mogelijk)

en: Stop
nl: Stoppen

en: Support and Docs:
nl: Ondersteuning en documentatie:

en: Surround echo
nl: Surround-echo

en: Symphonic Rock
nl: Symphonische Rock

en: Symphony
nl: Symphonie

en: The SHA-1 hash function failed to properly
    generate a test key.  As such, Xmms will
    not be able to contact a CD Index server.
nl: De SHA-1 hashfunctie kon geen test-sleutel
    aanmaken. Daardoor zal XMMS geen contact
    kunnen maken met een CD Index Server.

en: Tim Ferguson (joystick plugin)
nl: Tim Ferguson (joystick-plugin)

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: Track length:
nl: Track-lengte:

en: Track names:
nl: Tracknamen:

en: Use '\' as a directory delimiter
nl: Gebruik '\' als directory-afsluiter

en: Use CD Index
nl: CD-Index Gebruiken

en: Use CDDB
nl: CDDB Gebruiken

en: Use alternate device:
nl: Alternatief apparaat gebruiken:

en: Use authentication
nl: Authenticatie gebruiken

en: Use interpolation
nl: Interpolatie gebruiken

en: Use plugins
nl: Plugins gebruiken

en: Use proxy
nl: Proxy gebruiken

en: Use realtime priority when available
nl: Realtime-prioriteit gebruiken wanneer mogelijk

en: Use remote host
nl: Remote host gebruiken

en: Use surround mixing
nl: Surround mixing gebruiken

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: VISUALIZATION MENU
nl: VISUALISATIEMENU

en: Visualization Plugins
nl: Visualisatie-plugins

en: Visualization plugins
nl: Visualisatieplugins

en: Vocal
nl: Vocaal

en: Volume Down
nl: Volume omlaag

en: Volume Up
nl: Volume omhoog

en: Volume controls Master not PCM
nl: Volume stuurt Master, niet PCM

en: Volume setting:
nl: Volume:

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Willem Monsuwe
nl: Willen Monsuwe

en: With Additional Help:
nl: Met bijkomende hulp:

en: XMMS %s - Cross platform multimedia player
nl: XMMS %s - Cross-platform multimediaspeler

en: XMMS IRman Configuration
nl: XMMS IRman Configuratie

en: XMMS IRman Plugin:
nl: XMMS IRman-plugin:

en: XMMS Joystick Configuration
nl: XMMS Joystick-instelling

en: Year:
nl: Jaar:

en: Yes
nl: Ja

en: You cannot use the Disk Writer plugin
    when you're running in realtime mode.
nl: Je kan de DiskWriter plugin niet gebruiken
    wanneer je in realtime modus draait.

en: `%s' Button Setup
nl: `%s' Knop-instelling

en: demand
nl: op aanvraag

en: load
nl: bij inladen

en: minutes:seconds
nl: minuten:seconden

en: unable to open port `%s' (%s)
nl: kan poort `%s' (%s) niet openen
