Rodent Beta - en to he translation catalogue (253 entries)

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: List files only
he: רשימת קבצים בלבד

en: Open in New Window
he: פתח בחלון חדש

en: Open in New Tab
he: פתיחה בלשונית חדשה

en: Create a compressed archive with the selected objects
he: יצירת ארכיון דחוס עם הפריטים הנבחרים

en: Create a new archive
he: יצירת ארכיון חדש

en: Install
he: התקנה

en: Uninstall
he: הסרה

en: Information about the program
he: מידע על אודות התכנית

en: Show Information
he: הצג מידע

en: Basic rules:
    
    *  Will match any character zero or more times.
    ?  Will match any character exactly one time
    [] Match any character within the [] 
    ^  Match at beginning of string
    $  Match at end of string
he: כללים בסיסים:
    
    *  יחליף אות או צורה אפס פעמים או יותר.
    ?  יחליף אות או צורה בדיוק פעם אחד.

en: Reserved characters for extended regexp are
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    In  basic regular expressions the metacharacters
    ?, +, {, |, (, and ) lose their special meaning.
    
    The  period  .   matches  any  single  character.
    The caret ^ matches at the start of line.
    The dollar $ matches at the end of line.
    
    Characters within [ ] matches any single 
           character in the list.
    Characters within [^ ] matches any single
           character *not* in the list.
    Characters inside [ - ] matches a range of
           characters (ie [0-9] or [a-z]).
    
    A regular expression may be followed by one
           of several repetition operators:
    ?      The preceding item is optional and matched
           at most once.
    *      The preceding item will be matched zero
           or more times.
    +      The preceding item will be matched one or
           more times.
    {n}    The preceding item is matched exactly n times.
    {n,}   The preceding item is matched n or more times.
    {n,m}  The preceding item is matched at least n times,
           but not more than m times.
    
    To match any reserved character, precede it with \. 
    
    Two regular expressions may be joined by the logical or
           operator |.
    Two regular expressions may be concatenated.
    
    More information is available by typing "man grep"
he: אותיות וסמלים שמורים לregexp רחב, הם
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    בביטויים רגילים הסמלים 
    ?, +, {, |, (, ו- ) מאבדים את ערכם המיוחד
    
    הנקודה  .   מתאים לאות או סמל אחת.
    הכובע  ^  מתאים בתחילת שורה.
    הדולר  $  מתאים בסוף שורה.
    
    אותיות וסמלים בתוך [ ] מתאימים לאיזשהו אות או סמל
    אחת ברשימה.
    אותיות וסמלים בתוך [ ^] מתאימים לאיזשהו אות או סמל
    אחת שאיננה ברשימה.
    אותיות וסמלים בתוך [ - ] מתאימים למגוון של אותיות או סמלים
    כגון [0-9] או [a-z] וכו'.
    
    אחרי ביטוי רגיל אפשר לשים
    אחד מפעולות החוזרות הבאות:
    ?      הפריט הקודם הוא לא חיוני
           ויתואם הכי הרבה פעם אחת.
    *      הפריט הקודם יתואם אפס
           או יותר פעמים.
    +      הפריט הקודם יתואם פעם אחת
           או יותר.
    י {n}    הפריט הקודם יתואם בדיוק n פעמים.
    י {n,}   הפריט הקודם יתואם n פעמים או יותר.
    י {n,m}  הפריט הקודם יתואם לפחות n פעמים,
           אך לא יותר מ-m פעמים.
    
    לתאם כל אות או סמל שמור תקדים אותו עם \. 
    
