Rodent Beta - en to et translation catalogue (247 entries)

en: Desktop
et: Töölaud

en: List files only
et: Ainult failide loendile

en: Extract All Files
et: Kõigi failide lahtipakkimine

en: Open in New Window
et: Ava uues aknas

en: Open in New Tab
et: Ava uuel kaardil

en: Create a compressed archive with the selected objects
et: Pakitud arhiivi loomine valitud objektidest

en: Create a new archive
et: Uue arhiivi loomine

en: Install
et: Paigalda

en: Uninstall
et: Eemalda

en: Information about the program
et: Lähem teave programmi kohta

en:  [Simulation]
et:  [Simuleerin]

en: Write CD/DVD
et: Kirjuta CD/DVD

en: Basic rules:
    
    *  Will match any character zero or more times.
    ?  Will match any character exactly one time
    [] Match any character within the [] 
    ^  Match at beginning of string
    $  Match at end of string
et: Baasreeglid:
    
    *  Klapib iga sümboliga null või rohkem korda järjest.
    ?  Klapib iga sümboliga täpselt ühe korra.

en: Reserved characters for extended regexp are
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    In  basic regular expressions the metacharacters
    ?, +, {, |, (, and ) lose their special meaning.
    
    The  period  .   matches  any  single  character.
    The caret ^ matches at the start of line.
    The dollar $ matches at the end of line.
    
    Characters within [ ] matches any single 
           character in the list.
    Characters within [^ ] matches any single
           character *not* in the list.
    Characters inside [ - ] matches a range of
           characters (ie [0-9] or [a-z]).
    
    A regular expression may be followed by one
           of several repetition operators:
    ?      The preceding item is optional and matched
           at most once.
    *      The preceding item will be matched zero
           or more times.
    +      The preceding item will be matched one or
           more times.
    {n}    The preceding item is matched exactly n times.
    {n,}   The preceding item is matched n or more times.
    {n,m}  The preceding item is matched at least n times,
           but not more than m times.
    
    To match any reserved character, precede it with \. 
    
    Two regular expressions may be joined by the logical or
           operator |.
    Two regular expressions may be concatenated.
    
    More information is available by typing "man grep"
et: Tingimuste jaoks on reserveeritud järgmised tähed:
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    Baas regulaar väljendis metasümbolid
    ?, +, {, | ( ja ) kaotavad eritähenduse.
    
     .       -punkt, vastab igale üksikule sümbolile.
     ^       -katus, vastab rea algusele.
     $       -dollar, vastab rea lõpule.
    
     [ ... ] -kolme '.' asemel iga täht vastab ühele tähele.
     [^... ] -iga täht, mis pole '.'de asemel vastab õigele.
      [..-..] -vastab piirkond sümboleid, nt: [0-9] või [a-z].
     
    Regulaarsele tingimusele võivad järgneda erinevad operaatorid (eelnev liige ...):
     ?       -on lisaks ja leidub ainult üks kord.
     *       -esineb null või palju kordi.
     +       -eelnev esineb üks või rohkem kordi.
     {n}     -eelnev esineb täpselt n korda.
     {n,}    -eelnev esineb n või rohkem korda.
     {n,m}   -eelnev esineb vähemalt n kuni m korda.
     
    Seadmaks vastavusse iga reserveeritud sümboliga, pane tema ette \.
     
    Tingimusi võib ühendada loogilise VÕI tehtega: |
    Kaks tingimust võib 'ik concatenated'.
    
