Rodent Beta - en to uz translation catalogue (102 entries)

en: Desktop
uz: Ish stoli

en: Open in New Window
uz: Yangi oynada ochish

en: Open in New Tab
uz: Yangi tabda ochish

en: Install
uz: Oʻrnatish

en: Show Information
uz: Maʼlumotni koʻrsatish

en: Find
uz: Qidirish

en: Apply
uz: Qoʻllash

en: Close
uz: Yopish

en: Any
uz: Istalgan

en: Regular
uz: Oddiy

en: Select folder to search in
uz: Qidirish amalga oshiriladigan jildni tanlash

en: Search results
uz: Qidiruv natijalari

en: address already in use
uz: manzil allaqachon ishlatilmoqda

en: Properties
uz: Xossalari

en: Cancel
uz: Bekor qilish

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
uz: Maʼlumot

en: Name:
uz: Nomi:

en: Folder
uz: Jild

en: File Type
uz: Fayl turi

en: MIME Type
uz: MIME turi

en: Open with %s
uz: %s bilan ochish

en: None
uz: Yoʻq

en: Size
uz: Oʻlchami

en: Status
uz: Holati

en: Date Accessed
uz: Qoʻllanilgan sana

en: Permissions
uz: Huquqlar

en: Apply changes
uz: Oʻzgarishlarni qoʻllash

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
uz: Egasi:

en: Execute
uz: Ishga tushirish

en: Group:
uz: Guruh:

en: Others:
uz: Boshqalar:

en: Sticky
uz: Yopishqoq

en: Owner
uz: Egasi

en: unknown
uz: nomaʼlum

en: Icons
uz: Nishonchalar

note: //////////////// General
en: General
uz: Umumiy

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
uz: Parametrlar

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
uz: Nusxa olish

en: Move
uz: Joyidan koʻchirish

en: Symbolic Link
uz: Ramziy bogʻ

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
uz: Olib tashlash

en: Value
uz: Qiymat

en: Username:
uz: Foydalanuvchi:

en: Password:
uz: Maxfiy soʻz:

note: +1 because zero does not count in enum... general::
en: Activate items with a _double click
uz: Elementlarni _ikki marta chertish bilan aktivlashtirish

en: Background image
uz: Orqa fon rasmi

en: Background color
uz: Orqa fon rangi

en: %'d item selected | %'d items selected
uz[1]: %'d element tanlandi

en: No
uz: Yoʻq

en: Yes
uz: Ha

en: Warning
uz: Diqqat

en: Overwrite
uz: Almashtirish

en: Rename
uz: Nomini oʻzgartirish

en: %s (copy)%s
uz: %s (nusxa)%s

en: Duplicate each selected item
uz: Har bir tanlangan elementni nusxasini yaratish

en: Installed Plugins
uz: Oʻrnatilgan plaginlar

en: Group
uz: Guruhi

note: view_p->selection_count),view_p->selection_count);
en: Selection
uz: Tanlash

en: Home
uz: Boshga

en: Preparing
uz: Tayyorlanmoqda

en: Reload
uz: Qaytadan yuklash

en: Go To
uz: Oʻtish

en: Cut
uz: Kesish

en: Execute:
uz: Bajarish

en: Run in _Terminal
uz: _Terminalda bajarish

en: Create New Folder
uz: Yangi jildni yaratish

en: Name
uz: Nomi

en: Create a new empty file inside this folder
uz: Ushbu jild ichida yangi boʻsh fayl yaratish

en: Select _All
uz: _Hammasini tanlash

en: Go Up
uz: Yuqoriga oʻtish

en: _Go
uz: _Oʻtish

en: Descending
uz: Kamayish boʻyicha

en: Ascending
uz: Koʻpayish boʻyicha

en: Type
uz: Turi

en: By Name
uz: Nomi boʻyicha

en: By Size
uz: Hajmi boʻyicha

en: By Date
uz: Sana boʻyicha

en: By Owner
uz: Egasi boʻyicha

en: By Group
uz: Guruh boʻyicha

note: end of sort menu items
en: Show hidden files
uz: Yashirilgan fayllarni koʻrsatish

en: Execute Shell Command
uz: Shell buyrugʻini bajarish

en: Mount the volume associated with this folder
uz: Ushbu jild bilan bogʻliq boʻlgan disk qismini ulash

en: Unmount the volume associated with this folder
uz: Ushbu jild bilan bogʻliq boʻlgan disk qismini uzish

en: New
uz: Yangi

en: Create new file in the given directory
uz: koʻrsatilgan direktoriyada yangi fayl yaratish

en: Create a new empty folder inside this folder
uz: Ushbu jild ichida yangi boʻsh jild yaratish

en: Paste
uz: Qoʻyish

en: Unselect
uz: Tanlanmagan

en: _About
uz: Aplet _haqida

en: Execute File?
uz: Faylni ishga tushirish

en: File Browser
uz: Fayl brauzeri

en: Open Folder W_indow
uz: Jild _oynasini ochish

en: All
uz: Hammasi

en: Error while deleting.
uz: Olib tashlashda xatolik roʻy berdi.

en: Clear History
uz: Tarixni boʻshatish

en: File
uz: Fayl

en: Help
uz: Yordam

en: Output file
uz: Natija fayli

en: NAME
uz: NOMI

en: Show version information
uz: Versiya haqida maʼlumotni koʻrsatish

en: Select Custom Icon
uz: Boshqa nishoncha tanlash

en: Please drag just one image to set a custom icon.
uz: Foydalanuvchi nishonchasini oʻrnatish uchun bitta rasmni ushlab olib qoʻying.