    ניתן לחבר שתי ביטויים רגילים על ידי ההגיוני אן מפעיל |.
    ניתן לבצע על שתי ביטויים רגילים קונקטנציה concatendation)
    )
    ניתן לקבל יותר מידע על ידי הקשת man grep"
    "       בשורת הפקודה.

en: Find
he: לחפס בתקוה למצוא

en: Path
he: נתיב

en: Filter:
he: מסנן:

en: Recursive
he: רקורסיבי

en: Stay on single filesystem
he: להשאר במערכת קבצים (filesystem) אחת

en: File type :
he: סוג קובץ:

en: Result limit
he: מגבלת תוצאות

en: Content search
he: חיפוס תוכן

en: Contains the _text
he: המכילים את ה_טקסט

en: Case sensitive search
he: חיפוס רגיש לאותיות גדולות ו/או קטנות

en: Extended regexp
he: regexp ממושך

en: Do not look into binary files
he: לא להיסתכל לתוך קבצים בינרים

en: match :
he: התאם:

en: anywhere
he: בכל מקום

en: whole words
he: מילים שלמות

en: whole lines
he: שורות שלמות

en: no match
he: ללא התאמה

en: Apply
he: בא ננסה את זה

en: Close
he: סגור

en: Any
he: כל סוג

en: Regular
he: רגיל

en: Directory
he: סיפריה

en: Symbolic link
he: קישור סמלי

en: Socket
he: חיבור Socket

en: Block device
he: אביזר Block

en: Character device
he: אביזר אות או סמל

en: Select Files...
he: בחירת קבצים...

en: Select folder to search in
he: בחירת תיקייה לחיפוש

en: Searching...
he: בהליכי חיפוש...

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Mount Point
he: נקודת עיגון

en: address already in use
he: הכתובת כבר נמצאת בשימוש

en: Properties
he: מאפינים

note: TRACE ("selection count=%d\n", view_p->selection_count);
en: %'u item | %'u items
he[0]: פריט אחד
he[1]: %'u פריטים

en: Cancel
he: בטל

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
he: מידע

en: Name:
he: שם:

en: Folder
he: תיקייה

en: File Type
he: סוג קובץ

en: MIME Type
he: סוג MIME

en: Encoding
he: קידוד

en: Open with %s
he: פתיחה באמצעות %s

en: None
he: ללא

en: Size
he: גודל

en: Status
he: מצב

en: Date Accessed
he: תאריך גישה

en: Permissions
he: רשות

en: Apply changes
he: החל שינויים

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
he: בעלים:

en: Read
he: קריאה

en: Write
he: כתיבה

en: Execute
he: הפעלה

en: Set UID
he: הגדר UID (ת.ז. משתמש)

en: Group:
he: קבוצה:

en: Set GID
he: הגדר GID (ת.ז. קבוצתי)

en: Others:
he: אחרים:

en: Sticky
he: דביק

en: Path:
he: נתיב:

en: %5d item | %5d items
he[0]: פריט אחד
he[1]: %5d פריטים

en: Owner
he: בעלים

en: unknown
he: לא-נודע

en: RPM info
he: מידע על החבילה (RPM)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Select a folder
he: בחירת תיקייה

en: Icons
he: סמלים

note: //////////////// General
en: General
he: כללי

en: General Options
he: אפשרויות כלליות

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
he: אפשרויות

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
he: העתק

en: Symbolic Link
he: קישור סמלי

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
he: להסיר

note: /////////////////////////
en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit the list of environment variables and associated values
he: ערוך את רשימת משתני הסביבה והערכים המשוייכים

en: Variable
he: משתנה

en: Value
he: ערך

en: Personal settings
he: הגדרות אישיות

note: directory cache
en: Restart
he: התחל מחדש

en: bytes
he: בתים

en: Gigabytes
he: ג'יגהבייט

en: Megabytes
he: מגהבייט

en: Kilobytes
he: קילובייט

en: The location is empty.
he: המיקום ריק.

en: Supply a username and password below.
he: הזן להלן שם משתמש וסיסמה.