    Rohkem informatsiooni saab kui trükite käsureale "man grep".

en: Find
et: Otsi

en: Path
et: Asukoht

en: Recursive
et: Rekursiivselt

en: Find hidden files and directories
et: Peidetud failide ja kataloogide otsimine

en: Stay on single filesystem
et: Jää ühele failisüsteemile

en: File type :
et: Faili tüüp :

en: Result limit
et: Tulemuse limiit

en: Content search
et: Sisu otsing

en: Contains the _text
et: Sisaldab _teksti

en: Case sensitive search
et: Tõstutundlik otsing

en: Extended regexp
et: Laiendatud laused

en: Do not look into binary files
et: Ära otsi binaarfailidest

en: match :
et: klapib :

en: anywhere
et: igal pool

en: whole words
et: täissõnad

en: whole lines
et: täisread

en: no match
et: vasted puuduvad

en: Apply
et: Rakenda

en: Close
et: Sulge

en: Any
et: Kõik

en: Regular
et: Regulaarne

en: Directory
et: Kataloog

en: Socket
et: Pesa

en: Block device
et: Plokk seade

en: Character device
et: Sümbolseade

en: Maximum:
et: Maksimum:

en: Search Complete
et: Otsing lõpetatud

en: Select Files...
et: Vali failid...

en: Select folder to search in
et: Kataloogi valimine, millest otsida

en: Searching...
et: Otsimine...

en: Search results
et: Otsingutulemused

en: Mount Point
et: Ühenduspunkt

en: Mount point:
et: Ühenduspunkt:

en: Partition
et: Partitsioon

en: Partition type:
et: Partitsiooni tüüp:

en: address already in use
et: aadress on juba kasutusel

en: Properties
et: Seadistused

note: TRACE ("selection count=%d\n", view_p->selection_count);
en: %'u item | %'u items
et[0]: %'u kirje
et[1]: %'u kirjet

note: ok and cancel buttons
en: Ok
et: Olgu

en: Cancel
et: Loobu

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
et: Info

en: Name:
et: Nimi:

en: Folder
et: Kataloog

en: File Type
et: Faili liik

en: MIME Type
et: MIME-liik

en: Encoding
et: Kodeering

en: Open with %s
et: Ava rakendusega %s

en: None
et: Puudub

en: Size
et: Suurus

en: Status
et: Olek

en: Last Modification
et: Viimase muutmise aeg

en: Date Accessed
et: Viimase pöördumise aeg

en: Permissions
et: Õigused

en: Apply changes
et: Rakenda muudatused

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
et: Omanik:

en: Read
et: Lugemine

en: Write
et: Kirjutamine

en: Execute
et: Käivitamine

en: Set UID
et: Sea kasutaja ID

en: Group:
et: Grupp:

en: Set GID
et: Sea grupi ID

en: Others:
et: Teised:

en: Sticky
et: Naelutatud

en: Path:
et: Kataloog:

en: %5d item | %5d items
et[0]: %5d kirje
et[1]: %5d kirjet

en: Owner
et: Omanik

en: unknown
et: tundmatu

en: Preview
et: Eelvaade

en: Select a folder
et: Kataloogi valimine

en: Icons
et: Ikoonid

note: //////////////// General
en: General
et: Üldine

en: General Options
et: Üldised valikud

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
et: Valikud

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
et: Kopeeri

en: Move
et: Liiguta

en: Symbolic Link
et: Sümbolviit

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
et: Eemalda

en: Shred
et: Hävita

note: /////////////////////////
en: Advanced options
et: Erilised seaded

en: Edit the list of environment variables and associated values
et: Muuda keskkonnamuutujate nimekirja ja nende väärtusi

en: Variable
et: Muutuv

en: Value
et: Väärtus

en: Personal settings
et: Isiklikud sätted

note: directory cache
en: Restart
et: Jätka

note: strftime format for non-recent files (older than 6 months) strftime format for non-recent files (older than 6 months), in -l output when --time-style=locale is specified.  This should contain the year, month and day (at least), in an order that is understood by people in your locale's territory. Ple
en: %b %e  %Y
et: %e. %b  %Y

note: strftime format for recent files strftime format for recent files (younger than 6 months), in -l output when --time-style=locale is specified.  This should contain the month, day and time (at least), in an order that is understood by people in your locale's territory. Please try to keep the number o
en: %b %e %H:%M
et: %e. %b %H:%M

en: bytes
et: baiti

en: Gigabytes
et: GB

en: Megabytes
et: MB

en: Kilobytes
et: KB

en: The location is empty.
et: Asukoht on tühi.

en: Supply a username and password below.
et: Anna allpool kasutajanimi ja parool.