en: Username:
he: שם־משתמש:

en: Password:
he: ססמה:

note: +1 because zero does not count in enum... general::
en: Activate items with a _double click
he: הפעל פריטים עם לחיצה _כפולה

en: Background image
he: תמונת רקע

en: Background color
he: צבע הרקע

en: Background transparency:
he: שקיפות רקע:

en: Exclude other filesystems
he: אין לכלול מערכות קבצים אחרות

en: Output
he: פלט

en: %'d item selected | %'d items selected
he[0]: פריט אחד נבחר
he[1]: %'d פריטים נבחרו

en: Terminate (TERM)
he: חסל (TERM)

en: Confirm
he: אישור

en: No
he: לא

en: Yes
he: כן

en: Kill (KILL)
he: הרוג (KILL)

en: Warning
he: אזהרה

en: Overwrite
he: שכתב

en: Rename
he: שנה שם

en: %s (copy)%s
he: %s (עותק)%s

en: Duplicate each selected item
he: שכפול כל פריט שנבחר

en: link to %s
he: קישור אל %s

en: Create a symbolic link for each selected item
he: יצירת קישור סימבולי לכול פריט שנבחר

en: Link to %s
he: קישור ל־%s

en: Installed Plugins
he: תוספים מותקנים

en: Group
he: קבוצה

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
he[0]:  (מכיל פריט אחד)
he[1]:  (מכיל %'d פריטים)

note: view_p->selection_count),view_p->selection_count);
en: Selection
he: בחירה

note: Thread 2: create the population (entries and icons) no point in doing this by thread if there is no status area...
en: Loading folder...
he: התיקייה בטעינה...

en: Home
he: בית

en: Preparing
he: מתכונן

en: Reload
he: טען מחדש

en: Go back
he: לחזור

en: Go To
he: עבור אל

en: Cut
he: גזור

en: Execute:
he: הפעלה:

en: Run in _Terminal
he: הפעלה ב_מסוף

en: Create New Folder
he: צור תיקייה חדשה

en: Name
he: שם

en: Create a new empty file inside this folder
he: יצירת קובץ חדש וריק בתוך תיקייה זו

en: Select _All
he: ב_חירת הכול

en: Select Items Matching...
he: בחירת פריטים המתאימים...

en: Go Up
he: מעלה

en: _Go
he: מע_בר

en: Sort By
he: מיון לפי

en: Descending
he: בסדר יורד

en: Ascending
he: בסדר עולה

en: Type
he: סוג

en: By Name
he: לפי שם

en: By Size
he: לפי גודל

en: By Date
he: לפי תאריך

en: By Owner
he: לפי בעלים

en: By Group
he: לפי קבוצה

en: By Permissions
he: לפי הרשאות

note: end of sort menu items
en: Show hidden files
he: הצגת קבצים מוסתרים

en: Show preview
he: הצגת תצוגה מקדימה

en: Execute Shell Command
he: הרץ פקודת מעטפת

en: Mount the volume associated with this folder
he: חיבור הכרך המשויך לתיקייה זאת

en: Unmount the volume associated with this folder
he: ניתוק הכרך המשויך לתיקייה זאת

note: N_("_Link Here"),
en: Touch
he: גע

en: New
he: חדש

en: Create a new empty folder inside this folder
he: יצירת תיקייה חדשה וריקה בתוך תיקייה זו

en: Paste
he: הדבק

en: Select
he: בחירה

en: Unselect
he: להוריד סימון בחירה

en: _About
he: _אודות

en: Execute File?
he: האם להפעיל את הקובץ?

en: File Browser
he: דפדפן הקבצים

en: Open Folder W_indow
he: פתיחת _חלון תיקייה

en: All
he: הכל

en: Error while deleting.
he: שגיאה במהלך מחיקה.

en: Text Completion
he: השלמת טקסט

en: Clear History
he: נקה היסטוריה

en: Compare files line by line.
he: .הרוש הרוש םיצבק ינש הוושה

en: Usage: %s [OPTION]... FILE1 FILE2
he: %s [OPTION]... FILE1 FILE2  :שומיש ןפוא

en: --help  Output this help.
he:                            .הז הרזע ךסמ גצה      --help

en: File
he: קובץ

note: populate file item
en: Select File
he: בחר קובץ

en: Left
he: שמאלה

en: Right
he: ימינה

en: Select patch file
he: בחרי, נא, קובץ תלאי

en: Create patch file
he: ליצור קובץ תלאי

en: Switch to patch mode
he: להחליף למצב תלאי

en: Switch to diff mode
he: להחליף למצב diff

en: Exit
he: להיתראות

en: Diff Settings
he: הגדרות Diff

en: Highlight text color
he: צבע הדגשת טקסט

en: Highlight background color
he: צבע הדגשת רקע

en: Fill polygons
he: מלא פוליגונים

en: Show line numbers
he: להראות מספרי השורות

en: -i  --ignore-case  Ignore case differences in file contents.
he: .םיצבקה ןכותב תונטקמ תולודג תויתוא לידבת לא  -i  --ignore-case

en: -E  --ignore-tab-expansion  Ignore changes due to tab expansion.
he:              .םיחוורל TAB ןיב םילדבהמ םלעתה  -E  --ignore-tab-expansion

en: -b  --ignore-space-change  Ignore changes in the amount of white space.
he:                 .םיחוור תומכב םילדבהמ םלעתה  -b  --ignore-space-change

en: -w  --ignore-all-space  Ignore all white space.
he:                          .םיחוורה לכמ םלעתה  -w  --ignore-all-space

en: -B  --ignore-blank-lines  Ignore changes whose lines are all blank.
he:             .תוקיר םהיתורושש םייונישמ םלעתה  -B  --ignore-blank-lines

en: -d  --minimal  Try hard to find a smaller set of changes.
he:             .םייונישה תצובק תא ןיטקהל לדתשה  -d  --minimal

en: --speed-large-files  Assume large files and many scattered small changes.
he:   .םיקחורמו םינטק םייונישו םילודג םיצבק חנה      --speed-large-files

en: --strip-trailing-cr  Strip trailing carriage return on input.
he:               .טלק תרוש לכ ףוסמ CR יוות קלס      --strip-trailing-cr

en: -t  --expand-tabs  Expand tabs to spaces in output.
he:                 .טלפב םיחוורל TAB יוות ךופה  -t  --expand-tabs

en: -T  --initial-tab  Make tabs line up by prepending a tab.
he:              .הרושה ינפל TAB "ע םי-TAB רשי  -T  --initial-tab

en: Patch Settings
he: הגדרות תלאי

en: Verbose patch diagnostics
he: איבחונים תלאי פטפטנים

en: Assume patch is reversed
he: להחשיב תלאי כהוסר

en: Auto strip level
he: רמת strip אוטומטית

en: Actions
he: פעולות

en: View differences
he: לראות הבדלים

en: View patch created differences
he: לראות הבדלים שנוצרו על ידי התלאי

en: Apply patch to Hard Drive
he: לשים תלאי על דיסק קשיח

en: Undo patch to Hard Drive
he: להסיר תלאי מדיסק קשיח

en: Help
he: הצילו !!!

en: About
he: אודות

en: Clear
he: נקה

en: Down
he: מטה

en: Up
he: מעלה

en: Next file
he: קובץ הבא

en: Previous file
he: קובץ קודם

en: Select highlight text color
he: בחר צבע להדגשת טקסט

en: Select highlight background color
he: בחר צבע להדגשת רקע

en: Tests
he: בדיקות

en: Number view:
he: תצוגת מספר:

en: There is no next difference
he: אין הבדל אחר כך

en: There is no previous difference
he: אין הבדל קודם

note: _("Directory or file selection")
en: Input
he: קלט

en: -N  --new-file  Treat absent files as empty.
he:           .םיקיר ויה וליאכ םירסח םיצבקב לפט  -N  --new-file

note: UNIDIRECTIONAL_NEW_FILE
en: --unidirectional-new-file  Treat absent first files as empty.
he:   .םיקיר ויה וליאכ םירסח םינושאר םיצבקב לפט      --unidirectional-new-file

note: RECURSIVE
en: -r  --recursive  Recursively compare any subdirectories found.
he:             .יביסרוקר ןפואב תויקית-תת הוושה  -r  --recursive

note: TEXT
en: -a  --text  Treat all files as text.
he:                 .טסקט יצבקבכ םיצבקה לכב לפט  -a  --text