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: Hidden
et: Peidetud

en: Path to the desktop directory
et: Töölaua kataloogi asukoht

en: Background image
et: Taustapilt

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background transparency:
et: Tausta läbipaistvus:

note: cp/mv/ln remove:
en: Verbose
et: Paljusõnaline

en: Exclude other filesystems
et: Jäta teised failisüsteemid välja

note: Truncate and remove file after overwriting Overwrite File? "Overwrite File" "Overwrite with:"
en: Delete files
et: Failide kustutamine

note: Add a final overwrite with zeros to hide shredding
en: Overwrite with:
et: Ülekirjutamine

en: Output
et: Väljund

en: %'d item selected | %'d items selected
et[0]: valitud %'d kirje
et[1]: valitud %'d kirjet

en: Terminate (TERM)
et: Hävita (TERM)

en: Confirm
et: Kinnita

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: Kill (KILL)
et: Tapa (KILL)

en: Kill
et: Tapa

en: Warning
et: Hoiatus

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: %s (copy)%s
et: %s (koopia)%s

en: Duplicate each selected item
et: Kõigi valitud kirjete dubleerimine

en: link to %s
et: viide -> %s

en: Create a symbolic link for each selected item
et: Igale valitud kirjele nimeviida loomine

en: Link to %s
et: Viit -> %s

en: Installed Plugins
et: Paigaldatud pluginad

en: Group
et: Grupp

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
et[0]:  (selles on %'d kirje)
et[1]:  (selles on %'d kirjet)

note: view_p->selection_count),view_p->selection_count);
en: Selection
et: Valik

en: Reading directory:
et: Kataloogi lugemine:

note: Thread 2: create the population (entries and icons) no point in doing this by thread if there is no status area...
en: Loading folder...
et: Kataloogi laadimine...

en: Home
et: Kodu

en: Preparing
et: Ettevalmistamine

en: Reload
et: Värskenda

en: Go back
et: Tagasi

en: Go To
et: Liigu

en: Cut
et: Lõika

en: Execute:
et: Käivitamine:

en: Run in _Terminal
et: Käivita _terminalis

en: Create New Folder
et: Uue kataloogi loomine

en: Name
et: Nimi

en: Create a new empty file inside this folder
et: Selle kataloogi sisse uue tühja faili loomine

en: Select _All
et: _Vali kõik

en: Select Items Matching...
et: Vali sobivad elemendid...

en: Go Up
et: Liigu üles

en: _Go
et: _Liikumine

en: Sort By
et: Sorteerimine

en: Descending
et: Kahanev

en: Ascending
et: Kasvav

en: Type
et: Liik

en: By Name
et: Nime järgi

en: By Size
et: Suuruse järgi

en: By Date
et: Kuupäeva järgi

en: By Owner
et: Omaniku järgi

en: By Group
et: Grupi järgi

en: By Permissions
et: Õiguste järgi

note: end of sort menu items
en: Show hidden files
et: Peidetud failide näitamine

en: Show preview
et: Eelvaatluse näitamine

en: Execute Shell Command
et: Shelli käsu käivitamine

en: Mount the volume associated with this folder
et: Selle kataloogiga seotud kettaseadme haakimine

en: Unmount the volume associated with this folder
et: Selle kataloogiga seotud kettaseadme lahtihaakimine

note: N_("_Link Here"),
en: Touch
et: Puuduta

en: New
et: Uus

en: Create new file in the given directory
et: Loo antud kataloogi uus fail

en: Create a new empty folder inside this folder
et: Selle kataloogi sisse uue tühja kataloogi loomine

en: Paste
et: Aseta

en: Select
et: Valimine

en: Unselect
et: Eemalda märgistus

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: Execute File?
et: Kas käivitada fail?

en: File Browser
et: Faililehitseja

en: Open Folder W_indow
et: Ava _kataloogiaken

en: All
et: Kõik

en: Error while deleting.
et: Viga kustutamisel.