note: IGNORE_FILE_NAME_CASE
en: --ignore-file-name-case  Ignore case when comparing file names.
he: .םיצבקה תומשב תונטקמ תולודג תויתוא לידבת לא  --ignore-file-name-case

note: REPORT_IDENTICAL_FILES
en: -s  --report-identical-files  Report when two files are the same.
he:                         .םיהז םיצבק לע חווד  -s  --report-identical-files

en: -x PAT  --exclude=PAT  Exclude files that match PAT.
he:   .PAT תינבתל םימיאתמ םהיתומשש םיצבק לע גלד  -x PAT  --exclude=PAT

en: -X FILE  --exclude-from=FILE  Exclude files that match any pattern in FILE.
he: FILE-ב תוינבתל םימיאתמ םהיתומשש םיצבק לע גלד -X FILE  --exclude-from=FILE

en: -S FILE  --starting-file=FILE  Start with FILE when comparing directories.
he:              .FILE ץבוקב תויקית תאוושה לחתה  -S FILE  --starting-file=FILE

en: --from-file=FILE1  Compare FILE1 to all operands.  FILE1 can be a directory.
he: .היקית תויהל לוכי FILE1 .םיטנמוגראה ראש לכל FILE1 הוושה  --from-file=FILE1

en: --to-file=FILE2  Compare all operands to FILE2.  FILE2 can be a directory.
he:    .היקית תויהל לוכי FILE2 .FILE2-ל םיטנמוגראה לכ הוושה  --to-file=FILE2

en: Output file
he: קובץ פלט

note: default option normal
en: --normal  Output a normal diff.
he:                    .ליגר טמרופב םייוניש קפה      --normal

note: ed
en: -e  --ed  Output an ed script.
he:              .ed ךרוע רובע תוארוה תמישר קפה  -e  --ed

note: rcs
en: -n  --rcs  Output an RCS format diff.
he:                     .RCS טמרופב םייוניש קפה  -n  --rcs

en: -D NAME  --ifdef=NAME  Output merged file to show `#ifdef NAME' diffs.
he: `#ifdef NAME'-ב םייוניש דרפה ,בלושמ ץבוק קפה -D NAME  --ifdef=NAME

en: -q  --brief  Output only whether files differ.
he:                    .םינוש םיצבקה םא רומא קר  -q  --brief

en: Side-by-side merge of file differences.
he: .הז דצב הז םיצבק ןיב םייוניש לש גוזימ

en: Please select a name for the patch file in the next dialog.
he: נא לבחור שם לטלאי בתיבת הדו-שיח הבאה.

en: standard output
he: ינקת טלפ ץורעל

en: Output to File...
he: שמירת פלט לקובץ...

note: convenience location of duplicate dialog texts non-static
en: No patch file has been selected.
he: לא נבחר קובץ תלאי.

en: No directory to apply patch has been selected.
he: לא נבחרה סיפריה לשים עליה תלאי.

en: No left path has been selected.
he: לא נבחר מסלול שמאלי.

en: No right path has been selected.
he: לא נבחר מסלול מסלול ימני.

note: static
en: Patch file can not be opened for read!
he: לא ניתן לפתוח קובץ תלאי לקריאה!

en: Files are identical
    (or binary files that may or may not differ)
he: קבצים זהים
    (או קבצים בינרים ששונים או לא שונים)

en: Patch file is not in unified format
he: קובץ התלאי אינו בפורמט אחיד

en: ****Empty file****
he: ****קובץ ריק****

en: No files found
he: לא נמצאו קבצים

en: couldn't allocate color
he: לא יכל לספק צבע

en:  versus
he:  נגד

en: Differences ...
he: הבדלים ...

en: Available options
he: אפשרויות זמינות

en: Show version information
he: הצג מידע אודות הגירסה

en: Select Custom Icon
he: בחירת סמל מותאם אישית

en: Please drag just one image to set a custom icon.
he: נא לגרור רק תמונה אחת כדי להגדיר סמל מותאם אישית.