en: Text Completion
et: Teksti lõpetamine

en: Clear History
et: Ajaloo kustutamine

en: Usage: %s [OPTION]... FILE1 FILE2
et: Kasutamine: %s [VÕTI]... FAIL1 FAIL2

en: File
et: Fail

note: populate file item
en: Select File
et: Valige fail

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Select Directory
et: Vali kataloog

en: Select patch file
et: Valige patch fail

en: Create patch file
et: Loo patch fail

en: Switch to patch mode
et: Lülituda patch reziimi

en: Switch to diff mode
et: Lülituda diff reziimi

en: Exit
et: Välju

en: Diff Settings
et: Diff häälestus

en: Highlight text color
et: Esildatud teksti värvi

en: Highlight background color
et: Esildatud tausta värv

en: Fill polygons
et: Värvi hulknurgad

en: Show line numbers
et: Näita reanumbreid

en: Patch Settings
et: Patch Seadistused

en: Verbose patch diagnostics
et: Alamprotsessi diagnostika

en: Assume patch is reversed
et: Eelda, et patch on pööratud

en: Auto strip level
et: Automaatne arutamise tase

en: Actions
et: Tegevused

en: View differences
et: Vaata erinevusi

en: View patch created differences
et: Vaata patchi loodud erinevusi

en: Apply patch to Hard Drive
et: Lisa patch kõvakettale

en: Undo patch to Hard Drive
et: Taasta patch kõvakettal

en: Help
et: Abimees

en: About
et: Sellest

en: Clear
et: Puhasta

en: Next file
et: Järgmine fail

en: Previous file
et: Eelmine fail

en: Select highlight text color
et: Vali esildatud teksti värvi

en: Select highlight background color
et: Vali esildatud tausta värv...

note: nerdy part: g_object_class_install_property (object_class, PROP_AUTHORS, g_param_spec_boxed ("authors", _("Authors"), _("List of authors"), G_TYPE_STRV, G_PARAM_READWRITE));
en: Backend:
et: Taustaprogramm:

en: Tests
et: Testid

en: There is no next difference
et: Ei ole järgmist erinevust

en: Running
et: Töötab

en: There is no previous difference
et: Ei ole eelmist erinevust

note: _("Directory or file selection")
en: Input
et: Sisend

en: Output file
et: Väljundfail

en: Show in Context
et: Näidatakse kontekstis

en: NAME
et: NIMI

en: Please select a name for the patch file in the next dialog.
et: Palun vali järgnevas dialoogis nimi patch failile.

en: standard output
et: standardväljund

en: Output to File...
et: Saada väljund faili...

note: convenience location of duplicate dialog texts non-static
en: No patch file has been selected.
et: Patch fail pole valitud.

en: No directory to apply patch has been selected.
et: Kataloog, kuhu patch lisada, pole valitud.

en: No left path has been selected.
et: Vasak tee pole valitud.

en: No right path has been selected.
et: Parem tee pole valitud.

note: static
en: Patch file can not be opened for read!
et: Ei suuda avada Patch faili lugemiseks!

en: Files are identical
    (or binary files that may or may not differ)
et: Failid on identsed
    (või on tegemist binaarfailidega, 
     mis võivad erineda või ei erine)

en: Patch file is not in unified format
et: Patch fail ople 'ik unified' formaadis

en: ****Empty file****
et: **** Tühi fail ****

en: No files found
et: Ühtegi faili ei leitud

en: Number of subdirectories:
et: Alamkataloogide arv:

en: Binary comparison
et: Binaarvõrdlus

en: couldn't allocate color
et: Ei saa värve paika seada

en: Differences ...
et: Erinevused ...

en: Available options
et: Võimalikud valikud

en: Verbose output debugging mode.
et: Jutuka väljundi silumisrežiim.

en: Show version information
et: Versiooniinfo

en: Loading data
et: Andmete laadimine

en: Select Custom Icon
et: Kohandatud ikooni valimine

en: Please drag just one image to set a custom icon.
et: Kohandatud ikooni seadmiseks lohista ainult ühte pilti.
